Page 8 of 9

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Posted: 11:52 27. Oct 2011
by KaTo
soul1 wrote:...že hraju za Hakavarna :D
To bych viděl spíš :lol: .
Protože s low lvly se tu běžně chodí, jen je třeba v některých lokacích "potlačit" RP a low lvl se musí trochu uskrovnit, nechat se skovat do Neviditelnosti a nesnažit se toho pravlka zabít (expy z něj stejně mít nebude :mrgreen: )

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Posted: 13:07 27. Oct 2011
by kucik
http://www.youtube.com/watch?v=Q1dGq0bB ... re=related
... a další, který se ti nabídnou.

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Posted: 02:11 05. Feb 2012
by Amber
Moc zajímavé téma. :wink:
U mě se jedná o příběh "jak slepý k houslím přišel" - nikdy jsem nehrála PC hry a k RPG jsem si jen přičichla (na psaném internet. fóru a v podobě nerealizovaných příprav na papírové). NWN mi předvedl přítel a asi po 5 dnech hraní offline jsem ho velmi nenápadně (*andělský výraz*) požádala, aby mi to pomohl nainstalovat na můj počítač. Čili popisek "nováček" je hodně výstižný. A pak že se vám nedostává nového masa! 8)

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Posted: 09:39 05. Feb 2012
by Molly23
jak přilákat hráče? uděláme kalendář!
Image

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Posted: 09:56 05. Feb 2012
by Bruciacullo
Nevím jestli ti to spodní prádlo bude slušet jak těm dámám :oops: :mrgreen:

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Posted: 10:45 05. Feb 2012
by Miell
Bruciacullo wrote:Nevím jestli ti to spodní prádlo bude slušet jak těm dámám :oops: :mrgreen:
Tak nemusí mít vůbec nic.. že :biggrin: :twisted:

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Posted: 10:52 05. Feb 2012
by Bruciacullo
:weap_90: nenenennene *zacpává si uši a vypichuje oči(ne nutně v tomhle pořadí)*

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Posted: 13:57 05. Feb 2012
by Absinthorix
Molly23 wrote:jak přilákat hráče? uděláme kalendář!
Image

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Posted: 14:05 05. Feb 2012
by Desmond
Koukejte spamovat jinde.

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Posted: 17:56 05. Feb 2012
by radekdnb
Já jsem začal hrát díky Vejkovi...jelikož jeho bratr chodí s mojí sestrou..takže pohoda nejdří jsem hrál Silkroad online...taky pařim občas APB *smích* ale teďka mě to hodně chytlo...začal jsem hrát zloděje...ale prý to je moc těžké došel jsem na 10 lvl a nebyl jsem moc dobrý(furt jsem chcípal)..a pak mi kluci poradili ať na začátek zkusim ,,plechovku,, a pecka spokojenost nejvěrší....doporučuju dále mím přátelům a moc se jim nechce...ale ono se to podá * smích*

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Posted: 00:06 06. Feb 2012
by Aulus
Myslím, že největší problém z hlediska nových mladých (a hlavně těch ještě mladších) hráčů je v nich samých. Valná většina lidí, kteří dnes hrají RPG hry po netu, je hraje jako pouhou odreagovačku. Tím bohužel myslím spíš něco na způsob Diabla (bušičky), než cokoli jiného :? . Systém "bojuj - vytrénuj - bojuj - ... - jsi největší epický drsňák ale neumíš blebtnout pozdrav ani se usmát :roll: " jim plně vyhovuje a postačuje.

Hráčů, kteří si chtějí zahrát hlavně dobré RP zase sice není tak málo, ale většina z těch co znám, holduje spíš papírovým (Drd, DD) variantám. Já sám jsem před léty taky hrál s partou kluků a bylo to fajn, jenže pak jsme se rozešli každý jinam a od té doby už se mi nikdy nepodařilo sehnat žádnou družinku.

Právě pro hráče jako jsem já může být Thalie zemí zaslíbenou 8) a tito ji také můžou ukázat svým přátelům a známým a další hráči jsou na světě.
Mám dojem, že mezi českými servery je na tom Thalie dobře. Vlastně to byl i důvod, proč hraji zrovna tady - přečetl jsem si posudky v různých diskuzích.
Těžko se dá tento přísun hráčů, které opustila možnost zahrát si naživo, nějak zrychlit, ale pozvolna se tady určitě zase nějaké skupinky nadšenců začnou objevovat.

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Posted: 16:17 23. Aug 2013
by Uradin
Zdravičko všichni co takhle kdybysme se pokusili nové lidi nalakat na NT? jako vyvěsit někde reklamy atd na thalii pomalu se mi zdá že o nas lidi ví maximalně z http://neverwinter.cz/ ale nijak jim to nebije do očí :X osobně nevím jak přesně by to mělo probíhat proto bysme mohli dat hlavy dohromady :ewink:

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Posted: 16:32 23. Aug 2013
by Shaman88
Uradin wrote:Zdravičko všichni co takhle kdybysme se pokusili nové lidi nalakat na NT? jako vyvěsit někde reklamy atd na thalii pomalu se mi zdá že o nas lidi ví maximalně z http://neverwinter.cz/ ale nijak jim to nebije do očí :X osobně nevím jak přesně by to mělo probíhat proto bysme mohli dat hlavy dohromady :ewink:
Moc reklamy bych zatím nedělal. Ono spuštění NT bude spíše spuštění betatestu NT, kde v prvních verzích bude velké množství bugů, které bude potřeba ještě vychytat.
Takže zbytečné lákat lidi, protože pokud si jednou udělají špatný obrázek o serveru tak už je sem nedostaneme.

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Posted: 17:35 23. Aug 2013
by Uradin
tak samozřejmě sem nemyslel okamžitě rozhlašovat ještě při testování ale předem naplanovat jakmile bude server vyrovnaný a vychytaný od bugu

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Posted: 17:48 23. Aug 2013
by Rejty
Jo, jakmile se vše otestuje a dodělá, tak klidně :)