Page 8 of 67

Re: League of Legends

Posted: 12:21 09. Dec 2011
by Prasokralik
:)

Re: League of Legends

Posted: 21:38 10. Dec 2011
by Prasokralik

Re: League of Legends

Posted: 16:32 23. Dec 2011
by Molly23
Annie?

Re: League of Legends

Posted: 17:27 28. Dec 2011
by Molly23
Joooooo byl jsem nejlepší v týmu! úspěch!

Re: League of Legends

Posted: 19:59 28. Dec 2011
by Derken-
kdyby jste radši s náma hráli Dotu :)

Re: League of Legends

Posted: 20:15 28. Dec 2011
by Nalkanar
Myšáku, proti botům je to furt easy ne?

Re: League of Legends

Posted: 20:15 28. Dec 2011
by Czech_Luthor
:lol: :lol: :lol:


Souhlas s Derkenem

Re: League of Legends

Posted: 20:16 28. Dec 2011
by Derken-
Okřídlenče, hraješ dotu? Chci si dneska pohonit ego :twisted:

Re: League of Legends

Posted: 20:24 28. Dec 2011
by Czech_Luthor
Nedokážeš to v NwN tak musíš Dotu? :biggrin:

Re: League of Legends

Posted: 20:27 28. Dec 2011
by Derken-
Máš pravdu, nerad bych pak četl zas ten tvůj tell spam, jakej jsem chaeter a porušuju pravidla :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: League of Legends

Posted: 20:36 28. Dec 2011
by Czech_Luthor
:twisted: A hlavně, že pak Seraph ryl hubou v zemi :lol: :lol:

Re: League of Legends

Posted: 20:38 28. Dec 2011
by Derken-
Já se nebavim o Seraphovi, od něj si tu smrt unesl normálně :)

Re: League of Legends

Posted: 20:39 28. Dec 2011
by Czech_Luthor
A u koho zrovna teď? :shock:

Re: League of Legends

Posted: 20:40 28. Dec 2011
by Derken-
Rhue

Re: League of Legends

Posted: 20:40 28. Dec 2011
by Czech_Luthor
Rhue? :shock: :shock: :shock: Tak já teď vůbec nemám tušení :wall: