Page 8 of 25
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 15:39 11. Jul 2011
by Shaman88
V bankách se nevyznám jsem synek z vesnice.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 16:16 11. Jul 2011
by Radim
Na místě to sice je vopruz,ale já to takhle budu praktikovat..Ber nebo nech bejt

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 16:18 11. Jul 2011
by Rejty
Tady nejde o opruz, ale o to, že je třeba zaplatit dopředu, abychom věděli, s kolika lidma máme počítat. Musím objednat hospodu a jídlo, který musím zaplatit, ať lidi přijedou nebo ne. Kdo nám to pak doplatí, když se najednou odhlásí 10 lidí, se kterýma se počítalo?
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 16:20 11. Jul 2011
by Radim
Tak třeba já to prostě na účtu nemám.Jsem rád,že přežíváme takže to prostě jinak nejde a odhlašovat se nehodlám

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 10:04 12. Jul 2011
by Rejty
Plánuje někdo přijet dřív?
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 10:27 12. Jul 2011
by Bahnak
Bahňák středa/čtvrtek dle práce...
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 16:32 12. Jul 2011
by Shaman88
Mě je to jedno, záleží podle počtu lidí co tam bude.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 23:15 12. Jul 2011
by Sobik
Já přijedu v pátek zřejmě dost k večeru.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 00:09 13. Jul 2011
by -darkvision-
Ruším místo v autě, Radim taktéž .. nabírám Radima.
Já, Derken, Radim bychom přijeli již v pátek, někdy kolem deseté ranní.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 07:36 13. Jul 2011
by Theogil I
Pátek večer až skoro noc.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 11:41 13. Jul 2011
by loadr
jel bych z Opavy v pátek odpoledne po práci, kdyby se nasbirali lidi do auta, tak dyby se chtěl někdo přidat z okolí Opavy, tak at se ozve....
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 15:01 13. Jul 2011
by Bahnak
Loader chce jet!!!
Ostravo a okolí, teď už nemáte výmluvu že se tam nemáte jak dostat!
Naplňte káru a hybaj na sraz!
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 23:36 13. Jul 2011
by Neithan1
s nami určite počítajte, je to len otázka času
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 23:37 13. Jul 2011
by Neithan1
co ?
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 08:13 14. Jul 2011
by Krata
delegace ze slovenska též přijede?! Byl jsi opilí nebo to myslíš vážně?
Já a Jonny přijedem jako vždy v pozdní odpoledne, cestou budem vypalovat vesnice a pět nájezdnické písně, žádná sranda

..