Page 8 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:03 19. Jul 2011
by -darkvision-
Zejtra tedy od 18.00 na vyšehrade v te vasi hospudce.
Já tam budu .. přijde i derken .. asi i GeForce tak se muzete přidat kdo chce dál.
EDIT: Tak nakonec od 17.00
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:47 20. Jul 2011
by Braenn
Já nakonec nedorazím
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:09 20. Jul 2011
by -darkvision-
Styďte se ! Nedorazit na sraz, když prší

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:13 20. Jul 2011
by G-ladiator
Jak to vypadá na tom Vyšehradě v metru? Prý je to tam nějaké zatopené, či co.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:28 20. Jul 2011
by -darkvision-
G-ladiator wrote:Jak to vypadá na tom Vyšehradě v metru? Prý je to tam nějaké zatopené, či co.
Těžko říci, my tam byli v pět a pohoda .. nahoře těm třem nechtěli nalejt tak jsme se museli přesunout někam down pod vyšehrad, takže já pak jel dom tramvají od nábřeží.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:55 20. Jul 2011
by kucik
A proc chodite na sraz, kdyz tam nikdo neni?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:59 20. Jul 2011
by Rejty
kucik wrote:A proc chodite na sraz, kdyz tam nikdo neni?

Hlavně proč nejedete na letní a soukromničíte v Praze...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:03 20. Jul 2011
by -darkvision-
Rejty wrote:kucik wrote:A proc chodite na sraz, kdyz tam nikdo neni?

Hlavně proč nejedete na letní a soukromničíte v Praze...

Co povídáš, derken a darkvision jedou na letní

a chodej i na pražšký

skillmastři
EDIT: No ja myslel ze prazaci nejsou takovy baby, aby se báli jít někam v desti.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:58 24. Jul 2011
by jogobelo
Pražáci jsou hrzný baby...nejdeu ven když není 24 lehce pd mrakem:D a tuhle středu něc bude před srazem v divčině

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:37 24. Jul 2011
by Thuereg
Nevim nevim, ale spíš ne... musim škudlit peašule abych měl na sraz.. když se mi do rukou dostane nějaký fajný obnos tak dorazim.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:54 24. Jul 2011
by jogobelo
chapu, taky bych potřebovala nějakou kačku navíc
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:44 24. Jul 2011
by Prasokralik
Rejty wrote:kucik wrote:A proc chodite na sraz, kdyz tam nikdo neni?

Hlavně proč nejedete na letní a soukromničíte v Praze...

Páč v Praze je blaze
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:44 24. Jul 2011
by Thuereg
Prasokralik wrote:Rejty wrote:kucik wrote:A proc chodite na sraz, kdyz tam nikdo neni?

Hlavně proč nejedete na letní a soukromničíte v Praze...

Páč v Praze je blaze
Nemohu než souhlasit:)
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:47 24. Jul 2011
by Rejty
Srábotky...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:10 01. Aug 2011
by Braenn
Jak jste na tom ve středu po srazu s chutí na pivo?