Page 8 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 07:34 21. Aug 2011
by kokosak
Vadí mi animace pro modlení. Mnohem radši bych klidné sepnutí rukou, než mlácení hlavou o zem ve stylu Allah Akbar. Teď se musím při systémový motlitbě schovávat, aby moje postava nevypadala jako úchyl.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 07:56 21. Aug 2011
by Miell
kokosak wrote:Vadí mi animace pro modlení. Mnohem radši bych klidné sepnutí rukou, než mlácení hlavou o zem ve stylu Allah Akbar. Teď se musím při systémový motlitbě schovávat, aby moje postava nevypadala jako úchyl.
Jojo.. to dělám už rok a půl:) A když se nešlo schovat, vydávala jsem to za protahování zad a podobně. Nebo jsem si psala do hvězdiček klidně se modlí a popravdě ostatním do tellu i napsala ať tu animaci ignorují. Takže se připojuju s žádostí o změnu.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:21 21. Aug 2011
by Absinthorix
Máte Alláhuakbaroidní povolání no...

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:37 21. Aug 2011
by J.F.Payne
Taky jsem za změnu. Prosím, prosím. Nebo jestli by se to dalo třeba zvolit...?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:51 21. Aug 2011
by KaTo
Rozmazlenci! Drowí bič na vás!! To vás naučí se SPRAVNE modlit!
P.S.
Taky se té animaci "alláhu, dej nám vláhu" motlitbě u kleriků musím smát a přimluvil bych se za její změnu nebo volbu výběru.
Hrdý kněz, rovnostářského boha a plazí se po zemi jako nejšpinavější otrok Xian

.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:33 22. Aug 2011
by Lord_Berserk
To uz sem taky navrhoval, kdyz se zas muj Barbar modlil jak nejakej knez

Animace "krec" idealni

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:25 28. Aug 2011
by Narsith
Nove rozdělovani XP v partě....když jdu sam třeba na obry na 15 lvl dostavam za ně až 60 xp.Když jdem dva,rozdil 1 lvl..tzn 15 a 16 tak každy dostanem max tak 18 xp. Je to trošku demotivujici chodit v partě a taky dost nechapu proč to takle někdo nastavil? Dalši věc je...a to mi už opravdu hru znechucuje,je když DMko se vtěli do bosse a bez jedineho slova jen tak bosse navbostuje tak že hrač nema proti němu šanci.Je to docela znechcujici pocit když pak v podsvěti koukma kolem sebe a přemyšlim co z toho dotyčne Dmko mělo ? A co z toho mam vlastně ja. Zustane mi jen podivna pachuť bezmoci a flustrace ze hry a myšlenka na to že to važně nema cenu tady hrat.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:56 28. Aug 2011
by Miking
Mě docela překvapili dvě věci ve hře a připadají mi hodně nelogické.
1) Když jsem přišel za kovářem co mi vyrobil zbran a chtel po něm opravu tak řekl, že to umí opravit jen NPC.
2) Když sem chtěl od zlatníka prsten odbratnosti+2 tak mi bylo zděleno že to neumí udělat levnějc jak NPC a dokonce ani za stejnou cenu. Je to prostě od hráče dražší.
Přece není záměrem, abych komunikoval jen s NPC postavami....
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:28 28. Aug 2011
by Braenn
Miking wrote:2) Když sem chtěl od zlatníka prsten odbratnosti+2 tak mi bylo zděleno že to neumí udělat levnějc jak NPC a dokonce ani za stejnou cenu. Je to prostě od hráče dražší.
Přece není záměrem, abych komunikoval jen s NPC postavami....
Zlatník NPC ti ale už neprodá prsten obratnosti +3 a výš, a k tomu se zlatník PC musí propracovat přes stádia výroby, které jsou holt nepříliš výdělečné. Takže jsi stále ve fázi, kdy se ti vyplatí kupovat od NPC, nicméně ve fázi dočasné.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 22:00 28. Aug 2011
by kucik
Vypocet XP se ladi. V zasade potrebuju, aby to nekdo s partou otestoval se zapnutym debugem.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 02:39 29. Aug 2011
by J.F.Payne
Narsith wrote:...když DMko se vtěli do bosse a bez jedineho slova jen tak bosse navbostuje tak že hrač nema proti němu šanci.Je to docela znechcujici pocit když pak v podsvěti koukma kolem sebe a přemyšlim co z toho dotyčne Dmko mělo ? A co z toho mam vlastně ja. Zustane mi jen podivna pachuť bezmoci a flustrace ze hry a myšlenka na to že to važně nema cenu tady hrat.
Máš s tím počítat.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 06:47 29. Aug 2011
by Narsith
J.F.Payne wrote:Narsith wrote:...když DMko se vtěli do bosse a bez jedineho slova jen tak bosse navbostuje tak že hrač nema proti němu šanci.Je to docela znechcujici pocit když pak v podsvěti koukma kolem sebe a přemyšlim co z toho dotyčne Dmko mělo ? A co z toho mam vlastně ja. Zustane mi jen podivna pachuť bezmoci a flustrace ze hry a myšlenka na to že to važně nema cenu tady hrat.
Máš s tím počítat.
Tohle sand ani nebudu komentovat.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 07:51 29. Aug 2011
by LDamian
Narsith wrote: Dalši věc je...a to mi už opravdu hru znechucuje,je když DMko se vtěli do bosse a bez jedineho slova jen tak bosse navbostuje tak že hrač nema proti němu šanci.Je to docela znechcujici pocit když pak v podsvěti koukma kolem sebe a přemyšlim co z toho dotyčne Dmko mělo ? A co z toho mam vlastně ja. Zustane mi jen podivna pachuť bezmoci a flustrace ze hry a myšlenka na to že to važně nema cenu tady hrat.
Tohle nemá smysl psát takhle obecně. Nejlepší je si to vyříkat přímo s oním DM, případně poslat PM s konkrétním popisem Rejtymu/Dengrasovi. A nebo když už to chceš z nějakého důvodu probírat na fóru, tak to popsat konkrétně (který dung, kdy, jaká parta), ať aspoň někdo pochopí, o jaké situaci vlastně píšeš.
Mimochodem většina těchle situací z pohledu DM vypadá trochu jinak a může se stát, že DM to připadalo naprosto v pořádku. Proto je to dobré probrat. Někdy se ukáže, že DM vážně neodhadlo situaci a sílu a udělalo chybu, jindy hráči prostě ignorovali co se děje a tvrdohlavě nabíhali do ztraceného boje nebo prostě měli hloupou taktiku a lamili. Někdy se také ukáže, že tam ani DM nebylo a hráče překvapilo prostě normální npc, které díky jinému složení party jednalo jinak. Je to jak kdy a pokud se z toho má něco vyvodit, tak je právě třeba to řešit konkrétně a přímo.
Takže když tak pošli prosím PM Rejtymu nebo Dengrasovi. Alespoň tím dáš skutečnou zpětnou vazbu a dozvíš se, co se dělo z pohledu DM.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 08:00 29. Aug 2011
by Narsith
LDamian wrote:Narsith wrote: Dalši věc je...a to mi už opravdu hru znechucuje,je když DMko se vtěli do bosse a bez jedineho slova jen tak bosse navbostuje tak že hrač nema proti němu šanci.Je to docela znechcujici pocit když pak v podsvěti koukma kolem sebe a přemyšlim co z toho dotyčne Dmko mělo ? A co z toho mam vlastně ja. Zustane mi jen podivna pachuť bezmoci a flustrace ze hry a myšlenka na to že to važně nema cenu tady hrat.
Tohle nemá smysl psát takhle obecně. Nejlepší je si to vyříkat přímo s oním DM, případně poslat PM s konkrétním popisem Rejtymu/Dengrasovi. A nebo když už to chceš z nějakého důvodu probírat na fóru, tak to popsat konkrétně (který dung, kdy, jaká parta), ať aspoň někdo pochopí, o jaké situaci vlastně píšeš.
Mimochodem většina těchle situací z pohledu DM vypadá trochu jinak a může se stát, že DM to připadalo naprosto v pořádku. Proto je to dobré probrat. Někdy se ukáže, že DM vážně neodhadlo situaci a sílu a udělalo chybu, jindy hráči prostě ignorovali co se děje a tvrdohlavě nabíhali do ztraceného boje nebo prostě měli hloupou taktiku a lamili. Někdy se také ukáže, že tam ani DM nebylo a hráče překvapilo prostě normální npc, které díky jinému složení party jednalo jinak. Je to jak kdy a pokud se z toho má něco vyvodit, tak je právě třeba to řešit konkrétně a přímo.
Takže když tak pošli prosím PM Rejtymu nebo Dengrasovi. Alespoň tím dáš skutečnou zpětnou vazbu a dozvíš se, co se dělo z pohledu DM.
Zajiste maš pravdu...ve většině připadu jde to připsat na vrub odlišneho chovani NPC...ale staly se i přiapdy kdy...no asi takle,ja už pro jistotu když jdu z zaklinačem na gorily tak než něco pošlu na mamku tak ji nabidnu banan nebo jablko. On jeden nikdy nevi že ?

Takže se vždy u bosse kde předpokladam zasach DMka snažim před utokem něco zaerpit. Ted jde o to kdy a jak poznat že bosse neovlada vyši sila ?. Ale tohle je ta menši věc co mi vadi,spiše to nove děleni expu v partě.Je to opravdu nešťastně nastavene a velmi demotivujici :-/.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 08:26 29. Aug 2011
by Miking
Braenn wrote:Miking wrote:2) Když sem chtěl od zlatníka prsten odbratnosti+2 tak mi bylo zděleno že to neumí udělat levnějc jak NPC a dokonce ani za stejnou cenu. Je to prostě od hráče dražší.
Přece není záměrem, abych komunikoval jen s NPC postavami....
Zlatník NPC ti ale už neprodá prsten obratnosti +3 a výš, a k tomu se zlatník PC musí propracovat přes stádia výroby, které jsou holt nepříliš výdělečné. Takže jsi stále ve fázi, kdy se ti vyplatí kupovat od NPC, nicméně ve fázi dočasné.
nevím jak ostatní povolání ale kovář to takhle nemá. Vyrobí zbraň +1 a prodá ji hráči za 10k tak na tom neprodělá. Řešení bych viděl zdražit NPC zlatníky.
ps.: amulet obratnosti+3 má, prsten nevím.