Page 8 of 12
Re: Quest sessions
Posted: 10:14 05. Aug 2011
by DenGrasse
Systém ti stejně neumožňuje ten milion ukrást. Systém okrádání řeší. Diskusi lze vést v teoretické rovině (jak by to mohlo být) ale jinak je v zásadě zbytečná.
V quest session, pod dozorem DM, můžeš klidně ukrást víc, když to DM povolí. Může ti taky stanovit, v jaký formě ty peníze jsou.
Re: Quest sessions
Posted: 12:34 05. Aug 2011
by Prasokralik
DenGrasse wrote:Systém ti stejně neumožňuje ten milion ukrást. Systém okrádání řeší. Diskusi lze vést v teoretické rovině (jak by to mohlo být) ale jinak je v zásadě zbytečná.
V quest session, pod dozorem DM, můžeš klidně ukrást víc, když to DM povolí. Může ti taky stanovit, v jaký formě ty peníze jsou.
Ale umožňuje. Jen ne přes skill okrádání, zato ho můžeš pohodlně sebrat od mrtvoly.
Re: Quest sessions
Posted: 14:48 05. Aug 2011
by DenGrasse
Na tom v podstatě nezáleží. Buďto detaily neřešíš, což dělá většina lidí, nebo řešíš a pak si musíš najít nějaké rozumné vysvětlení.
Re: Quest sessions
Posted: 19:39 10. Aug 2011
by OneIceOne
Nově se v QS budu zaměřovat na potřeby guild, skupin ve hře. Pokud patříte do guildy / nějaké skupiny a chtěli by jste řešit něco ve světě, například svůj životopis, rozlousknout tajemství, dosáhnout vlivu, můžete mi zaslat koncept. Vytvořím na toto téma nějaké dění, domluvíme termín hraní a odehrajeme v rámci QS.
Re: Quest sessions
Posted: 09:54 11. Aug 2011
by kucik
Prasokralik wrote:DenGrasse wrote:Systém ti stejně neumožňuje ten milion ukrást. Systém okrádání řeší. Diskusi lze vést v teoretické rovině (jak by to mohlo být) ale jinak je v zásadě zbytečná.
V quest session, pod dozorem DM, můžeš klidně ukrást víc, když to DM povolí. Může ti taky stanovit, v jaký formě ty peníze jsou.
Ale umožňuje. Jen ne přes skill okrádání, zato ho můžeš pohodlně sebrat od mrtvoly.
Neumožňuje. Z mrtvoly nesebereš víc než 50 000gp.
Re: Quest sessions
Posted: 10:10 11. Aug 2011
by Prasokralik
kucik wrote:Prasokralik wrote:DenGrasse wrote:Systém ti stejně neumožňuje ten milion ukrást. Systém okrádání řeší. Diskusi lze vést v teoretické rovině (jak by to mohlo být) ale jinak je v zásadě zbytečná.
V quest session, pod dozorem DM, můžeš klidně ukrást víc, když to DM povolí. Může ti taky stanovit, v jaký formě ty peníze jsou.
Ale umožňuje. Jen ne přes skill okrádání, zato ho můžeš pohodlně sebrat od mrtvoly.
Neumožňuje. Z mrtvoly nesebereš víc než 50 000gp.
Ale mrtvému zmizí z ivnu všechno. Alespoň co jsem byl kdysi obrán o cirka 300k znamená to že 250k zmizelo v časoprostoru? těch 50k je loot limit jednoho kontejneru ju?
Re: Quest sessions
Posted: 10:11 11. Aug 2011
by kucik
Kdysi to tak bylo. Teď už ani mrtvýmu nezmizí všechno.
Re: Quest sessions
Posted: 10:26 11. Aug 2011
by Alvarion
Ohledne lootu, staci lootovat opakovane a dostanete se ke vsemu.
Alespon si to myslim, ale pokud mate ve vypisu prave jsi byl okraden 7x, urcite to nedelali mi vrazi tenkrát jen tak z nudy....

Krade se vzdy po 50 k az do vykradení.
Re: Quest sessions
Posted: 10:57 11. Aug 2011
by Prasokralik
Hmm, češi

Kuciku je to možné?
Re: Quest sessions
Posted: 20:38 11. Sep 2011
by sendys
Prasokralik wrote:Hmm, češi

Kuciku je to možné?
je to možne mě se to stalo taky už několikrat
Re: Quest sessions
Posted: 17:09 01. Apr 2012
by Lorelei
Chtěl jsme se zeptat, zda je už nějak funkční okrádání, nebo je stále omezeno?
Re: Quest sessions
Posted: 09:24 02. Apr 2012
by Grin
Lorelei wrote:Chtěl jsme se zeptat, zda je už nějak funkční okrádání, nebo je stále omezeno?
myslim, ze je udelane rozumne
http://thalie.pilsfree.cz/upravy-kouzel ... ani-49.htm
edit: nejsem si tedy jist kolik ukradne zlata zlodej, kdyz hodi se skillem treba soucet 20?
Re: Quest sessions
Posted: 12:37 02. Apr 2012
by Barbar321
quest sessions ještě fungujou a nebo to skončilo právě a jen tím jedním pokusem?
Re: Quest sessions
Posted: 12:39 02. Apr 2012
by kucik
Skončilo to pro nezájem hráčů. DM, který se tomu věnoval tu navíc už není.
Re: Quest sessions
Posted: 12:51 02. Apr 2012
by Barbar321
...a asi se nenadne nějaký další, co?
Co se hráčů týká, jsem názoru, že kdyby se zde na foru napsalo něco v tomto duchu:
=================================
quest: 4.4.2012 od 18-té hodiny, na cca na 3-4 reál, první informace dá vetešník na Karathackém tržišti, max. lvl 10. ne více než 3 účastníci.
=================================
určitě by se v tu dobu hráčů objevilo dost.
PS: Ale jinak naprosto chápu, že i DM mají své reálné záležitosti a že se nemohou takovýmto záležitostem tolik věnovat (zvlášť, když se jedná o neplacený server). Jen jsem procházel toto téma a velice mě zaujalo.