Page 8 of 8

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 17:01 14. Oct 2011
by J.F.Payne
Thuereg wrote:...vono taký protikouzlo je vtuhle chvíli mooooc fajn věc.
To teda sakra že je, a i proto mě dost udivuje, kde ti mágové a zaklínači sakra jsou :))

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 17:03 14. Oct 2011
by Prasokralik
Nejsou, Alvarion jim prásknul, že hůlkaři jsou lepší :(

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 17:05 14. Oct 2011
by Thuereg
Prasokralik wrote:Nejsou, Alvarion jim prásknul, že hůlkaři jsou lepší :(
Alwarion hrál tu wiznu se kterou sem se naexpil takže tohle bych řek bylo zcestný.

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 17:07 14. Oct 2011
by Prasokralik
To bylo předtím, než nám odhalil onu velkou pravdu. . .

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 17:07 14. Oct 2011
by KaTo
J.F.Payne wrote:...i proto mě dost udivuje, kde ti mágové a zaklínači sakra jsou :))
...zkuste se na to podívat z druhé stránky - kde jste vy, že nejste s mágama?
Včera na výpravě byli tři (jeden se odlogl před vlezem "dolů") :lol: mágové (wizny/sorcky), dva klerikové, jeden bard a jeden tulák (beru to podle převažujících lvlů jejich dvojpovolání). Ani jeden bojovník :lol: :D .

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 17:12 14. Oct 2011
by Prasokralik
Tak to vidíte. Nejsme jim dost dobrý, a eště pruděj a prskaj že máme hůlky.

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 20:45 16. Oct 2011
by Elverin
GeForce wrote:Nevim proč je tohle tema diskutované ale myslím ze je jasno ze zdejší zásoba hulek a lektvaru je dostatečná pro to aby se postava obešla bez castera, což je trosku škoda.

Me by prisla zas docela skoda neobejit se bez castera. Vysedavat po mestech jen proto, ze se zrovna nekamaradim s zadnym magem, nebo zrovna neni po ruce. S casterem za zadkem jde vse sakra lip nez bez nej. Ale bez nej to jde taky. Tenhle stav mi prijde idealni.

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 16:28 17. Oct 2011
by Thuereg
Elverin wrote:
GeForce wrote:Nevim proč je tohle tema diskutované ale myslím ze je jasno ze zdejší zásoba hulek a lektvaru je dostatečná pro to aby se postava obešla bez castera, což je trosku škoda.

Me by prisla zas docela skoda neobejit se bez castera. Vysedavat po mestech jen proto, ze se zrovna nekamaradim s zadnym magem, nebo zrovna neni po ruce. S casterem za zadkem jde vse sakra lip nez bez nej. Ale bez nej to jde taky. Tenhle stav mi prijde idealni.

Vidíte? já věděl proč si ji beru.

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 17:02 17. Oct 2011
by Alvarion
Thuereg wrote:
Elverin wrote:
GeForce wrote:Nevim proč je tohle tema diskutované ale myslím ze je jasno ze zdejší zásoba hulek a lektvaru je dostatečná pro to aby se postava obešla bez castera, což je trosku škoda.

Me by prisla zas docela skoda neobejit se bez castera. Vysedavat po mestech jen proto, ze se zrovna nekamaradim s zadnym magem, nebo zrovna neni po ruce. S casterem za zadkem jde vse sakra lip nez bez nej. Ale bez nej to jde taky. Tenhle stav mi prijde idealni.

Vidíte? já věděl proč si ji beru.
zřejmě proto, že Elverin je hezká, že?