Re: Kam zmizeli mágové?
Posted: 17:01 14. Oct 2011
To teda sakra že je, a i proto mě dost udivuje, kde ti mágové a zaklínači sakra jsouThuereg wrote:...vono taký protikouzlo je vtuhle chvíli mooooc fajn věc.
To teda sakra že je, a i proto mě dost udivuje, kde ti mágové a zaklínači sakra jsouThuereg wrote:...vono taký protikouzlo je vtuhle chvíli mooooc fajn věc.
Alwarion hrál tu wiznu se kterou sem se naexpil takže tohle bych řek bylo zcestný.Prasokralik wrote:Nejsou, Alvarion jim prásknul, že hůlkaři jsou lepší
...zkuste se na to podívat z druhé stránky - kde jste vy, že nejste s mágama?J.F.Payne wrote:...i proto mě dost udivuje, kde ti mágové a zaklínači sakra jsou)
GeForce wrote:Nevim proč je tohle tema diskutované ale myslím ze je jasno ze zdejší zásoba hulek a lektvaru je dostatečná pro to aby se postava obešla bez castera, což je trosku škoda.
Elverin wrote:GeForce wrote:Nevim proč je tohle tema diskutované ale myslím ze je jasno ze zdejší zásoba hulek a lektvaru je dostatečná pro to aby se postava obešla bez castera, což je trosku škoda.
Me by prisla zas docela skoda neobejit se bez castera. Vysedavat po mestech jen proto, ze se zrovna nekamaradim s zadnym magem, nebo zrovna neni po ruce. S casterem za zadkem jde vse sakra lip nez bez nej. Ale bez nej to jde taky. Tenhle stav mi prijde idealni.
zřejmě proto, že Elverin je hezká, že?Thuereg wrote:Elverin wrote:GeForce wrote:Nevim proč je tohle tema diskutované ale myslím ze je jasno ze zdejší zásoba hulek a lektvaru je dostatečná pro to aby se postava obešla bez castera, což je trosku škoda.
Me by prisla zas docela skoda neobejit se bez castera. Vysedavat po mestech jen proto, ze se zrovna nekamaradim s zadnym magem, nebo zrovna neni po ruce. S casterem za zadkem jde vse sakra lip nez bez nej. Ale bez nej to jde taky. Tenhle stav mi prijde idealni.
Vidíte? já věděl proč si ji beru.