Page 8 of 14
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 19:05 13. Nov 2011
by Shaman88
Tak nakonec Shaman taktéž dorazí.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 19:49 13. Nov 2011
by kokosak
Aaaaaaa teplotaaaaaa jak Brno. Toto velkoměsto není zmíněno náhodně. Ty víš, o kom mluvím.
Mno, čas ještě nějakej zbejvá, tak uvidim. Třeba se mi podaří porazit bacilové včas.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 21:37 13. Nov 2011
by Braenn
No, nepříliš hrdě se hlásím k roli bacilonosiče, jsi mé druhé skolené DM a po tomhle víkendu si myslím můžu přidat ještě jedno bývalé WB a dva hráče. A zítra jdeme do divadla, takže očekávám na svůj seznam přírůst jednoho skriptera a několika dalších hráčů.
Ale zbejvá týden, takže to zvládneš, i když máš teplotu jak... Praha. Čajíčky a podobně, žádný paření NWN...
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 21:51 13. Nov 2011
by Práček
Braenn wrote:...
*píše si* zítra do divadla ochranná maska 1x
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 08:33 14. Nov 2011
by Glumišek
Nejhorší nemoc mě postihla ...... kašílek a sopílek, jsem na padnutí, zatím je čas a Coldrexů dost snad to bude dobrý.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 09:40 14. Nov 2011
by -darkvision-
Jojo, taky jsem z víkendu utržil rýmišku ...
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 11:18 14. Nov 2011
by Rejty
Nebuďte másla!

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 11:22 14. Nov 2011
by DenGrasse
Něco vlezlo i na mě, takže to s účastí vidím bledě.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 11:28 14. Nov 2011
by Molly23
Já už něco mám 3 týdny

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 11:29 14. Nov 2011
by kokosak
Hehehe. Paladin - ideální bacilonosič. Sám nemocí netrpí, jen infikuje ostatní

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 11:56 14. Nov 2011
by KaTo
kokosak wrote:Hehehe. Paladin - ideální bacilonosič. Sám nemocí netrpí, jen infikuje ostatní

povolání: Paladin, subrasa: Infested terran?

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 12:44 14. Nov 2011
by Derken-
Jakym pojedem tim vlakem? Potrebujem nabrat Shamana

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 14:09 14. Nov 2011
by Braenn
Nevím, koukni a najdi spoje:)
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 16:47 14. Nov 2011
by Narsith
Taky od středy smrkam,frkam a šileně mě boli hlava..ALE DO PLZNĚ JDU !!!!!
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 17:26 14. Nov 2011
by Shaman88
Teda doufám že pojedete z hlavního nádraží.
Stačí mi to orientačně, já si klidně v tý praze hodku ci 2 počkám....
