Page 8 of 17
Re: SWTOR
Posted: 13:19 14. Mar 2012
by Daanri
Dovolim si pridat par veci aj ja.
Tento vikend t.j. od 15.3. do 19.3. sa chysta v SWTOR moznost si ho vyskusat zadarmo (zahrat si max po 15lvl, postavy ak sa rozhodnete zaplatit zostavaju), takze kto by mal zaujem viac info vid
oficialna stranka.
Ak by niekto nemal cas cez vikend tak tiez mam este k dipozicii pozvanky na test.
Okrem toho by som rad dal do pozornosti zaujimavy RP projekt, ktory sa momentalne pokusame rozbehnut na serveri The Progenitor. Jedna sa o bojovu jednotku na strane Republiky. Cielom je spojit hracov so zaujmom o RP hru a organizovat pravidelne RP eventy. Ak by mal niekto zaujem viac info mne do PM alebo vid. stranku
41st Elite Corps.
Re: SWTOR
Posted: 10:27 26. Mar 2012
by kokosak
Tak včera, když bylo venku tak krásně, jsem začal třetí alt. Na rozdíl od minulých PvE healerů jedu PvP DPS a lidi, je to bžunda

PvE jedu jen class story, questy na planetách přeskakuju a expím z PvP warzon. XP za PvP jsou zhruba stejný, jako u PvE, jen je u toho míň "jdi na bod A, udělej činnost B" a víc "sejmi toho šmejda a sejmi ho HNED". Snipers FTW!
Re: SWTOR
Posted: 02:18 28. Mar 2012
by Prasokralik
Re: SWTOR
Posted: 08:54 06. Apr 2012
by kokosak
Tak, chlapci a děvčata, pro ty, na které se nedostalo: máme tu dalších 22 invite na týdenní trial přístup! Opět max level 14, charaktery přenositelné do "placené" varianty. Bohužel, emailové účty (a s nimy spojené postavy) už jednou použité nemůžou dostat invite podruhé. Zájemci pište PM s emailem, kam chcete invite poslat.
.... jinak hrát snipera je fakt prča. PEW PEW PEW

Re: SWTOR
Posted: 21:33 15. Apr 2012
by kokosak
Tak dneska mě chlapci biowérácký dostali. Tlapu si po flotile a slyšim oznámení, že se raghoulská nákaza dostala z Taris i na další světy. Tak si řikam ok, dějový zpestření k nově přidanejm flashpointum. Jenže pak sem narazil na "televizní" zprávy, kde varovali před nákazou na Tatooinu. Inu a jako správný dobrodruh jsem se tam samozřejmě vydal. A dobře jsem udělal.
Havarovaná kosmická loď. To měřítko není moc dobře vidět, protože ty lidi už taky ne. Ale všimněte si stanu na půl cesty k lodi a možná dostanete představu. Edit: jo a taky ty sandcrawlery.
Obr-rakghoul. Vyskočil ze sarlakovy jámy (v pozadí). Všechno to, co vidíte jsou max levely, které se ho snaží dostat. World boss.
A mnohé další zajímavosti. Už jsem se zmińoval, že můžu ještě zvát na týden hraní zdarma?

Re: SWTOR
Posted: 09:19 02. Aug 2012
by kokosak
Fňuky fňuk. SWTOR, díky úbytku předplatitelůch, plánuje na podzim přejít na free-to-play model. Dětišky. Dětišky VŠADE.
http://www.nerfnow.com/comic/808
Re: SWTOR
Posted: 11:40 02. Aug 2012
by KaTo
kokosak wrote:Fňuky fňuk. SWTOR, díky úbytku předplatitelůch, plánuje na podzim přejít na free-to-play model. Dětišky. Dětišky VŠADE.
http://www.nerfnow.com/comic/808
Hmm...tomu říkám výzva, požírat při grindění malý ufňukaný děti mě bavilo už od dob Heroda (to není onlinovka, to je postava z Bible

, kdyby někdo tápal, hehe).
Re: SWTOR
Posted: 11:35 01. Sep 2012
by G-ladiator
Proč fňuk? Já mám radost

EDIT: Ne kvůli dětem, ale kvůli tomu, že si to konečně zahraju.
Re: SWTOR
Posted: 11:41 01. Sep 2012
by kokosak
G-ladiator wrote:Proč fňuk? Já mám radost

EDIT: Ne kvůli dětem, ale kvůli tomu, že si to konečně zahraju.
Vidiš, kdyby sis mi řek o invite na free trial, mohs už mít postavy rozjetý na 15 levelu. Zdarma! BTW neceš si o něj ešče říct?

Re: SWTOR
Posted: 11:46 01. Sep 2012
by Molly23
Hmmm to bych asi taky zkusil tyjo. Hele kolik to zabírá? Že bych někdy zajel na grilovačku s flashkou, mě se to fakt nechce stahovat při mém labilním připojení.
Re: SWTOR
Posted: 14:16 01. Sep 2012
by G-ladiator
kokosak wrote:G-ladiator wrote:Proč fňuk? Já mám radost

EDIT: Ne kvůli dětem, ale kvůli tomu, že si to konečně zahraju.
Vidiš, kdyby sis mi řek o invite na free trial, mohs už mít postavy rozjetý na 15 levelu. Zdarma! BTW neceš si o něj ešče říct?

Hm, hm, tak jo!

Je tam nějaký časový limit? Ještě projíždím původní KOtORy, abych zachoval chronologii

EDIT: Ale když o tom tak přemýšlím, byl jsem součástí snad beta testu (nebo to byl free weekend?) - počítá se to jako trial, nebo pohoda?
Re: SWTOR
Posted: 14:19 01. Sep 2012
by KaTo
G-ladiator wrote:...nebo pohoda?
B je správně

.
Re: SWTOR
Posted: 15:33 01. Sep 2012
by G-ladiator
Re: SWTOR
Posted: 18:53 01. Sep 2012
by kokosak
Nooooo..... je trial a trial. A jen za jeden z nich mi přijde exkluzivní speeder, když si to po trialu koupíš

Re: SWTOR
Posted: 18:54 01. Sep 2012
by kokosak
G-ladiator wrote:
Hm, hm, tak jo!

Je tam nějaký časový limit? Ještě projíždím původní KOtORy, abych zachoval chronologii

EDIT: Ale když o tom tak přemýšlím, byl jsem součástí snad beta testu (nebo to byl free weekend?) - počítá se to jako trial, nebo pohoda?
Bez časovýho limitu. Je rozdíl mezi beta testem a free weekendem. Pokud už si měl víkend zdarma, tak mam pocit nemůžeš nic dalšího za použití stejnýho účtu. Takže by sis musel založit novej email
