Page 8 of 10
Re: Skyrim
Posted: 14:57 08. Jul 2012
by Absinthorix
Prasokralik wrote:Absinthorix wrote:Detect life pokřik, a shitstorm na tvoji hlavu

spíš bych řekl sám se schvoat, počkat než mu ta kravina za pár vteřin vyprchá a pak ho ostřelovat s shadow warriorem ze sneak stromu každý zásah 6xdmg daedrického luku, nevydrží víc jak pár vteřin

A nebo kašlat na Detect a udělat přímo Shitstorm of epic proportions: STRUN BAH QO a prostě si počkat, až se někde za kamenem kam čirou náhodou sjede pár blesků vykutálí zuhelnatělá mrtvolka
Zrovna tenhle pokřik jsem nikdy s mákem nepoužil, protože jako první to odnesla Lydie a pak teprve zbytek, ale s plechovkou se na to těším

u plecháče doprovod alias klamný cíl nemám
Re: Skyrim
Posted: 15:01 08. Jul 2012
by Prasokralik
Taky jsem přestal používat podržtašku a generátor home-made jídla ve chvíli, kdy jsem nepotřeboval zlatky a tudíž nemusel nosit všechny ty krámy do města.
Re: Skyrim
Posted: 15:07 08. Jul 2012
by Prasokralik
zachy wrote:Nevšiml jsem si, že by to bugovalo. Asi jsi měl nižší verzi hry.
The Shadow Warrior perk conflicts with Shadowcloak of Nocturnal. With Shadowcloak of Nocturnal active, crouching when enemies see you will cause both Shadowcloak of Nocturnal and Shadow Warrior to activate, but when Shadow Warrior wears off, it erroneously removes both invisibility effects.
wiki
schválně jsem si to ověřoval ve hře
Re: Skyrim
Posted: 00:06 22. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Par sreenu a treba zas nekdy hehe
Re: Skyrim
Posted: 00:07 22. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
...
Re: Skyrim
Posted: 00:15 22. Aug 2012
by Nalkanar
Sinae

Re: Skyrim
Posted: 00:22 22. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Nalkanar wrote:Sinae

Ty ji taky vidis vsude

. Navic Sincule ma cerne oci!
Re: Skyrim
Posted: 01:48 22. Aug 2012
by Prasokralik
úchylná modifikace na plátové bikiny, gz udělal jsi z použitelné zbroje nepoužitelnou sr****
Re: Skyrim
Posted: 07:36 22. Aug 2012
by de Aers
Mě se líbí v pozadí ten zhulenej kůň.
Re: Skyrim
Posted: 07:46 22. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Prasokralik wrote:úchylná modifikace na plátové bikiny, gz udělal jsi z použitelné zbroje nepoužitelnou sr****
Prasokraliku....vlez m i na hrb

Re: Skyrim
Posted: 09:42 22. Aug 2012
by Prasokralik
Pfff s shoutama hrajou amatéři. Já jsem lvl 57 a nemám ani jeden.
Re: Skyrim
Posted: 10:22 22. Aug 2012
by Prasokralik
Pro ty co si chtějí usnadnit
alchymii
Mimochodem četl někdo Woodcutter´s Wife a cabin in the woods? Nevíte jestli tam někde opravdu takový strašidelný srub není? Od chvíle co jsem ty knížky přečetl tu kabinu hledám po celém skyrimu
Re: Skyrim
Posted: 10:49 22. Aug 2012
by Prasokralik
Re: Skyrim
Posted: 18:46 22. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Mas pravdu, mas to moc pekny, nejlepsi jaky jsem kdy videl....az ted mi doslo jak jsem zaostaly a nejspis i uchylny, protoze se mi libi hezky holky. Citim se provinile a malickaty vedle tak uzasne osoby jako jsi ty Prasokraliku. Ta tvoje nadliska pravda zari jak majak v tomto svete plny uchylaku jako jsem doposud byval ja.
Re: Skyrim
Posted: 20:05 22. Aug 2012
by Prasokralik
Nojo každý hraje rpgčka z jiného důvodu, já hraju skyrim abych si užil atmosféru, příběh a herní rasy tak jak jsou koncipované, někdo si holt stáhne retexturu na plátové bikiny a polonahé prsatice a hraje to aby jim mohl koukat na pozadí
každému co jeho jest