Re: Literární koutek
Posted: 17:31 11. Sep 2012
Teď jsme dočetl Markus Heitz - Legendy Alfů. Pěkné čtivo pro drowa i kohokoliv jiného.
Já byl mnohem více zklamaný ze Stroncia, ale ... přelouskat se dá, za několik pikosekundkucik wrote:Doporučuju i zbytek od Kulhánka. Poslední ,,Vyhlídka na smrt" není zas taková bomba, ale taky to jde.
Jo, je to brak, ale na odreagování se to čte fakt příjemně.
BTW: Na netu leží i několik povídek od Kulhánka.
Z podobného soudku doporučuju třeba Líheň od Žǎmbocha.
To je ten první díl, nebo už druhej?Ragmon wrote:Teď jsme dočetl Markus Heitz - Legendy Alfů. Pěkné čtivo pro drowa i kohokoliv jiného.
Z legend alfů je to první, myslím. Spravedlivý hněv to je.Absinthorix wrote:To je ten první díl, nebo už druhej?Ragmon wrote:Teď jsme dočetl Markus Heitz - Legendy Alfů. Pěkné čtivo pro drowa i kohokoliv jiného.
Už vyšel další dílAbsinthorix wrote:Jj ten mám, hned jak vyšel a netrpělivě čekám na druhej
Až do tý Austenový, kterou považuju za podivnou růžovou knihovnuBraenn wrote:...jako malí Hrdinného kapitána Korkorána? A teď opravdu nemyslím to s Burianem. A později Verneovky? Austenovou?
Tak toto se vám bude líbit. ...
Znám, zbožňuju, jedna z mých nejoblíbenějších knih vůbec.Braenn wrote:A toto, toto znáte? Jonathan Strange a pan Norrel.