Page 8 of 8

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 08:16 16. Apr 2012
by Lord_Berserk
Ja asi v pul 4, z toho 30 min sem tahnul domu svou vopilou pani ... :mrgreen: :mrgreen:

Ma nekdo naky foto ???
*kouka po Igorovi a jeho novy mobilni cihle*

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 08:39 16. Apr 2012
by kucik
A příště je třeba pamatovat, že na pro malý sraz se musí zamluvit aspoň dvacet míst :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 09:58 16. Apr 2012
by Rejty
Kdybych zamluvil těch dvacet, tak by nás tam bylo naopak deset... :D

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 07:19 17. Apr 2012
by Theogil I
Bylo to super, my šli na kutě po 24:00, tj. někdy okolo té půl jak psal Igor jsme vyskotačili z hospůdky. Už se těším na léto.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 09:21 25. Apr 2012
by Lord_Berserk
Hele trpaslici esi mate naky fotky, postnete je nekam :wink:

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 10:17 25. Apr 2012
by Theogil I
Lord_Berserk wrote:Hele trpaslici esi mate naky fotky, postnete je nekam :wink:
Zkusím si vzpomenout a zeptat se bráchy. :wink: