Page 8 of 8
Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012
Posted: 08:16 16. Apr 2012
by Lord_Berserk
Ja asi v pul 4, z toho 30 min sem tahnul domu svou vopilou pani ...
Ma nekdo naky foto ???
*kouka po Igorovi a jeho novy mobilni cihle*
Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012
Posted: 08:39 16. Apr 2012
by kucik
A příště je třeba pamatovat, že na pro malý sraz se musí zamluvit aspoň dvacet míst

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012
Posted: 09:58 16. Apr 2012
by Rejty
Kdybych zamluvil těch dvacet, tak by nás tam bylo naopak deset...

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012
Posted: 07:19 17. Apr 2012
by Theogil I
Bylo to super, my šli na kutě po 24:00, tj. někdy okolo té půl jak psal Igor jsme vyskotačili z hospůdky. Už se těším na léto.
Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012
Posted: 09:21 25. Apr 2012
by Lord_Berserk
Hele trpaslici esi mate naky fotky, postnete je nekam

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012
Posted: 10:17 25. Apr 2012
by Theogil I
Lord_Berserk wrote:Hele trpaslici esi mate naky fotky, postnete je nekam

Zkusím si vzpomenout a zeptat se bráchy.
