MOje chladící podložka utáhne i Armu 2 na vysoký nastavení, ale WoWp na střední eeKaTo wrote:Molly23 wrote: Mě na WoWP sejří, že mě přehřívá komp a ani chladící podložka nepomáhá...=> Kluci vopálený budou muset na optimalizaci grafiky poněkud zapracovat, teda pokud jim to engine hry vůbec dovolíKaTo wrote:..mám na ně "slabý" komp = i na nejnižší detaily lagy.... U "slimáččích" tanků tento "typ" jimi použitého engine není na závadu, ale u rychlých letadel očividně je.
World of Planes
Re: World of Planes
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Planes
což mi připomina... měl bych v nejbližši době odmontovat jedinej větraček a pročistit ho nějak se mi zase taky začina mašina zahřivat 
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Re: World of Planes
já když chci na větrák tak se musím promontovat přes klávesnici až dolů = celý notas. Hlavní dovůd proč před to DELL s oblibou přidávám PR.soul1 wrote:což mi připomina... měl bych v nejbližši době odmontovat jedinej větraček a pročistit ho nějak se mi zase taky začina mašina zahřivat
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Planes
Doporučuju, pokud to nemáš v záruce koupit nějakou kvalitní teplovodivou pastu a komplet ji vyměnit.
Zjišťuju že poslední dobou výrobci dávají tu pastu co nejhorší a po roce aktivního používání už skoro nic nevede... Takže tě to nutí zajít do servisu a nechat přemazat (ovšem servisáci opět dávaj shit pastu... nechtěli mi ani sdělit jakou tam dávaj).
Zjišťuju že poslední dobou výrobci dávají tu pastu co nejhorší a po roce aktivního používání už skoro nic nevede... Takže tě to nutí zajít do servisu a nechat přemazat (ovšem servisáci opět dávaj shit pastu... nechtěli mi ani sdělit jakou tam dávaj).
Re: World of Planes
Aha aha díky za radu. A jakou pastu by jsi doporučil? Já se v tomhle moc nevyznám. Koupil bych to rovnou i ségře, ta má se svým Lenovem už opravdu nervy trhající potíže.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Planes
alfacomp.cz podival bych se na ty nejdražši asi
ja osobně na svim větraku ani žadnou už nemam
ale zatim mě to netiži protože to zvlada ujet 
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Re: World of Planes
To koupíš injekci, je tam třeba 4g a to vydrží dost dlouho (i více než 10 nanesení... )Molly23 wrote:Aha aha díky za radu. A jakou pastu by jsi doporučil? Já se v tomhle moc nevyznám. Koupil bych to rovnou i ségře, ta má se svým Lenovem už opravdu nervy trhající potíže.
Já jsme si nedávno koupil toto, a jsem velmi spokojen:
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 2AF00015NE
Re: World of Planes
Jinak doporučuju, na objednávání věcí online. Obchod TS-Bohemia má poštovné zdarma vždy (pro libovolně drahou zásilku).
http://interlink.tsbohemia.cz/arctic-co ... 56902.html
http://interlink.tsbohemia.cz/arctic-co ... 56902.html
Re: World of Planes
Super! Ted jen splašit Fryna aby mi to udělal
Díky
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Planes
Pánové a co ve Warthunderu založit squadronu? Mohli by jsme se i domluvit jakou národnost budeme používat. To by se mi hrozně líbilo. V Il-2 lidi zakládaj virtuální squadrony a jako když jsem na to koukal tak jsem si fakt sedl na zadek jak to mají promakané.
Koukněte třeba na stránky 312. čs peruti
http://www.312raf.com/
Koukněte třeba na stránky 312. čs peruti
http://www.312raf.com/
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Planes
*klepe na zuby* grafiku jedu na max a učůrávám z detajlů
Bez premijáku můžeme do letky jen ve dbou.
Bez premijáku můžeme do letky jen ve dbou.
S bratrstvem oceli nikdy na věčné časy a nikdy jinak....ten s Leprou.
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Re: World of Planes
Měl jsem na mysli klan a tuším ty coop mise jdou až ve čtyrech.slencak wrote:*klepe na zuby* grafiku jedu na max a učůrávám z detajlů![]()
Bez premijáku můžeme do letky jen ve dbou.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Planes
Ano, mise jsou ve čtyřech.
Víš jak na ten klan? Zatím jsem si právě všimnul jen letky s kamarádem , kde bez pr. můžeme být jen dva.
Jinak jaké máš zkušenosti se zabudovaným voic četem? Nám se seká, takže jedeme přes TSko
PS: jestli by jsi poradil s nějakou taktikou, jsem jedno velké oko (stíhač na křídle)
Víš jak na ten klan? Zatím jsem si právě všimnul jen letky s kamarádem , kde bez pr. můžeme být jen dva.
Jinak jaké máš zkušenosti se zabudovaným voic četem? Nám se seká, takže jedeme přes TSko
PS: jestli by jsi poradil s nějakou taktikou, jsem jedno velké oko (stíhač na křídle)
S bratrstvem oceli nikdy na věčné časy a nikdy jinak....ten s Leprou.
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Re: World of Planes
Jo hele TS bude asi nejlepší. On vůbec zabudovaný voice chat ve hrát bývá na prd. A s tou taktikou... ted jsem v práci, ale pak klidně poradím. Na stíhací taktiku doporučuji studovat německou Luftwaffe, nebo klidně i číst o úspěšných esech jako třeba Erich Hartmann, Hans Joachim Marseille atd.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: World of Planes
Já už jsem se díval na nějaký dokument na čt2 o letcích v 1. a 2. světové válce.
Co jsem pochopil tak taktika je prakticky jednoduchá. Když letí za tebou tak musíš vyletět střemhlav vzhůru a modlit se že máš lepší letadlo. Kdo první nevydrží to stoupání a odpadne tak je setřelen tím druhým, který pak rychle přechází od střemhlavého letu dolů... velmi poučný dokument to byl....
Co jsem pochopil tak taktika je prakticky jednoduchá. Když letí za tebou tak musíš vyletět střemhlav vzhůru a modlit se že máš lepší letadlo. Kdo první nevydrží to stoupání a odpadne tak je setřelen tím druhým, který pak rychle přechází od střemhlavého letu dolů... velmi poučný dokument to byl....