Page 8 of 28

Re: World of Planes

Posted: 11:05 17. Jul 2013
by Molly23
KaTo wrote:
Molly23 wrote: Mě na WoWP sejří, že mě přehřívá komp a ani chladící podložka nepomáhá...
KaTo wrote:..mám na ně "slabý" komp = i na nejnižší detaily lagy...
=> Kluci vopálený budou muset na optimalizaci grafiky poněkud zapracovat, teda pokud jim to engine hry vůbec dovolí 8) . U "slimáččích" tanků tento "typ" jimi použitého engine není na závadu, ale u rychlých letadel očividně je.
MOje chladící podložka utáhne i Armu 2 na vysoký nastavení, ale WoWp na střední ee :oops:

Re: World of Planes

Posted: 11:14 17. Jul 2013
by soul1
což mi připomina... měl bych v nejbližši době odmontovat jedinej větraček a pročistit ho nějak se mi zase taky začina mašina zahřivat :-D

Re: World of Planes

Posted: 11:23 17. Jul 2013
by Molly23
soul1 wrote:což mi připomina... měl bych v nejbližši době odmontovat jedinej větraček a pročistit ho nějak se mi zase taky začina mašina zahřivat :-D
já když chci na větrák tak se musím promontovat přes klávesnici až dolů = celý notas. Hlavní dovůd proč před to DELL s oblibou přidávám PR.

Re: World of Planes

Posted: 12:31 17. Jul 2013
by Shaman88
Doporučuju, pokud to nemáš v záruce koupit nějakou kvalitní teplovodivou pastu a komplet ji vyměnit.
Zjišťuju že poslední dobou výrobci dávají tu pastu co nejhorší a po roce aktivního používání už skoro nic nevede... Takže tě to nutí zajít do servisu a nechat přemazat (ovšem servisáci opět dávaj shit pastu... nechtěli mi ani sdělit jakou tam dávaj).

Re: World of Planes

Posted: 12:36 17. Jul 2013
by Molly23
Aha aha díky za radu. A jakou pastu by jsi doporučil? Já se v tomhle moc nevyznám. Koupil bych to rovnou i ségře, ta má se svým Lenovem už opravdu nervy trhající potíže.

Re: World of Planes

Posted: 12:51 17. Jul 2013
by soul1
alfacomp.cz podival bych se na ty nejdražši asi :D ja osobně na svim větraku ani žadnou už nemam :-D ale zatim mě to netiži protože to zvlada ujet :-D

Re: World of Planes

Posted: 13:00 17. Jul 2013
by Shaman88
Molly23 wrote:Aha aha díky za radu. A jakou pastu by jsi doporučil? Já se v tomhle moc nevyznám. Koupil bych to rovnou i ségře, ta má se svým Lenovem už opravdu nervy trhající potíže.
To koupíš injekci, je tam třeba 4g a to vydrží dost dlouho (i více než 10 nanesení... )
Já jsme si nedávno koupil toto, a jsem velmi spokojen:
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 2AF00015NE

Re: World of Planes

Posted: 13:03 17. Jul 2013
by Shaman88
Jinak doporučuju, na objednávání věcí online. Obchod TS-Bohemia má poštovné zdarma vždy (pro libovolně drahou zásilku).
http://interlink.tsbohemia.cz/arctic-co ... 56902.html

Re: World of Planes

Posted: 13:04 17. Jul 2013
by Molly23
Super! Ted jen splašit Fryna aby mi to udělal :) Díky

Re: World of Planes

Posted: 14:22 17. Jul 2013
by Molly23
Pánové a co ve Warthunderu založit squadronu? Mohli by jsme se i domluvit jakou národnost budeme používat. To by se mi hrozně líbilo. V Il-2 lidi zakládaj virtuální squadrony a jako když jsem na to koukal tak jsem si fakt sedl na zadek jak to mají promakané.

Koukněte třeba na stránky 312. čs peruti :)

http://www.312raf.com/

Re: World of Planes

Posted: 14:28 17. Jul 2013
by slencak
*klepe na zuby* grafiku jedu na max a učůrávám z detajlů :twisted:
Bez premijáku můžeme do letky jen ve dbou. :roll:

Re: World of Planes

Posted: 14:33 17. Jul 2013
by Molly23
slencak wrote:*klepe na zuby* grafiku jedu na max a učůrávám z detajlů :twisted:
Bez premijáku můžeme do letky jen ve dbou. :roll:
Měl jsem na mysli klan a tuším ty coop mise jdou až ve čtyrech.

Re: World of Planes

Posted: 14:52 17. Jul 2013
by slencak
Ano, mise jsou ve čtyřech.
Víš jak na ten klan? Zatím jsem si právě všimnul jen letky s kamarádem , kde bez pr. můžeme být jen dva.
Jinak jaké máš zkušenosti se zabudovaným voic četem? Nám se seká, takže jedeme přes TSko

PS: jestli by jsi poradil s nějakou taktikou, jsem jedno velké oko (stíhač na křídle)

Re: World of Planes

Posted: 14:58 17. Jul 2013
by Molly23
Jo hele TS bude asi nejlepší. On vůbec zabudovaný voice chat ve hrát bývá na prd. A s tou taktikou... ted jsem v práci, ale pak klidně poradím. Na stíhací taktiku doporučuji studovat německou Luftwaffe, nebo klidně i číst o úspěšných esech jako třeba Erich Hartmann, Hans Joachim Marseille atd.

Re: World of Planes

Posted: 15:20 17. Jul 2013
by Shaman88
Já už jsem se díval na nějaký dokument na čt2 o letcích v 1. a 2. světové válce.
Co jsem pochopil tak taktika je prakticky jednoduchá. Když letí za tebou tak musíš vyletět střemhlav vzhůru a modlit se že máš lepší letadlo. Kdo první nevydrží to stoupání a odpadne tak je setřelen tím druhým, který pak rychle přechází od střemhlavého letu dolů... velmi poučný dokument to byl....