Page 8 of 9

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Posted: 16:55 24. May 2012
by kucik
Krysak wrote: Nemají důvod, ne? Stávajíc stav je výhodný, extrémě výhodný pro lidi na povrchu.
Tak určitě... O opaku tě stejně nepřesvědčím a navíc bych musel vytahovat herní informace.

edit: Prosím o povrchňany aby to moc neřešili. Jen to sklouzne k dalšímu vytahování IC informací.

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Posted: 16:57 24. May 2012
by Theogil I
kucik wrote:
Krysak wrote: Nemají důvod, ne? Stávajíc stav je výhodný, extrémě výhodný pro lidi na povrchu.
Tak určitě... O opaku tě stejně nepřesvědčím a navíc bych musel vytahovat herní informace.

edit: Prosím o povrchňany aby to moc neřešili. Jen to sklouzne k dalšímu vytahování IC informací.
Klidně tahej, tady tomu nepomůže už ani svěcená. :lol:

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Posted: 16:58 24. May 2012
by Krysak
kucik wrote:
Krysak wrote: Nemají důvod, ne? Stávajíc stav je výhodný, extrémě výhodný pro lidi na povrchu.
Tak určitě... O opaku tě stejně nepřesvědčím a navíc bych musel vytahovat herní informace.

edit: Prosím o povrchňany aby to moc neřešili. Jen to sklouzne k dalšímu vytahování IC informací.
Trosku tuším odku by mohl vítr vát..... to, že by strategická surovina mohla chybět nahře jsme si mysleli naivně šileně dlouho, ale viditlěne nechybí, jinak by už propadali NPC silenství a hrabali si diru k foriánům:).

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Posted: 16:59 24. May 2012
by kucik
Krysak wrote: Trosku tuším odku by mohl vítr vát..... to, že by strategická surovina mohla chybět nahře jsme si mysleli naivně šileně dlouho, ale viditlěne nechybí, jinak by už propadali NPC silenství a hrabali si diru k foriánům:).
Jestli myslíš zelí, tak letos je ho dostatek ;)

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Posted: 17:01 24. May 2012
by Krysak
Když bude to políčko čím zorat ;).

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Posted: 17:03 24. May 2012
by KaTo
Krysak wrote:Když bude to políčko čím zorat ;).
Cha! Překováme meče v pluhy a zelí bude i kdyby na chleba nebylo! :twisted: :lol: :lol:

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Posted: 17:04 24. May 2012
by Theogil I
kucik wrote:
Krysak wrote: Trosku tuším odku by mohl vítr vát..... to, že by strategická surovina mohla chybět nahře jsme si mysleli naivně šileně dlouho, ale viditlěne nechybí, jinak by už propadali NPC silenství a hrabali si diru k foriánům:).
Jestli myslíš zelí, tak letos je ho dostatek ;)
Není, už 14 dní nedělám nic jiného než řeším zemědělské škody po nedávných raních mrazech, Vysočina to trhla slušně a to včetně brambor, o zelenině nemluvě. :D

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Posted: 17:06 24. May 2012
by Prasokralik
Image

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Posted: 19:37 24. May 2012
by -darkvision-
Prasokralik wrote:nechceme s aktuálním stavem nic dělat protože je nás málo, takže bychom prohráli a to nás demotivuje

budem teda radši brečet na foru, ať se to vyřeší ooc a můžem si zas vesele hopkat po povrchu
Pozor, jsou případy kdy NPC v rukou Dm je dost nebezpečná zbraň. Sám jsem tohle zažil při creepingu.
Z čehož chápu, že si krysak dělá starost již do budoucna.

Ono asi takhle: Pokad se to Dm líbit bude, tak třeba se mu něco povede, pokad ale Dm bude zastávat názoru, že se mu to nepovede. Tak se může stavět na hlavu jak chce a nepovede se mu to.

Proto, navrhuji Ti krysáku, zkus se domluvit s nějakým Dm. Napiš mu pm jak by sis to představoval a ZDA JE TO VŮBEC REÁLNÉ, aby ses tu pak o něco nesnažil nějakou dobu a nakonec ti to bylo smetnuto ze stolu :wink:

Proto chápu, že to nejdříve chtějí konzultovat hráči dopředu. A zde na Thálii to jen chválím. Protože zde nemá cenu se o něco snažit, pokad zeshora nevíš, že ti v budoucnu bude dovoleno to a to.

(vlastní zkušenosti)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:54 24. May 2012
by Derken-
paja13 wrote: *neni to spravedlivy ale me to takhle vyhovuje - par debilu co dokazeli jen kilnout to odradilo a na super suroviny uz se s mou postavou i kdyby byla lvl 40 dostat neda diky setingu sveta takze me tam nic netahne kdyz potrebuju pavoucnatku tak to je adrenalin ale sezenu si ji
A ty seš co za člověka, že máš takhle prořízlou hubu a urážíš tu?
Kdyby jsi měl alespoň trochu prošlé podtemno, tak víš, že se k meteoru z povrchu dostat dá. I k smaragdu. Howgh.

To Krysak: Má poslední slova o tom, že když bude chcát do bot, tak pomůžeme stále platí, zkus je využít...

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Posted: 20:36 24. May 2012
by -darkvision-
KaTo wrote:*dumá nad tím komu dole v Podtemnu kdy vadili Povrchňani, co lezou dolů*
Já ti pomohu, třeba když vaše povrchnanské postavy chodili denodenně lovit naše low-lvl. Ou shit! Doufám že jsem ted neprozradil nějaké info o kterém se na povrchu neví :roll:

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Posted: 23:25 24. May 2012
by Zindo
-darkvision- wrote:
KaTo wrote:*dumá nad tím komu dole v Podtemnu kdy vadili Povrchňani, co lezou dolů*
Já ti pomohu, třeba když vaše povrchnanské postavy chodili denodenně lovit naše low-lvl. Ou shit! Doufám že jsem ted neprozradil nějaké info o kterém se na povrchu neví :roll:
A nečekaně u Hagolu, to pro neznalé přirovnaní, jako by se nahoře řeklo "u jezevcu" :D

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Posted: 01:33 25. May 2012
by D_E_K_A
Zase leze IC... na "povrch" :?: :lol: To je debata páté přes deváté hehe. :biggrin:

Tak pokud je tam někdo lovil záměrně a hrál s těmi lowbíky, nevidím v tom problém. Spíš si myslím, že tam lidi chodili pro nedstupný věci na alchymii, stejně jako podtemno nahoru.

Chtěl jsem toho napsat víc..., ale jak to tak čtu, radši zůstanu jen u čtení, je to docela vtipné a zábavné a stejně tu nic z toho k ničemu nepovede. ;)

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Posted: 11:48 28. Jun 2012
by Hafen
Je sranda jak nejakou udalost mirenou proti drowimu mestu maj resit tri "ubozaci" a "zebraci", "nevyznamni drowove" (jak je bude temer kazde npc ve meste povazovat)...

...kdyz mesto samo ma desitky ne-li stovky vojaku. Kdyz pvorchani lozili dolu a pravidelne kidlili nizsi leveliky drowu, tak na to kazdej hazel vite co. Ono je hezky ze je do detailu popsanej pocet rodu a drowu v meste, ale vytvari to totalne zkostnatelou situaci, kdy hrac hraje jen postavu co je v podstate spina pro kazde prvni ci druhe npc.

A pak DM napise v jinem topicu, takovou zabavnou vec, ze socialni postaveni neni zavisle na levelu a sile postavicky. Zkuste si ziskat nejake postaveni v ramci drowiho mesta na Thalii. Nebo hrat toho "petileveloveho" synka aristrokratu co je dustojnikem v armade...

Vubec se demotivaci drowu nedivim, sance na nejaky postup ve vlastnim meste je nulovy nebo mizivy. Ono je hezke ze za rok muzou neceho dosahnout. Ale clovek hraje tu postavu pro zabavu. Ale co, komu thalijske podtemno vyhovuje, bude hrat, komu ne, pujde nahoru nebo na jine servery co nabizeji podtemno :)

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Posted: 12:34 28. Jun 2012
by Krysak
No vyjímečně se ke kritice GM nepřipojím.
1. Byl jsem u dvou questů a domnívám se, že s námi bylo zacházeno s nadstandardní úctou a respektem oproti reáliím.
2. Zaundaři měli dole moc a sílu, už jen to, že o nich mluví vyvovalavči v hospodě a jinde. Modré upnuté tričko se zlatým S však je lepší nechat doma. Nebo najiný server.
3. Jedna nedohoda mezi GM přinesla jakýs rozkol i mezi hráči, to je pochopitelné, ale vzpomenul bych si být Vámi, co blo možné s Bahnákem. Vyjma palachů se snad nikomu tolik nepovedlo.

PS: nalogovat, zaemotovat a pojet vše není jen jediná možná struktura Q,
PPS: vím celkem dost OOC o tom, co se zhruba stalo - být já GM nikdy se Vám polovina věcí nepovede, ne nějak ve zlým, ale proste shodou náhod a nešťastných okolností. Tamhle by se zadřela mechnákovi packa, tamhle by navlhl muniční sklad..... atd atd.... Výsledkem by byl Váš úspěch nejspíš, jinak by jste byla nasraní, ale takovej, aby to pro povrch i reálie bylo přijatelné.