Page 8 of 66

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:07 29. May 2012
by Absinthorix
Elfí vražedkyně?

Image

Edit: *odtrhne se od zírání do očí* asi půlelfí spíš

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:11 29. May 2012
by Caehan
Mně se vždycky líbily ty novější obrázky z Battle for Wesnoth:
hraničář, myslím
elfí lučišnice
elfí hraničářka
rytíř na koni

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:13 29. May 2012
by Amber
@ Caehan: Oprava - malá nešikovná zlodějka :wink:
Jo a následuj pravidla, každý příspěvek má mít obrázek :P

@ Jarri: Ta má teda.. eh, kukadla.

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:17 29. May 2012
by Aulus
Absinthorix wrote:Elfí vražedkyně?

Image

Edit: *odtrhne se od zírání do očí* asi půlelfí spíš
*zahledí se jí hluboko do očí* To musí být sladká smrt...
Image
*a v tom se probudil* //ne na moc dlouho :mrgreen:

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:17 29. May 2012
by Absinthorix
@ Amber:To jo, jeden by se v nich ztratil 8)

a jeden anděl strážný :twisted:

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:22 29. May 2012
by Amber
Karathská ulička, soudě podle toho podloubí? :wink:
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:22 29. May 2012
by Aulus
Absinthorix wrote:@ Amber:To jo, jeden by se v nich ztratil 8)

a jeden anděl strážný :twisted:

Image
Anděl, Strážce poklopce!

Image

A tohle s ním udělali paladinové... :mrgreen:

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:36 29. May 2012
by -RoF-
Absinthorix wrote:Elfí vražedkyně?

Image

Edit: *odtrhne se od zírání do očí* asi půlelfí spíš
Ta má... hmm... moc hezké ...oči. :roll: :oops:

Jinak další sbírka hezkých šatů pro holčiny, asi bysme měli vyhrabat i nějaké chlapy :D

Upírka
Image

Cikánka
Image

Čarodejka
Image

Jestli někdy založím čarodějku, tak jí zkusím udělat tyhle šaty ;), místo křídel plášť
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:48 29. May 2012
by -RoF-
Nějaké obrněnce jsem našel :)

Image

Image

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 12:10 29. May 2012
by Amber
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 12:14 29. May 2012
by -RoF-
To mi připomělo....tenhle obrázek mám hodně rád. ;)

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 14:33 29. May 2012
by Amber
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:54 30. May 2012
by Absinthorix
Tyhle nechám bez komentáře, ale poznáte je, ne?
Image

Image

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:56 30. May 2012
by Absinthorix
A jeden chladivej
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 16:45 30. May 2012
by Absinthorix
Image