Page 8 of 21
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 12:33 09. Jun 2012
by Prasokralik
Původní verze opening první sezona, nakonec to zamítli, nevím proč
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 13:02 09. Jun 2012
by Aulus
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 18:16 09. Jun 2012
by Aulus
Ale seriózně, nejlepší je stejně styl Tudorovců. Tyhle titulky ke GoT se mi líbí podobně jako ty originální s velkolepou mapou.
http://www.youtube.com/watch?v=cKpafGEQ7CI
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 20:04 09. Jun 2012
by G-ladiator
To je hodně dobrý! Jen ta hláška na začátku "You only know how it ends" je trochu mimo

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 23:21 09. Jun 2012
by Aulus
G-ladiator wrote:
To je hodně dobrý! Jen ta hláška na začátku "You only know how it ends" je trochu mimo

No jo, v Tudorovcích byla naopak trefná.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 09:53 13. Jun 2012
by Lolipop
To budou další díly zase až za rok?
Ze všech dílů, co jsem viděla, mám několik favoritů. I ty zařadím od nejméně po nejvíce oblíbené.
1. Bran Stark
2. Tywin Lannister
3. Jon Snow
4. Arya Stark
5. Khal Drogo †
6. Tyrion Lannister
7. Daenerys Targaryen

- Khaleesi.gif (843.83 KiB) Viewed 7493 times
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 14:29 13. Jun 2012
by Desmond
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 14:32 24. Jun 2012
by Braenn
Asi bych to vyjádřila krapet kulantněji, ale... Piš, Martine, piš!
http://www.videacesky.cz/hudebni-klipy- ... -r-martine
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 18:40 24. Jun 2012
by Aulus
Vtipný okamžik v knize pro české čtenáře:
"Červené kuře požírající hada, či alespoň mi to tak připadá."
"Gargaleni ze Slaného pobřeží. Bazilišek. Sere."
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 14:11 11. Jul 2012
by Molly23
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 17:38 24. Jul 2012
by Desmond
Bojový tanec Starků v podání Arye. A nové motto rodiny : Summer holiday is here!

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 18:57 24. Jul 2012
by Braenn
Ach bože, za co se to osudem štvané ubožátko převléklo tentokrát? Tepláky s rozkrokem u kolen?
Jak na ni koukám napadá mě, že do dalších dílů jim slečinka krapánek odroste/tla.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 11:50 25. Jul 2012
by Práček
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 12:22 25. Jul 2012
by Nalkanar
Pixar x GoT

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 12:23 25. Jul 2012
by -RoF-
Nalkanar wrote:.....]
To je super obrázek.
