Page 8 of 15
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:56 07. Nov 2012
by Diemo
nema na to, dostava maly kapesny

Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:56 07. Nov 2012
by Bruciacullo
Aulus wrote:Bruciacullo wrote:To nevím kdy to shodi koukam za tim na film a kratim si tak dlouhou chvíli před pádem
Je to Nekonečný příběh? 
bylo by to přihodne ale ne koukam na muže v černém 3

Re: Nelze se pripojit!
Posted: 21:00 07. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
On uz odesel?

Re: Nelze se pripojit!
Posted: 21:00 07. Nov 2012
by Diemo
verco:-D
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 21:01 07. Nov 2012
by Derken-
Skoro si řikám, kdyby to shodil... jak já bych se věnoval tý škole

Re: Nelze se pripojit!
Posted: 21:04 07. Nov 2012
by karolina
Googlí si jak to shodit, tak se nemůže zapojovat do diskuze.
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 21:06 07. Nov 2012
by Shaman88
Jo taky si myslím - že prosí nějaké kamaráda aby mu pomohl to shodit.
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 21:08 07. Nov 2012
by Molly23
Já chtěl princeznu

Re: Nelze se pripojit!
Posted: 21:08 07. Nov 2012
by Caehan
Shaman88 wrote:Jo taky si myslím - že prosí nějaké kamaráda aby mu pomohl to shodit.
Ten jeho druhý account Casius je na fóru, jen to moc nevypadá, že by se měl k debatě. Neostýchej se, přijď mezi nás! My se na tebe nezlobíme a klidně budeme předstírat, že jsi někdo jiný, no vážně!
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 21:12 07. Nov 2012
by Aulus
Caehan wrote:Shaman88 wrote:Jo taky si myslím - že prosí nějaké kamaráda aby mu pomohl to shodit.
Ten jeho druhý account Casius je na fóru, jen to moc nevypadá, že by se měl k debatě. Neostýchej se, přijď mezi nás! My se na tebe nezlobíme a klidně budeme předstírat, že jsi někdo jiný, no vážně!
Casius s největší pravděpodobností není on. Psal mi PM a věřte, že ten pravopis bych poznal. Navíc Casius tu i někoho zná a ten někdo se za něj může zaručit.

Re: Nelze se pripojit!
Posted: 21:12 07. Nov 2012
by vercas
:] no vis schodit to a zamezit ti hrat ten shit na mesic nebo na jak dlouho se mi zlibi je o necem jinym;]
ps: se docela divim ze mate semtam i nejaky zabezpeceni klasickej exploit na nwn servery u vas najde
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 21:13 07. Nov 2012
by Shaman88
vercas wrote::] no vis schodit to a zamezit ti hrat ten shit na mesic nebo na jak dlouho se mi zlibi je o necem jinym;]
Tak ukaž alespon jedno kouzličko.
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 21:14 07. Nov 2012
by karolina
vercas wrote::] no vis schodit to a zamezit ti hrat ten shit na mesic nebo na jak dlouho se mi zlibi je o necem jinym;]
Už sis vygooglil jak na to?
BTW. ty podvojný editovaný příspěvky nechápu, to ti vždycky poradí vnitřní hlas co máš dopsat?
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 21:16 07. Nov 2012
by vercas
Ja jsem cestny clovek psal jsem 24hodin a stale to plati :-]
puvodne jsem psal ze nebudu utocit na server pokud prestanete sikanovat moje kamarady kteri nebugujou to se nestalo takze pristupuji k dalsim krokum
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 21:18 07. Nov 2012
by Caehan
vercas wrote::] no vis schodit to a zamezit ti hrat ten shit na mesic nebo na jak dlouho se mi zlibi je o necem jinym;]
ps: se docela divim ze mate semtam i nejaky zabezpeceni klasickej exploit na nwn servery u vas najde
Mě fascinuje, jak si může někdo myslet, že někoho tahle egomasturbace zajímá... mohli bychom tu mít topic jen s vracasem a zvali bychom si sem přední zoology, aby ho mohli v bezpečné vzdálenosti pozorovat na místě, kde se cítí jako doma - v hromadě hnoje, kterou do "svého" topicu osobně na...napsal, to bylo to slovo...
EDIT: Čest, selektivní paměť a vaření z vody... ha, nový poznatek o tomto nanejvýš podivném stvoření! (takže náš server nejde jednoduše shodit, ale ty jsi čestný, tak jsi na to přišel zítra a pak sis to asi oznámil pomocí stroje času? Snaž se chlape, to je moc průhledný)