Re: GS versus modrý ioun
Posted: 11:59 03. Jan 2013
Celá sranda je právě v tom, že to nebylo ani zdaleka celé provedeno v GS, ale většina byla v pouhé neviditelnosti. Ale ani na ni nebyl nikdo připraven.pavad wrote:Predne: Timestop (dale jen TS) trva 3 kola, to je, eee..., 18 vterin? Ano, za 18 vterin vase postava sebehne od popravciho vrsku k brane a mozna se ji i nacte druha lokace... Ale ve svete Thalie je od popravciho vrsku k brane jiste vice jak 18 vterin behu - jinak by byla brana do, no, rekneme 150 metru od vrsku (magove nejsou zrovna sprinteri).
Nyni uvazujme, ze dotycny mag zakouzli TS - okoli "zmrzne". A co ted? Vezme mag do ruky majzlik a palicku a pocne rozbijet okovy na zajatcove rukach? Ma 18, tedy uz jen 15 vterin casu...
Zamerne jsem neuvazoval, ze by byl kymkoli/cimkoli videt. Lec, pokud me pamet neklame, jsou promeny, ktere bez jakychkoli problemu uvidi jak GS ukryteho, tak stinoveho tanecnika. Tezko by mohla inkvizice jednat tak jak jedna (=trestat (nejen) temne magy), kdyz by k tomu nemela prostredky. Nu a takovy promenenec by jen zaskrehotal - a uz by letelp do prostoru popraviste Mordekainovo rozpojeni (MD) (*). Verte mi, pratele, MD (alias Mister Doctor) resi spoustu potizi s magy plizicimi se v GSku. Pohrichu na toto reseni spousta jedincu zapomina... Necham na zvidavem ctenari co se stane posleze, kdyz takovy plizici se mag vypadne vprostred pochopu pana malomluvneho z ukrytu GS.
Edit: (*) Jeden muj kamarad prirovnaval pouziti MDcka k magickemu striptizu. Sikovny mag, jednou zakouzli MD - a z jeho cile popadaji kouzla jak kdyby se ovijel okolo tyce na baru po 10 hodine...