Re: Volby
Posted: 12:52 12. Jan 2013
Já vás nechápu, že se necháte i po těch letech šamanem vytrolit.
Shaman je profi troll.Prasokralik wrote:Já vás nechápu, že se necháte i po těch letech šamanem vytrolit.
To bezpochyby. Otázkou je, kdo ho platí.kucik wrote: Shaman je profi troll.
Tak to tak vypadá mnohem míň než, kdyby postoupil Fischer, nemyslíš? Respektive, tak to tak vypadá takřka na paladinského Jedi Old Bena Kennobyho.zachy wrote:Tak to vypadá, že prezidentem bude senátor Palpatine alá Zeman
No já jsem spokojenŽorž wrote:Tak to tak vypadá mnohem míň než, kdyby postoupil Fischer, nemyslíš? Respektive, tak to tak vypadá takřka na paladinského Jedi Old Bena Kennobyho.zachy wrote:Tak to vypadá, že prezidentem bude senátor Palpatine alá Zeman
PS. UF.
Jenže on byl i první místopředseda vlády, Jone. Nese odpovědnost za to, co se dělo. Protože když se mu něco nelíbilo, mohl proti tomu vystoupit nebo odejít.J.F.Payne wrote:Jak "za co hlasuje"? Ministr za nic nehlasuje, nese odpovědnost pouze za svoje ministerstvo, případně navrhuje legislativní změny (v rámci svého ministerstva). Není zároveň poslancem, aby o něčem hlasoval. To je nutné si uvědomit - poslanci jsou moc zákonodárná, vláda výkonná.
A svoje ministerstvo Schwarzenberg vede skvěle... Pokud někdo nese odpovědnost za celou vládu, je to premiér.
EDIT: A z postu ministra zahraničí se těžko prosazují nějaké změny na vládní úrovni.
A tak by to mělo být. Pokud o se o nějakém ministerstvu v médiích nemluví, reálně to znamená, že dělá svoji práci nadstandardně dobře.Aulus wrote:J.F.Payne wrote: EDIT: Jinak nechci napadat to, že ministerstvo vede skvěle. Ale sám tedy o ničem až tak skvělém nevím.