Page 8 of 12

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 23:20 22. Mar 2013
by Amber
Pajule wrote:Žádný rozbalování nebude -_-
To teda nebude :evil: :P

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 23:21 22. Mar 2013
by Aulus
Chudák Molly... :( :twisted: :mrgreen:

Takhle bude dárečky (WB návrhy) rozbalovat pouze Shaman. :mrgreen: A to se nám líbit nebude. :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 23:35 22. Mar 2013
by Shaman88
Já spíš myslím že Shaman bude vaše dárečky pálit.
A všichni budete muset klidnit Shamana....

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 23:42 22. Mar 2013
by Aulus
Shaman bude Ježuchem, rozbalovačem i paličem... :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 03:30 23. Mar 2013
by Molly23
:cry: néééééééééééé

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 08:43 23. Mar 2013
by Shaman88
Shaman už je 3. hodinu ve vlaku... tralala....

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 11:01 23. Mar 2013
by innfra
*koukl na cenu jízdného a zděsil se*
Bohužel nedorazím, sic mi odpadl larp, ale výdělečný budu snad od příštího měsíce, pokud se uchytim... :(
Tak snad letní... čert ví...
*odejde za tutoriály na C# a ASP .NET*

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 12:22 23. Mar 2013
by Derken-
Shaman úspěšně vyzvednut na hlavním nádraží při prvních náletech pražských holobů. Bohužel se to neobešlo bez zranění :lol:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 12:29 23. Mar 2013
by kucik
Zachovejte hlavu a ruce.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 12:32 23. Mar 2013
by Shaman88
Nesnáším holuby. Vylezu z hlavní budovy a proti mě holub, těžkej nálet a zasáhl mě tou sraškou přímo do hlavy nesnáším prahu !!!! příště jedu přes ústí nad labem !!!

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 12:46 23. Mar 2013
by Amber
Shaman88 wrote:Nesnáším holuby. Vylezu z hlavní budovy a proti mě holub, těžkej nálet a zasáhl mě tou sraškou přímo do hlavy nesnáším prahu !!!! příště jedu přes ústí nad labem !!!
Takže říkáš, že jsme si měli vzít pláštěnky? :-P :-D

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 12:54 23. Mar 2013
by Derken-
Kam přesně ho mám dopravit? 8)

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 12:56 23. Mar 2013
by KaTo
Shaman88 wrote:Nesnáším holuby. Vylezu z hlavní budovy a proti mě holub, těžkej nálet a zasáhl mě tou sraškou přímo do hlavy nesnáším prahu !!!! příště jedu přes ústí nad labem !!!
Successful troll is successful troll :mrgreen: . Nezáleží na barvě kůže, peří! :lol: :lol:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 12:58 23. Mar 2013
by Molly23
Derken- wrote:Kam přesně ho mám dopravit? 8)
No budto se domluvte s Kucikem nějak a nebo ho můžeš hodit do ulice Mrkvičkova v Řepých. Tam budu mít sraz s Kucikem já, Amber a Aulus. Číslo na mě máš?

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 13:13 23. Mar 2013
by Derken-
Molly23 wrote:
Derken- wrote:Kam přesně ho mám dopravit? 8)
No budto se domluvte s Kucikem nějak a nebo ho můžeš hodit do ulice Mrkvičkova v Řepých. Tam budu mít sraz s Kucikem já, Amber a Aulus. Číslo na mě máš?
No.. on ma prej sraz s kucikem na Zlicine, tak jedem tam 8-)