Page 8 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 15:45 10. Apr 2013
by Braenn
Tak mne napadá, přiznejte se, kdo z vás turnajovců má zaplou tu strašnou věc s barvičkama na tancích, kdy přesně vidíte, kam nejlíp střílet? :evil:

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 15:50 10. Apr 2013
by Molly23
Já teda rozhodně ne a pokud vím, tak je tenhle mod ve hře už zakázaný.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 15:59 10. Apr 2013
by Shaman88
Molly23 wrote:Já teda rozhodně ne a pokud vím, tak je tenhle mod ve hře už zakázaný.
Odkdy je zakázaný?
Já ho ted stahuju.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 16:09 10. Apr 2013
by Diemo
neni zakazanej...........nepouzivam

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 16:17 10. Apr 2013
by Molly23
Není? Já myslel že už jo. Každopádně to plánujou nebo co. Někde jsem to četl/slyšel.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 17:04 10. Apr 2013
by kucik
Kdysi jsem to zkousel, ale za ty hnusny tanky to nestoji.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 18:17 10. Apr 2013
by Braenn
kucik wrote:Kdysi jsem to zkousel, ale za ty hnusny tanky to nestoji.
Moje řeč.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 19:09 10. Apr 2013
by -RoF-
No já ty barevné slabé místa tanku používal, ale ony jsou stejně od 5. tieru a výš. Na ty nižší to nemá moc smysl.

Nevidím na tom nic špatné. Protože je to fajn v tom, že se člověk naučí, kde má jaký tank slabé místa. Vesměs se ty slabé místa pak opakují na dalších tancích, takže po čase můžeš ty barvy smazat ;). Ted už to dlouho nepoužívám.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:04 10. Apr 2013
by Fryn
Myslím, že to ještě zakázané není, ale pokud se nad tím uvažuje, uvítám to. V podstatě je to takový "tolerovaný" cheat (která posádka by si na svém tanku dobrovolně vyznačila jeho slabá místa). V životě jsem to nepoužil.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:39 14. Apr 2013
by Awadar
Herdek ještě se mě klepou vanilky, tak díky štěstí ve formě sundaných pásů jsem postoupil.

Awadar vs. Galli
2 - 0

Díky Galli za hru

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 23:30 14. Apr 2013
by klobouk
kucíko-kloboučí match se z důvodu povodní musel přesunout na neurčito (co nejdřív, nebojte).
Image

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 00:27 15. Apr 2013
by klobouk
Kucík 2 : 1 Klobouk.

Sice s kulometem kucíkovci vysklili všechna okna, která jsou v té mapě ještě nerozbitá, tak přesně to střílí, ale před zápasem se nám vloudili do garáže a Herkulem promazali otáčení věže, takže vždy než jsme ji se skřípěním otočili za nimi, už tam nebyli. Zlaté KV.
Ale bylo to vyrovnané. Zbylo jim 10%.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:10 15. Apr 2013
by Fryn
Uběhl týden a ještě se neuzavřelo ani první kolo ? Kde to vázne ? Přibližně za tuto dobu byl posledně už uzavřen minulý turnaj.

Ti co mají do druhého kola už své protivníky nemusí otálet a můžou si domlouvat zápasy k cestě do finále.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 07:18 16. Apr 2013
by -RoF-
jojo já se domluvím s cvikym :roll:

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:36 16. Apr 2013
by Molly23
On měl Cviky prej hodně práce atd. ale furt mu to připomínám! Rofe jestli chceš, pošlu ti na něj skype.