Page 8 of 12
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 14:18 25. Jul 2013
by karolina
Hehe, to jsem psala já z Diemova kompu... Já neřežu nic, písku a je mi nařezáno... Jasný berem rámovku.. ale Fiskars to fakt není

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 15:54 25. Jul 2013
by innfra
Jak je to tam s vodou? Táhnu si pivo, ale pitná v petce se mi moc táhnout nechce, jak se to tam řeší?

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 16:00 25. Jul 2013
by Molly23
Vezeme si svou

Potok neriskovat.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 16:41 25. Jul 2013
by innfra
No také bych ho nechtěl riskovat... ale zas táhnout se s vodou v ruce no nevim...
Bude si někdo dělat výlet z místa do nějaké sámošky jestli tam je?
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 16:44 25. Jul 2013
by KaTo
innfra wrote:No také bych ho nechtěl riskovat... ale zas táhnout se s vodou v ruce no nevim...
Bude si někdo dělat výlet z místa do nějaké sámošky jestli tam je?
Btw - mě napadá - domluv se s někým kdo jede autem, ať ti veme sebou do kufru balení "navíc".
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 16:55 25. Jul 2013
by Rejty
innfra wrote:Jak je to tam s vodou? Táhnu si pivo, ale pitná v petce se mi moc táhnout nechce, jak se to tam řeší?

Je tam studánka, ale pití z ní je na vlastní nebezpečí
Ať ti to někdo vezme vozem.
KaTo wrote:...
Vy se letos neukážete?

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 16:57 25. Jul 2013
by Molly23
No tak něco navíc vody bych vzít mohl...
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 16:58 25. Jul 2013
by Rejty
Mohl by mi někdo vytisknout několik lejster? Došla mi tradičně barva v tiskárně.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 17:03 25. Jul 2013
by KaTo
Rejty wrote:Vy se letos neukážete?

Bohůmžel ne

=> rodinná sešlost přeložena na kolizní termín s Thalijským srazem

(doufám, že touto výmluvou trumfnu Pajulinu sérii "pochybných" táborů

).
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 17:33 25. Jul 2013
by karolina
Rejty wrote:Mohl by mi někdo vytisknout několik lejster? Došla mi tradičně barva v tiskárně.
Černobíle určitě hned, barevně kdyžtak zítra z peněz daňových poplatníků, pošli co potřebuješ.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 17:34 25. Jul 2013
by Rejty
Jen černobílé stačí.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 17:35 25. Jul 2013
by karolina
Rejty wrote:Jen černobílé stačí.
Tak posílej.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 20:13 25. Jul 2013
by Molly23
Vezu teda další balík vod pro vláčkaře

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 20:44 25. Jul 2013
by innfra
Aha, počítáš se mnou? Já jen, že když ne, tak nakoupím s shamanem něco na místě... prý se to dá odtáhnout...
Ale jestli nemusim nakupovat, tak budu rád

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 21:00 25. Jul 2013
by Molly23
Vezu vám jeden balík vod sebou. Ale víc už toho nepoberu. Už tak budu mít vozítko přeplněné
