Page 8 of 10
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 11:43 11. Apr 2014
by Myrpa
A co se prodává ve hře za těžký cep?
Já bych si být tebou vyfotil cenu, za kterou jsi to koupil a koupil bych to. Proč se nechat omezovat v rozletu, že?
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 12:14 11. Apr 2014
by Bahnak
Vyřešil jsem to jinak, zakoupil jsem MAUL. Ten je v tabulce i ve hře "smrtící" a nemusím se o něj tak bát.
Každopádně dejte pak echo jak dopadnul ten těžkej cep. Na undeady castery totiž potřebuju obouručku "tupou" a těžký cep navíc má i krásný rozsah kritiku 18-20, čehož bych zase využil při mlácení casterů "živých"

Re: Zbraně a zbroje
Posted: 12:31 11. Apr 2014
by kucik
Podle 2dačka je to opravdu smrtící. Myslím si, že zařazení mezi exoty je špatně.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 13:29 11. Apr 2014
by Bahnak
Jo, to jsem si také říkal než jsem u kolonky "CRTICAL" všimnul hodnoty 18-20.
Tupá zbraň dle NWN má kritik pouze 20/x(2-3)
18-20 je hodnota ostré zbraně a defakto odpovídá třebas falchionu, který exotický je.
Takže mi to taky více sedí k té exotice.
(a plynule můžeme navázat na tezi o husitech - exotech)
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 13:34 11. Apr 2014
by kucik
V tom případě záměr neznám.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 15:07 11. Apr 2014
by karolina
Otázkou je, jestli je to špatně v 2da nebo v tabulce. Protože třeba těžká kuše má nově taky úpravu na smrtící.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 15:59 11. Apr 2014
by Absinthorix
Ten těžký cep byl vždy smrtící... leda by se nově měl přesouvat, pro což nevidím důvod. Akorát se trochu "zlepšil" aby nebyl tak moc k ničemu jak býval.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 17:19 12. Apr 2014
by Mourisson1
Něco je špatně
Jo a v nabídce v dolním jsou střední, a střední +1ky, ale těžký jsou tam jen +1ky.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 18:03 12. Apr 2014
by kucik
Jo, to uz je tam dyl. Jsou spatne pojmenovany.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 10:31 13. Apr 2014
by -darkvision-
Absinthorix wrote:Ten těžký cep byl vždy smrtící... leda by se nově měl přesouvat, pro což nevidím důvod. Akorát se trochu "zlepšil" aby nebyl tak moc k ničemu jak býval.
No podle tabulky na foru je to exotic. A ta tabulka by měla být stěžejní ne? Popřípadě to v ní tedy přepsat. Dík.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 14:39 13. Apr 2014
by karolina
Mám pocit, že se s tím přecenění onhit vlastsostí něco nepovedlo, protože co jsem zatím viděla má stále stejnou cenu jako před přeceněním- viz Bahňákův post s kozlozubcem, který je opět v nabídce a opět se stejnou cenou a IRL 61.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 23:14 13. Apr 2014
by -darkvision-
karolina wrote:Mám pocit, že se s tím přecenění onhit vlastsostí něco nepovedlo, protože co jsem zatím viděla má stále stejnou cenu jako před přeceněním- viz Bahňákův post s kozlozubcem, který je opět v nabídce a opět se stejnou cenou a IRL 61.
Mám trošku jinačí design nwn, ale není ta zbraň žlutá? To jest že padá z nějakého bosse někde?
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 06:53 14. Apr 2014
by Bahnak
Ne, kozlorubec je klasická zbraň z dobrodruhova/démonova krámku.
EDIT: jinak další nesrovnalost popisku viz. obr.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 12:54 29. Apr 2014
by Bahnak
Hm, nebyl "Flamberg" náhodou klasický obouruční meč?
Jsem si 100% jistej že ještě před týdnem to byl klasickej obouručák a dnes už je "mercurial".
Mám takovej pocit že snad ze všech zbraní NT se nakonec stanou rtuťáky.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 13:00 29. Apr 2014
by -darkvision-
Bahnak wrote:Hm, nebyl "Flamberg" náhodou klasický obouruční meč?
Jsem si 100% jistej že ještě před týdnem to byl klasickej obouručák a dnes už je "mercurial".
Mám takovej pocit že snad ze všech zbraní NT se nakonec stanou rtuťáky.
Ano byl.