Page 8 of 16

Re: Pády servru

Posted: 11:32 28. Feb 2015
by kokosak
Taaaak zase jedeme dámy a pánové :)

Re: Pády servru

Posted: 11:14 28. Mar 2015
by Barbar321
Jede server? Jsem chtěl jen přelognout a už se nemůžu přihlásit.

Timeout

Re: Pády servru

Posted: 11:30 28. Mar 2015
by kokosak
Normálně jede. Nepřepsal sis omylem heslo?

Re: Pády servru

Posted: 11:32 28. Mar 2015
by Barbar321
ajo, dostalo se mi tam písmenko navíc.

Děkuju za radu

Re: Pády servru

Posted: 14:08 19. Apr 2015
by kokosak
Po restartu se nedaří zalogovat. S žádnou postavou. Spojení se naváže, postavu vyberu, ještě se vypíše "[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Apr 19 14:07:14] Řízená kamera aktivována" a klient zbuchne.

Re: Pády servru

Posted: 14:20 19. Apr 2015
by karolina
No, já ráno nahrála modul... ale divný je, že se neukazujou ani ty úpravy na úvodní stránce

Udělala jsem úpravy ve třech lokacích a nahrála skripty..

Re: Pády servru

Posted: 19:05 19. Apr 2015
by kucik
Restart pomohl. Upravy se neukazujou, protoze kdyz nekdo upravi uvodni stranku, smaze to z ni ten frame.

Re: Pády servru

Posted: 19:09 19. Apr 2015
by karolina
kucik wrote:Restart pomohl. Upravy se neukazujou, protoze kdyz nekdo upravi uvodni stranku, smaze to z ni ten frame.
No ja nahrála starší verzi..takže ted vím prd proč to nešlo...:-/
Tu úvodní stránku jsem upravovala ja, jen jsem netušila, ze se to smaze.

Re: Pády servru

Posted: 19:16 19. Apr 2015
by kucik
Hlasilo to, ze se nemohl pripojit k databazi. Takze s modulem to nejspis nesouviselo.

Re: Pády servru

Posted: 19:18 19. Apr 2015
by karolina
kucik wrote:Hlasilo to, ze se nemohl pripojit k databazi. Takze s modulem to nejspis nesouviselo.
Fajn, tak ja zas nahraju ten nový, kdyžtak se rano nepůjde připojit:D

Re: Pády servru

Posted: 19:42 19. Apr 2015
by kokosak
Možná je tam v novym blbě napsaná db? :D

Re: Pády servru

Posted: 20:51 19. Apr 2015
by kokosak
Rollback to spravil, leč přišli sme o vyšší hrneček :(

Re: Pády servru

Posted: 22:06 19. Apr 2015
by karolina
kokosak wrote:Rollback to spravil, leč přišli sme o vyšší hrneček :(
Už to tam posílam, ale jestli ráno nelognete tak za to neručím.

Re: Pády servru

Posted: 06:24 04. May 2015
by Barbar321
kokosak wrote:Po restartu se nedaří zalogovat. S žádnou postavou. Spojení se naváže, postavu vyberu, ještě se vypíše "[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Apr 19 14:07:14] Řízená kamera aktivována" a klient zbuchne.
Tak dnes ráno mi to dělá to samé. Vyberu postavu, kliknu na ní a vše se ukonči.

Re: Pády servru

Posted: 07:00 04. May 2015
by kokosak
Potvrzuji