Page 8 of 331
Posted: 00:11 19. Nov 2007
by cmon
taky děkuju všem za ten skvělej večer v tý aréně a doufám že takhle ještě párkrát sejdem před tím wipem
Posted: 01:32 19. Nov 2007
by nomis_b
LDamian wrote:
Frantovi Potuckovi za ucast a za prstynky, co BU slohnul... ehm....
Ha, najdu si te !!
jeste ze jich muzu vyrobit kolik chci
No ja taky dekuju za boj. Pekne sem se dival na ty souboje a rozmyslel, co asi bude delat ma pristi postava..
I kdyz impresivni ukazku magie me drahe choti... tu fakt jen tak neco neskoli..
Skoda jen, ze prislo do areny tak malo bojujicich kouzelniku ): sem si chtel vyzkouset jak moc spatne ty zachrane hody vlastne mam.
Ale byla to poradna mela.. i kdyz mi celkem haprovalo pripojeni..
Rad bych to zase nekdy zopakoval.
A vdek taky patri Frankovy Mrkvickovy (roidovy). vedl to dobre pres vsechny ty zmatky, a prekrikovani postav navzajem (sam vim, ze sem se nenenchaval odbyt

)
Posted: 10:50 19. Nov 2007
by Theogil I
Ano bylo to moc fajn. Já osobně bych rád poděkoval Buovi a Roidovi za uspořádání turnaje a manželům Potůčkovým za obrovskou lekci jež se mi dostalo. Franta mi ukázal, že i hovádko boží jako je Theogil ... jak jednou prý řekl se silou horského obra ... nesmí podceňovat pulčíky se dvěma mečíky sic to odnese smrtí. A upřimě na konci to bylo o tom kdo dá smrtelnou ránu ... zůstalo mi 24 životů. Franta je prostě kabrňák. No a maličká El s obrovským kladivem mi ukázala jak se dá prohrát s grácii a aniž by trpaslík ztratil tvář před svými druhy. Jinak všem moc díky byl to pěkný večer.
Posted: 11:19 19. Nov 2007
by Parlachin
Taky děkuji pořadatelů, byla to sranda.
A jsem rád, že můj jediný souboj dopadl nad očekávání výborně. Jen škoda, že mě drobánek zradili oči a nemohl jsem otestovat své schopnosti i z jinými. Ale jak mě bylo následně řečeno aréna je zde furt. Tak snad dokáži před bohem obhájit své nízké pohnutky otestovat své vlastnosti.
Posted: 11:36 19. Nov 2007
by Krata
Doufám že tahle akce trochu rozdmíchá život na Thalii a lidi začnou hrát a bavit se nhledě na to že bude wipe, výpravy a další podobné věci můžem pořádat pořád

Posted: 23:48 20. Nov 2007
by LDamian
Dekuji neznamym WB:
za majak - ktery vypada moc zajimave, i kdyz zatim nejsem schopny prolezt si ho komplet.
za pokoje v hostinci v Isilske pevnosti. Jsou tam dve izby, ale konecne to nevypada jak pres kopirak a hrozne prazdne. Sice stale nic pro narocnou klientelu (na to tam chybi koupelna), ale do pevnosti to staci a je videt, ze si s tim nekdo dal praci. Rekl bych, ze normalne se tyhle veci berou jako nedulezite, takze se to nejspis flaka - takze to zvlast vyzdvihuji, aby bylo videt, ze nekdo si toho preci jen vsimne a tu praci navic oceni.

Posted: 23:52 20. Nov 2007
by Daanri
Jeeeeeeeeej s tou Isilskou si ma teda potesil.

Posted: 00:57 21. Nov 2007
by jaara
A me s majakem

Posted: 07:34 21. Nov 2007
by cmon
Chtěl bych poděkovat DM JIBovi za včerejší skvělej quest a doufám že dnes bude taky nějaký

Posted: 01:28 17. Dec 2007
by jitka
chtela bych moc podekovat hracum za dnesni hru

bylo to super hrala jsem po dlouhe dobe a stalo to zato

diky panove

Posted: 01:41 17. Dec 2007
by Sorrow
Jo jo taky dekuju.Doufam ze stihnu do priste si dole zridit tu knajpu.

Kdyz to takhle pujde dal jako dneska a kazdou cestou si vemu jednu cihlu, tak to bude co nevidet

Posted: 16:32 19. Dec 2007
by Pivo
Taky díky za skvělou hru

Posted: 23:35 01. Jan 2008
by Seth-Plzen
Takže chci poděkovat všem aktérům dnešního výletu na dráčka. Sice nakonec hajzlík přežil, ale i tak to stálo za to. Bylo to hezké zakončení staré Thalie.

I když to asi nebudu moc praktikovat moc často. Počítač to totálně nezvládal

Posted: 01:48 02. Jan 2008
by igor
Seth-Plzen wrote:...
Jojo, bylo to fajn

Tak fialovou minimapu sem dlouho neviděl

Sice jsme všichni umřeli, ale zas na druhou stranu kdyby třeba půlka přežila, tak nebudou tak velký společný "fotky" s pánem podsvětí

Posted: 04:10 02. Jan 2008
by Pivo
Taky chci poděkovat za skvělou výpravu.Škoda,že jsme padli Elken chtěl nakopat trpaslíkovi prdel.Jméno si nepamatuji.ale vím že po ceste za drakem hrozně smrdel
Díky všem za hru