Page 8 of 331

Posted: 00:11 19. Nov 2007
by cmon
taky děkuju všem za ten skvělej večer v tý aréně a doufám že takhle ještě párkrát sejdem před tím wipem

Posted: 01:32 19. Nov 2007
by nomis_b
LDamian wrote:
Frantovi Potuckovi za ucast a za prstynky, co BU slohnul... ehm....
Ha, najdu si te !! :twisted: :twisted:

jeste ze jich muzu vyrobit kolik chci :P

No ja taky dekuju za boj. Pekne sem se dival na ty souboje a rozmyslel, co asi bude delat ma pristi postava..
I kdyz impresivni ukazku magie me drahe choti... tu fakt jen tak neco neskoli..
Skoda jen, ze prislo do areny tak malo bojujicich kouzelniku ): sem si chtel vyzkouset jak moc spatne ty zachrane hody vlastne mam.

Ale byla to poradna mela.. i kdyz mi celkem haprovalo pripojeni..
Rad bych to zase nekdy zopakoval.

A vdek taky patri Frankovy Mrkvickovy (roidovy). vedl to dobre pres vsechny ty zmatky, a prekrikovani postav navzajem (sam vim, ze sem se nenenchaval odbyt :( )

Posted: 10:50 19. Nov 2007
by Theogil I
Ano bylo to moc fajn. Já osobně bych rád poděkoval Buovi a Roidovi za uspořádání turnaje a manželům Potůčkovým za obrovskou lekci jež se mi dostalo. Franta mi ukázal, že i hovádko boží jako je Theogil ... jak jednou prý řekl se silou horského obra ... nesmí podceňovat pulčíky se dvěma mečíky sic to odnese smrtí. A upřimě na konci to bylo o tom kdo dá smrtelnou ránu ... zůstalo mi 24 životů. Franta je prostě kabrňák. No a maličká El s obrovským kladivem mi ukázala jak se dá prohrát s grácii a aniž by trpaslík ztratil tvář před svými druhy. Jinak všem moc díky byl to pěkný večer.

Posted: 11:19 19. Nov 2007
by Parlachin
Taky děkuji pořadatelů, byla to sranda.

A jsem rád, že můj jediný souboj dopadl nad očekávání výborně. Jen škoda, že mě drobánek zradili oči a nemohl jsem otestovat své schopnosti i z jinými. Ale jak mě bylo následně řečeno aréna je zde furt. Tak snad dokáži před bohem obhájit své nízké pohnutky otestovat své vlastnosti.

Posted: 11:36 19. Nov 2007
by Krata
Doufám že tahle akce trochu rozdmíchá život na Thalii a lidi začnou hrát a bavit se nhledě na to že bude wipe, výpravy a další podobné věci můžem pořádat pořád :wink:

Posted: 23:48 20. Nov 2007
by LDamian
Dekuji neznamym WB:

za majak - ktery vypada moc zajimave, i kdyz zatim nejsem schopny prolezt si ho komplet.

za pokoje v hostinci v Isilske pevnosti. Jsou tam dve izby, ale konecne to nevypada jak pres kopirak a hrozne prazdne. Sice stale nic pro narocnou klientelu (na to tam chybi koupelna), ale do pevnosti to staci a je videt, ze si s tim nekdo dal praci. Rekl bych, ze normalne se tyhle veci berou jako nedulezite, takze se to nejspis flaka - takze to zvlast vyzdvihuji, aby bylo videt, ze nekdo si toho preci jen vsimne a tu praci navic oceni. :)

Posted: 23:52 20. Nov 2007
by Daanri
Jeeeeeeeeej s tou Isilskou si ma teda potesil. :wink:

Posted: 00:57 21. Nov 2007
by jaara
A me s majakem :twisted:

Posted: 07:34 21. Nov 2007
by cmon
Chtěl bych poděkovat DM JIBovi za včerejší skvělej quest a doufám že dnes bude taky nějaký :)

Posted: 01:28 17. Dec 2007
by jitka
chtela bych moc podekovat hracum za dnesni hru :) bylo to super hrala jsem po dlouhe dobe a stalo to zato :wink: diky panove :P

Posted: 01:41 17. Dec 2007
by Sorrow
Jo jo taky dekuju.Doufam ze stihnu do priste si dole zridit tu knajpu. :D Kdyz to takhle pujde dal jako dneska a kazdou cestou si vemu jednu cihlu, tak to bude co nevidet :lol:

Posted: 16:32 19. Dec 2007
by Pivo
Taky díky za skvělou hru :D

Posted: 23:35 01. Jan 2008
by Seth-Plzen
Takže chci poděkovat všem aktérům dnešního výletu na dráčka. Sice nakonec hajzlík přežil, ale i tak to stálo za to. Bylo to hezké zakončení staré Thalie. :-)
I když to asi nebudu moc praktikovat moc často. Počítač to totálně nezvládal :-)

Posted: 01:48 02. Jan 2008
by igor
Seth-Plzen wrote:...
Jojo, bylo to fajn :-) Tak fialovou minimapu sem dlouho neviděl :-D Sice jsme všichni umřeli, ale zas na druhou stranu kdyby třeba půlka přežila, tak nebudou tak velký společný "fotky" s pánem podsvětí ;-)

Posted: 04:10 02. Jan 2008
by Pivo
Taky chci poděkovat za skvělou výpravu.Škoda,že jsme padli Elken chtěl nakopat trpaslíkovi prdel.Jméno si nepamatuji.ale vím že po ceste za drakem hrozně smrdel :twisted:

Díky všem za hru