Re: Lagy
Posted: 21:20 29. Jan 2016
mám doma nevyužité 4gb ram Zeppelin 2 x 2GB /1333/1288UL CL9 nejsou uplně nové, ale je tam doživotní záruka. Nic za to nechci. Jestli to pomůže serveru... rád daruji.
Jestli s nima budou ty stavajici pameti fungovat, tak by se urcite sikly.slonowous wrote:mám doma nevyužité 4gb ram Zeppelin 2 x 2GB /1333/1288UL CL9 nejsou uplně nové, ale je tam doživotní záruka. Nic za to nechci. Jestli to pomůže serveru... rád daruji.
Jaarovi rozhodně nic neposílat! Mně se teď bude měnit účet, tak jedině počkat, až si to vyřídím a pak to mohu klidně spravovat.kucik wrote:Já peníze nechci. Prostě z toho bude vejlet do Plzně. Současnej stav konta byl prý 2600,- což znamená, že chyběla cca tisícovka.
Ještě prosim přibrzděte. Nevim, jestli je dostupnej jaara, jakožto správce účtu. Finance směřujte radši na Rejtyho.
Já teda zkusim vyprudit Plzeňský správce serverovny a vymyslet, jak to provést. Ale ne dříve než za týden.
A cim to tedy bylo?kokosak wrote:...hele... tak je sice půl dvanáctý... ale vypadá to, že na to kucik přišel... a spravil!
Diky.kucik wrote:Domnivam se, ze první věc byla opravdu ten disk.
Druhá věc byla špatně nastavený resolv.conf, který se přenastavil, když si to u mě lízlo adresu z dhcp, ale jelikož v plzni dhcp nepoužívaj, tak v něm zůstaly libčické DNS.