Page 8 of 8

Re: Lagy

Posted: 21:20 29. Jan 2016
by slonowous
mám doma nevyužité 4gb ram Zeppelin 2 x 2GB /1333/1288UL CL9 nejsou uplně nové, ale je tam doživotní záruka. Nic za to nechci. Jestli to pomůže serveru... rád daruji.

Re: Lagy

Posted: 02:44 30. Jan 2016
by kucik
slonowous wrote:mám doma nevyužité 4gb ram Zeppelin 2 x 2GB /1333/1288UL CL9 nejsou uplně nové, ale je tam doživotní záruka. Nic za to nechci. Jestli to pomůže serveru... rád daruji.
Jestli s nima budou ty stavajici pameti fungovat, tak by se urcite sikly.

Re: Lagy

Posted: 10:48 30. Jan 2016
by Rejty
kucik wrote:Já peníze nechci. Prostě z toho bude vejlet do Plzně. Současnej stav konta byl prý 2600,- což znamená, že chyběla cca tisícovka.

Ještě prosim přibrzděte. Nevim, jestli je dostupnej jaara, jakožto správce účtu :D. Finance směřujte radši na Rejtyho.

Já teda zkusim vyprudit Plzeňský správce serverovny a vymyslet, jak to provést. Ale ne dříve než za týden.
Jaarovi rozhodně nic neposílat! Mně se teď bude měnit účet, tak jedině počkat, až si to vyřídím a pak to mohu klidně spravovat.

Re: Lagy

Posted: 00:36 03. Mar 2016
by kokosak
...hele... tak je sice půl dvanáctý... ale vypadá to, že na to kucik přišel... a spravil! :D

Re: Lagy

Posted: 00:47 03. Mar 2016
by JAH
Potvrzuji

Re: Lagy

Posted: 13:28 03. Mar 2016
by pavad
kokosak wrote:...hele... tak je sice půl dvanáctý... ale vypadá to, že na to kucik přišel... a spravil! :D
A cim to tedy bylo?

Ptam se z duvodu me zvedavostni neukojitelnosti...

Re: Lagy

Posted: 13:50 03. Mar 2016
by kucik
Domnivam se, ze první věc byla opravdu ten disk.
Druhá věc byla špatně nastavený resolv.conf, který se přenastavil, když si to u mě lízlo adresu z dhcp, ale jelikož v plzni dhcp nepoužívaj, tak v něm zůstaly libčické DNS.

Re: Lagy

Posted: 14:29 03. Mar 2016
by pavad
kucik wrote:Domnivam se, ze první věc byla opravdu ten disk.
Druhá věc byla špatně nastavený resolv.conf, který se přenastavil, když si to u mě lízlo adresu z dhcp, ale jelikož v plzni dhcp nepoužívaj, tak v něm zůstaly libčické DNS.
Diky.

Re: Lagy

Posted: 18:04 03. Mar 2016
by Luelle
Takže kucik definitivně zabil toho čaroděje, co si hrál s časem?

Jakože dal mu hlavě kyjem a tak?

sláva kucikovi :)

Re: Lagy

Posted: 20:28 15. Mar 2016
by kokosak
Nechci malovat čerta, ale drobet sme si zaškytali.

Re: Lagy

Posted: 00:33 16. Mar 2016
by kucik
Mozna by chtel obcas restart. Nevim, co se mu deje.