Page 8 of 9
Re: Thalie
Posted: 17:47 03. Jan 2016
by Fallout
Doporucuji tedy hracum, kterym bylo jednostranne naordinovano cokoli ve stylu "jestli Tvou postavu chyti/uvidi, tak je to pro ni permanentni smrt" - nebudte stado. Ptejte se. Nenechte ze sebe delat otloukanky.
Neboť ...
We are The Robots?

(
otázkou je která skupina..

)
Re: Thalie
Posted: 18:02 03. Jan 2016
by Barbar321
Nalkanar wrote:Mě se to špuntování líbí. Reálně by totiž okolím chodili různé vojenské a polovojenské (např. hraničáři, rytířské družiny) hlídky. To nelze prakticky realizovat, takže holt blok lokací je pak ucpán. Nicméně v rámci jednoho bloku by to mohlo být lépe obchoditelné.
Takové skupiny rozhodně nechodili lesem (ve formě kradmého hlídání na špatně přístupných místech za účelem odfiltrování případných (neexistujících) agentů "druhé strany") a že by v době míru byly zvýšené hlídky bránící průchodu všem a všemu i ve větší vzdálenosti od pevnosti je dle mě na hlavu postavená záležitost. I pevnosti měly omezené dosahy, posádky v době míru netvořily desetitisíce vojáků, ale pouhé jednotky (a to se týkalo i opravdu velkých pevností).
Re: Thalie
Posted: 18:03 03. Jan 2016
by Barbar321
Zeerit wrote:pavad wrote:
Komu?
Za kolik?
Tobě klídně zadarmo
Jinak Ostroh asi je trochu problém, ale Petronika se taky dá dá dá obejít v poho.
Ale jo, 6 lokaček ještě jde, i když formou IC je to půlka světa. Co ale teda Karatha, Doubkov, Isil?
Re: Thalie
Posted: 18:06 03. Jan 2016
by karolina
Doubkov s Karathou odejdeš dohromady.. a k čemu obcházet Isil, za ním nic není.
Re: Thalie
Posted: 19:29 03. Jan 2016
by Barbar321
To je vcelku i jedno,rád se procházím a volím různé cesty

(jen tu cestu zpět rád nemám - což asi nikdo (vpřed, jen vpřed. Vzad ni krok))
Re: Thalie
Posted: 20:55 03. Jan 2016
by Zeerit
Z Isilu se jezdí dostavníkem, to ví každej

A Karatha a Doubkov má holt na jedný straně moře, tak se obchází těžko.
Re: Thalie
Posted: 22:36 03. Jan 2016
by Barbar321
Zeerit wrote:Z Isilu se jezdí dostavníkem...
...což se podtemňanům asi nepovede, což?
Re: Thalie
Posted: 23:06 03. Jan 2016
by KaTo
Barbar321 wrote:Zeerit wrote:Z Isilu se jezdí dostavníkem...
...což se podtemňanům asi nepovede, což?
Já tě klidně provezu v batůžku..

Re: Thalie
Posted: 22:24 04. Jan 2016
by Jachym
Krysak wrote:Jachym wrote:
Ono se to občas svádí na to že nový a mladí hráči nemají zájem , ale není to až tak pravda. Podívejte se třeba ted na Demonu , musela odejít z GP a udělala vlastní server a za poslední rok zaznamenala nebývalý růst , takový že přeskočila i Thalii . Čím pak to ?
Hele tohle téma bych neopouštěl úplně hned, povídej, přeháněj.
Nehraji na Demoně už ani na Kandelábrii, takže nemám uplně 100% informace , ale pokud chcete něco vědět stačí se zeptat. Já stále považuji Thálii za super a za špičku mezi NWN , ale stahují se nad ní škaredá mračna snad je vítr rozfouká. Pamatuji se jak na Kandelábrii započali tkzv opravy již opraveného , čímž nastal guláš na serveru. No a Demona ? , po té co jim zabrali místo na Game parku bohatší klienti museli si pořídit nový server a to tak že se na něj skládali . Dnes jim to jede kvalitně - žádné lagy - asi většina lokací je stále stejná . Těžký ,ale zajímavý a špičkový kraft je stále plně funkční , itemi fungují i po 9 letech. Pomocí craftu vyrobí řemeslník neuvěřitelné věci , pomocný obchod je opravdu jen pomocný. Bohužel craft na NT je horší jako na ST, řekl bych že je horší i jak na Demoně . Mrzí mne to , protože craft na ST se mi velmi líbil. Abych jen nepouštěl z ust černá slova - tak dnes jsem byl u Zlobrů a lokace se mi velmi líbila a zrušení alchymie beru jako správný krok.
Držím vedení a tvůrcům palce je mi jasné že tu kecat je snadné , ale něco udělat je horší.
Re: Thalie
Posted: 07:55 05. Jan 2016
by Krysak
Jachym wrote:Bohužel craft na NT je horší jako na ST, řekl bych že je horší i jak na Demoně . Mrzí mne to , protože craft na ST se mi velmi líbil.
1.
Technicky vzato je systém na ST a NT identický, takže se jedná spíše o pocit. Mechanika je zachována, liší se některé výrobky.
2.
Jako problematické lze označit vymazání Natural armor amuletu a alokace odpovídajícího kouzla jen pro malou skupinku kněží.... To ale neznamená změnu v systému řemesel.
Re: Thalie
Posted: 08:08 05. Jan 2016
by Barbar321
Krysak wrote:
1.
Technicky vzato je systém na ST a NT identický, takže se jedná spíše o pocit. Mechanika je zachována, liší se některé výrobky.
Já souhlasím s Jachymem, craft je horší a výrobky jsou nelogisky poskládané (na ST jsi měl třeba ohnivý opál a ať kámen přišel kamkoliv, mělo to něco společného s obratností či reflexy). Navíc některé TOP výrobky jsou použitelné leda tak pro postavy na prvních úrovních, ale dostupnost, pracnost a cena odpovídá vysokým epikům.
Re: Thalie
Posted: 08:28 05. Jan 2016
by Krysak
Barbar321 wrote:Krysak wrote:
1.
Technicky vzato je systém na ST a NT identický, takže se jedná spíše o pocit. Mechanika je zachována, liší se některé výrobky.
Já souhlasím s Jachymem, craft je horší a výrobky jsou nelogisky poskládané (na ST jsi měl třeba ohnivý opál a ať kámen přišel kamkoliv, mělo to něco společného s obratností či reflexy). Navíc některé TOP výrobky jsou použitelné leda tak pro postavy na prvních úrovních, ale dostupnost, pracnost a cena odpovídá vysokým epikům.
Máš pravdu, některé věci jsou jako tombola, jediný účel byl, aby se tím musela strávit kupa času..... zejména u šití. Logika byla odstraněna ve prospěch ztráty času. Osobně jsem tuto vlastnost vnímal jako gesto autorů, že vzali na vědomí vstup do EU a vzdali tak hold jejím systémům.
Věci úplně k ničemu byly i v minulosti...... tam se nic nemění:).
Re: Thalie
Posted: 10:28 05. Jan 2016
by Jachym
Aha musím ještě zareagovat na osobní dopisy. Lidé si pletou sběr bylinek s pokročilou alchymií která udělá z plechovky totálně imunní pevnost s ochrannou na vše a imkou proti všemu. Ujasním - jsem pro léčitelskou alchymii a hlavně sběr bylinek jako doplňkového kraftu. Jsem pro sběr plodin z pole a luk , aby mohli malé lvli sbírat lesní plody a na poli u Karathy rýži, pšenici, ječmen, kukuřici, rajčata, brambory apod. Jsem pro rozvoj včelařství jako malého doplňkového kraftu (byl na původní ST). Jsem pro Rybářství ,jsem pro kuchařství , jsem pro všechno to co mne přivede do lesa a přinutí mne prošmejdit všechny kouty a sesbírat maliny ostružiny a jiné plodiny a byliny a ne jen proběhnout koridorem.
Re: Thalie
Posted: 10:44 05. Jan 2016
by KaTo
Jachym wrote:Aha musím ještě zareagovat na osobní dopisy. Lidé si pletou sběr bylinek s pokročilou alchymií která udělá z plechovky totálně imunní pevnost s ochrannou na vše a imkou proti všemu. Ujasním - jsem pro léčitelskou alchymii a hlavně sběr bylinek jako doplňkového kraftu. Jsem pro sběr plodin z pole a luk , aby mohli malé lvli sbírat lesní plody a na poli u Karathy rýži, pšenici, ječmen, kukuřici, rajčata, brambory apod. Jsem pro rozvoj včelařství jako malého doplňkového kraftu (byl na původní ST). Jsem pro Rybářství ,jsem pro kuchařství , jsem pro všechno to co mne přivede do lesa a přinutí mne prošmejdit všechny kouty a sesbírat maliny ostružiny a jiné plodiny a byliny a ne jen proběhnout koridorem.
+1
Re: Thalie
Posted: 13:16 05. Jan 2016
by rosnicka
Tak to je přesně ono - sbírání a hledání bylinek, ovoce a plodin donutilo lidi zkoumat a prohledávat i taková místa kam se normálně nevleze
