Page 8 of 10
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 20:48 16. Jan 2008
by Theo
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 20:53 16. Jan 2008
by jitka
[quote="jiromir"]jójó, jakou si kdo udělá na fóru pověst, takovou ji má. A Theo se musí hodně snažit aby si ji nějak napravil (pokud mu teda ta současná nevyhovuju
jiromire ani te neznam ale ty koukam znas vsechny a uplne vsechno ???
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 20:54 16. Jan 2008
by Kiri
*polozi skopek piva a nacicha...* anglican?¨Cejtim anglicana *zarve a bezi ven nekomu rozbit hubu*
A je to tady!!!!
Takze nevim oc ti de Jiromire pripada mi jako bys tu byl prvni den

:D:D:D a vubec nechapal co, kdo, proc a jak. Kruh Theo, Sorr a RES

:D:D:D:D nevim co se zase pripojujes kdo tu ma jakou povest

kazdej to vi a nic stim neudela ba naopak mi to prijde takovy zrpavne zazity. Takze bych nic nezlepsoval. Co se tyce vylevu tak tym si myslim dobre uvedomuje jak co brat na jakou vahu to se da asi rozpoznat na reakcich nekoho znich. Vladne tu paradni symbioza nebo jak se to menuje. Nebo se mejlim?
*....posledni kopanec a pomalu ulevene se navraci k pivu* nesnasim anglicany!!! - super film ,ale uz nevim jak se menoval (Fotbal)?
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 21:12 16. Jan 2008
by Daanri
Verim, ze ste vsetci uz nedockavy, ale zas netreba to prehanat. Nikto nic nemlzi a bolo napisane, ze hned ako budeme vediet kedy sa to spusti, tak sa o tom dozviete na fore. Vylevy a narazky na fore su uplne zbytocne.
Ako bolo uz napisane, predlzenie spustenie nas mrzi viac ako vas. Tesime sa nato rovnako ako vy, len holt sa objavili problemy s ktorymi nikto neratal a ani nikto naozaj ratat nemohol a na ich odstraneni sa pracuje kazdym dnom. Nechceme vsak pisat presny datum kedy sa to spusti, bo je mozne, ze problemy sa odstrania skor, alebo sa to skomplikuje a bude to trvat dlhsie. Verime vsak, ze to uz bude coskoro.
Takze budte s nami este trochu trpezlivy.

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 21:16 16. Jan 2008
by Pajule
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 21:21 16. Jan 2008
by OneHeart
hele wekslo, poděl se s náma ,jak ses tam naboural

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 21:22 16. Jan 2008
by igor
Aspoň se poznají závislácí

Někdo třeba zved hlavu od NWN a zjistil poprvý za tuhle zimu že neni sníh (teda aspoň u nás a krom jedné výjimky)

)
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 21:27 16. Jan 2008
by Kiri
dyt casu habakuk, este chybi par veci do skoly....pak budeme muset nakoupit hooodne kafe aby sme mohli hrat tyden vkuse

:D:D:D:D:D

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 21:34 16. Jan 2008
by jitka
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 21:36 16. Jan 2008
by maku
Kiri wrote:dyt casu habakuk, este chybi par veci do skoly....pak budeme muset nakoupit hooodne kafe aby sme mohli hrat tyden vkuse

:D:D:D:D:D

Já to kafe už mám dlouho předkoupené

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 21:36 16. Jan 2008
by Sorrow
Theo wrote:No to asi predsa vsetci vedia ze Sorrow a RES hladaju v mojich prispevkoch vzdy to najhorsie. Trebars taky Igor hned chapal

To uz ani za slovko nestoja ty dvaja ...
No ja nevim Theo ale zkus si vytahnout sve prispevky z historie.Tech co maji skrytej vyznam bude urcite vic nez tech co nekoho muzou tesit a dopravat mu dalsich sil v tvorbe treba i pro tvou potechu v hrani

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 21:47 16. Jan 2008
by Theo
Sorrow wrote:Theo wrote:No to asi predsa vsetci vedia ze Sorrow a RES hladaju v mojich prispevkoch vzdy to najhorsie. Trebars taky Igor hned chapal

To uz ani za slovko nestoja ty dvaja ...
No ja nevim Theo ale zkus si vytahnout sve prispevky z historie.Tech co maji skrytej vyznam bude urcite vic nez tech co nekoho muzou tesit a dopravat mu dalsich sil v tvorbe treba i pro tvou potechu v hrani

Mili Sorrow. Malou kvapkou do mora som uz prispel aj ja. A mozno aj zase prispejem pokial nebudete tak
hrdy a neodmietnete.
Pokial vidis v prispevkoch skryte vyznami, som rad. Je to moja oblubena forma komunikacie.
A pokial ma byt toto forum
len mazlickovanie, ako vela ste do toho dali casu a nikto nesmie ani muknut ze nieco sa Vam nevydarilo ... ta ako chcete, Vase forum Vase pravidla ...
Kritika nas posuva dopredu, pochvala potesuje srdce.
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 22:04 16. Jan 2008
by kucik
Jo, Theo nas posouva dopredu, abysme v tom pocasi neprimrzi prdeli k zemi.
A okolo spusteni tady nikdo nemlzi. Bylo jasne napsano, ze se Thalie spusti, coz je myslim velmi, velmi pozitivni prognoza.
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 22:10 16. Jan 2008
by igor
No koukam že název topicu "Průzkum obyvatelstva" zkoumá jak postavy IC tak In Real

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 22:21 16. Jan 2008
by Kiri
kucik wrote:Jo, Theo nas posouva dopredu, abysme v tom pocasi neprimrzi prdeli k zemi.
A okolo spusteni tady nikdo nemlzi. Bylo jasne napsano, ze se Thalie spusti, coz je myslim velmi, velmi pozitivni prognoza.
ok poslete mejla, zatim to tu nema cenu...