Page 8 of 10

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 20:48 16. Jan 2008
by Theo
:lol: :lol: :lol: Mam svoji povest rad 8)

Margo spustenie : nech sa pekne vsetko doroby to je jasne, ale nic nepovedat je tiez blbe ...

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 20:53 16. Jan 2008
by jitka
[quote="jiromir"]jójó, jakou si kdo udělá na fóru pověst, takovou ji má. A Theo se musí hodně snažit aby si ji nějak napravil (pokud mu teda ta současná nevyhovuju



jiromire ani te neznam ale ty koukam znas vsechny a uplne vsechno ???

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 20:54 16. Jan 2008
by Kiri
*polozi skopek piva a nacicha...* anglican?¨Cejtim anglicana *zarve a bezi ven nekomu rozbit hubu*

A je to tady!!!!

Takze nevim oc ti de Jiromire pripada mi jako bys tu byl prvni den :D:D:D:D a vubec nechapal co, kdo, proc a jak. Kruh Theo, Sorr a RES :D:D:D:D:D nevim co se zase pripojujes kdo tu ma jakou povest :D kazdej to vi a nic stim neudela ba naopak mi to prijde takovy zrpavne zazity. Takze bych nic nezlepsoval. Co se tyce vylevu tak tym si myslim dobre uvedomuje jak co brat na jakou vahu to se da asi rozpoznat na reakcich nekoho znich. Vladne tu paradni symbioza nebo jak se to menuje. Nebo se mejlim?

*....posledni kopanec a pomalu ulevene se navraci k pivu* nesnasim anglicany!!! - super film ,ale uz nevim jak se menoval (Fotbal)?

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 21:12 16. Jan 2008
by Daanri
Verim, ze ste vsetci uz nedockavy, ale zas netreba to prehanat. Nikto nic nemlzi a bolo napisane, ze hned ako budeme vediet kedy sa to spusti, tak sa o tom dozviete na fore. Vylevy a narazky na fore su uplne zbytocne.

Ako bolo uz napisane, predlzenie spustenie nas mrzi viac ako vas. Tesime sa nato rovnako ako vy, len holt sa objavili problemy s ktorymi nikto neratal a ani nikto naozaj ratat nemohol a na ich odstraneni sa pracuje kazdym dnom. Nechceme vsak pisat presny datum kedy sa to spusti, bo je mozne, ze problemy sa odstrania skor, alebo sa to skomplikuje a bude to trvat dlhsie. Verime vsak, ze to uz bude coskoro.

Takze budte s nami este trochu trpezlivy. :wink:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 21:16 16. Jan 2008
by Pajule
:twisted:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 21:21 16. Jan 2008
by OneHeart
hele wekslo, poděl se s náma ,jak ses tam naboural :)

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 21:22 16. Jan 2008
by igor
Aspoň se poznají závislácí :twisted: Někdo třeba zved hlavu od NWN a zjistil poprvý za tuhle zimu že neni sníh (teda aspoň u nás a krom jedné výjimky) :-))

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 21:27 16. Jan 2008
by Kiri
dyt casu habakuk, este chybi par veci do skoly....pak budeme muset nakoupit hooodne kafe aby sme mohli hrat tyden vkuse :D:D:D:D:D:D 8)

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 21:34 16. Jan 2008
by jitka
jo jo jo :D :D :D souhlas

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 21:36 16. Jan 2008
by maku
Kiri wrote:dyt casu habakuk, este chybi par veci do skoly....pak budeme muset nakoupit hooodne kafe aby sme mohli hrat tyden vkuse :D:D:D:D:D:D 8)
Já to kafe už mám dlouho předkoupené :twisted:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 21:36 16. Jan 2008
by Sorrow
Theo wrote:No to asi predsa vsetci vedia ze Sorrow a RES hladaju v mojich prispevkoch vzdy to najhorsie. Trebars taky Igor hned chapal ;)
To uz ani za slovko nestoja ty dvaja ...
No ja nevim Theo ale zkus si vytahnout sve prispevky z historie.Tech co maji skrytej vyznam bude urcite vic nez tech co nekoho muzou tesit a dopravat mu dalsich sil v tvorbe treba i pro tvou potechu v hrani :wink:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 21:47 16. Jan 2008
by Theo
Sorrow wrote:
Theo wrote:No to asi predsa vsetci vedia ze Sorrow a RES hladaju v mojich prispevkoch vzdy to najhorsie. Trebars taky Igor hned chapal ;)
To uz ani za slovko nestoja ty dvaja ...
No ja nevim Theo ale zkus si vytahnout sve prispevky z historie.Tech co maji skrytej vyznam bude urcite vic nez tech co nekoho muzou tesit a dopravat mu dalsich sil v tvorbe treba i pro tvou potechu v hrani :wink:
Mili Sorrow. Malou kvapkou do mora som uz prispel aj ja. A mozno aj zase prispejem pokial nebudete tak hrdy a neodmietnete.

Pokial vidis v prispevkoch skryte vyznami, som rad. Je to moja oblubena forma komunikacie.

A pokial ma byt toto forum len mazlickovanie, ako vela ste do toho dali casu a nikto nesmie ani muknut ze nieco sa Vam nevydarilo ... ta ako chcete, Vase forum Vase pravidla ...

Kritika nas posuva dopredu, pochvala potesuje srdce.

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 22:04 16. Jan 2008
by kucik
Jo, Theo nas posouva dopredu, abysme v tom pocasi neprimrzi prdeli k zemi.

A okolo spusteni tady nikdo nemlzi. Bylo jasne napsano, ze se Thalie spusti, coz je myslim velmi, velmi pozitivni prognoza.

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 22:10 16. Jan 2008
by igor
No koukam že název topicu "Průzkum obyvatelstva" zkoumá jak postavy IC tak In Real :-D

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 22:21 16. Jan 2008
by Kiri
kucik wrote:Jo, Theo nas posouva dopredu, abysme v tom pocasi neprimrzi prdeli k zemi.

A okolo spusteni tady nikdo nemlzi. Bylo jasne napsano, ze se Thalie spusti, coz je myslim velmi, velmi pozitivni prognoza.

ok poslete mejla, zatim to tu nema cenu...