Úpravy Kelu k diskuzi

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Post by Rejty »

Koukal jsem na Kel, vypadá to super :) Dobrá práce 8)

Jinak ty věci tam postupně dodělám.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Post by Barbar321 »

Já se také připojím k tomu, že se mi Kel opravdu líbí. Zvláště pak centralizované obchůdky, které navozují pocit pravých jižanských trhů. A stejně tak ambasáda podtemna. Měl jsem po čase zase pocit, že jsem se ocitl dole *zamáčkne slzu dojetí*

Co ale je problematičtější, nějak se nový Kel nesnáší s počítači. Bez varování vyhazuje ze hry. Od doby, co mám nový počítač se mi to nikde nestávalo, teď mi to vyhodilo 2x za sebou při přechodu město - přístav. A bohužel nejsem jediný, kdo je v Kelu náhle vyhazován ze hry :(

Předpokládám také, že prostory pod městem se budou doplňovat spawnem a že nebyly prvoplánovitě navrženy jako "rozšířený sanitární systém pro stále se rozrůstající pouštní město"
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Post by Jachym »

Ahoj , ano Kell se mi také velmi líbí , povedlo se to - gratukuji Puxině a přijd si také zahrát někdy Puxy.
Menhiri Dierta
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Post by Rejty »

Shazovat to může nějaký placeabl, většinou je to zdroj světla, případně "pohyblivý", který je nastavený jako static.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Post by Zeerit »

Má pravdu předseda. Zdroje světla jsou při přechodu prevít. Musel jsem kvůli tomu přestat nosit lucerničku :cry:
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Post by Barbar321 »

Spíš bych potřeboval poradit, co přesně dělat / nedělat / nastavit, pokud by to bylo možné
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Post by Puxina »

Díky za komplimenty :)

Jinak s tím že město padá, mě se to stalo taky dvakrát, při testování, pak jsem smazal velbloudy, co byli vedle ambasády a neměl jsem problém.

Na druhou stranu město díky trhu a své velikosti obsahuje strašně moc placeablů. Takže leda, že by se město rozdělilo napůl, ale nevím zase jak by to vypadalo. Že od chrámu nahoru by to bylo rozdělené a palác a aréna by měly svou vlastní lokaci. Ale asi by to vypadalo blbě.

Jestli to dělá nějaký zdroj světla nevím. Jsou tam nějaké barevné ohně a tak. Možná je umazat.

Doufám, že se líbí i ta směs NPC, které jsem tam dal, je to děsně promíchané ty rasy. Chudáci paladini až uvidí rodinku u Beduína :twisted:
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Post by Nalkanar »

Je to povedené, hra mi nespadla. 8)
Jsou tam různé povedené detaily, které tomu dodávají ten dobrý nádech. Obzvláště mě zaujala třeba ta překupnice materiálu.
Snad jen socha Lilith by mohla mít aspoň překopírovaný popis ze stránek. :)
.
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Post by Puxina »

Nalkanar wrote:Je to povedené, hra mi nespadla. 8)
Jsou tam různé povedené detaily, které tomu dodávají ten dobrý nádech. Obzvláště mě zaujala třeba ta překupnice materiálu.
Snad jen socha Lilith by mohla mít aspoň překopírovaný popis ze stránek. :)
Díky jsem rád :).

Překpunice? Tu jsem jen šoupl vedle dílen, aby to nebylo daleko, chtěl jsem hodit takové malé stánky do uliček, ale to už by bylo tak 600 placeablů a to už by byl extrém :D

Popisu Lilith jsem si nevšiml, ale pošli ho prosím Rejtymu, aby to tam nakopíroval a je to ;).

Jo pokud chceš, projdi si tam ty NPC, Rejtymu jsem psal, že některé NPC jsem pojmenoval. Daly by se použít na balíky. Je tam hodně velká možnost balíkování po celém Kelu.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Post by Barbar321 »

Tak přechod mezi městem a přístavem padá. Včera mě vyhodil 2x za sebou. Při novém spuštění NWN už načítá přístav a funguje.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Post by Jachym »

Mě ten přechod nepadá, ale někdy mne vůbec nepustí - prostě neprojdu ze 3 pokusů 2x neprojdu , ale není to bitevní zona tak to neřeším neumru tam.
Menhiri Dierta
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Post by Barbar321 »

Tak já to taky přežiju (a tím myslím i duševně :D). Zkrátka znova spustím NWN, načte se přístav a hra běží dál (když nemám osla, pro kterého se musím vracet do města, jak se mi právě včera stalo a umožnilo to tak spadnout znova).

Na druhou stranu, pokud to předtím nedělalo a nyní tyto komplikace nastaly, nebylo by špatné junkout na to, v čem by mohla být chyba. Zkrátka je tam něco, co kapánek zlobí.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Post by Jachym »

Potřebuji v Kellu prodloužit nájem bytu či pokoje. Palác , interier paláce je ale předělaný na palác ze ST a já nemohu najít toho ouřadu co mi to prodlouží.
Menhiri Dierta
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Post by Puxina »

Jachym wrote:Potřebuji v Kellu prodloužit nájem bytu či pokoje. Palác , interier paláce je ale předělaný na palác ze ST a já nemohu najít toho ouřadu co mi to prodlouží.
Ouřada sedí nad hlavním vstupem do bytů, vedou tam k němu schody a balkon :) Jen je třeba se dívat na cedulky co je na nich napsané :)
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Post by Barbar321 »

Ač se mi nový Kel opravdu líbí, bohužel mi teď hra vypadává i při přechodu z města do úplně obyčejných lokací, jako jsou dílny. Za celou dobu, co jsem na Thalii je toto jediná oblast, která to dělá. Neměl jsem takové problémy ani s prvním návrhem Karathy ihned po spuštění NT (ta se jen neuvěřitelně dlouho načítala, ale nevyhazovala). Vzhledem k tomu, že výpadky se stávají skoro pravidlem a lokaci se nedá jen tak vyhnout, začínám v tom vidět vcelku problém. S výpadky mají problémy i jiní hráči.

EDIT:

Dnes dva průchody z města (město - dílna, město - přístav) a v obou případech mi hra spadla tj. 100%

PS: z počátečního stavu "příležitostný opruz" je to už deprimující záležitost a pomalu mi nezbude nic jiného, než volat po návratu starého Kelu. Toto je opravdu neúnosný stav.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Locked