Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:01 25. Sep 2010
RoF poukazoval na to, že i bez víly dokáže mág vyžít bez zloděje. 
časovky tam nepřibývaj snad ?etkar wrote:Přiznávám nečetl jsem celý tento oddíl Fóra. Nicméně někde jsem tu od Rejtyho četl, že válečník se stává lepším válečníkem právě bojem a nikoliv kraftem.
Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s protivníkem logicky stane lepších bojovníkem.
- XP pouze v aréně aby to nepodrovalo PVP hunt high lvl na lowbies.
__________________________________________________________etkar wrote:Přiznávám nečetl jsem celý tento oddíl Fóra. Nicméně někde jsem tu od Rejtyho četl, že válečník se stává lepším válečníkem právě bojem a nikoliv kraftem.
Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s protivníkem logicky stane lepších bojovníkem.
- XP pouze v aréně aby to nepodrovalo PVP hunt high lvl na lowbies.
V boji časovky nepřibívají.de Aers wrote:časovky tam nepřibývaj snad ?etkar wrote:Přiznávám nečetl jsem celý tento oddíl Fóra. Nicméně někde jsem tu od Rejtyho četl, že válečník se stává lepším válečníkem právě bojem a nikoliv kraftem.
Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s protivníkem logicky stane lepších bojovníkem.
- XP pouze v aréně aby to nepodrovalo PVP hunt high lvl na lowbies.
To trochu zavání obchodem xp za peníze.wsweetjane wrote:
Udělala bych to jinak...co si za poplatek nechat třeba v aréně vyvolat od správce nestvůru a za její zabití získat xp - pomohlo by to i ekonomice země byla by další díra do které by šli hodit peníze....A navíc by to mělo i větší význam než pvp v areně - hráč by se tu připravil na bestie které lze ve světě opravdu potkat!:-)
PS: Muselo by se to zabezpečit proti zneužití na expení třeba jen určitým počtem nestvůr na den...
To uz na Thalii bylo ... mam pocit ze v arene v podtemnu - zrusilo se to z nakyho zavaznyho duvodu, ze uz si nemuzu zaplatit, aby mi spravce vyvolal potvoru ???wsweetjane wrote:Udělala bych to jinak...co si za poplatek nechat třeba v aréně vyvolat od správce nestvůru a za její zabití získat xp - pomohlo by to i ekonomice země byla by další díra do které by šli hodit peníze....A navíc by to mělo i větší význam než pvp v areně - hráč by se tu připravil na bestie které lze ve světě opravdu potkat!:-)
PS: Muselo by se to zabezpečit proti zneužití na expení třeba jen určitým počtem nestvůr na den...
Klidně, když někdo vytvoří modely a animace...DarK_cz wrote:Já vím co mi ve hře chybímůj hakavarn tím že je velkej a těžkej tak nemuže jezdit na ničem, třeba lidé a elfové jezdí na koních, hobiti a trpaslíci tím že jsou malí a trpaslíci težcí tak jezdí na ponících ale muj hakavarn nemůže na ničem. Jsem měl nápad jestli by nemohli hakavarni jezdit třeba na volech, nebo na medvědech (když už jsou zkrocený jako tažná zvěř) to by byla docela sranda ne?
neee neco co uz funguje.. jen jde o to stahnout z vaultu a nainstalovat na server.Firefox_ wrote:Digesteři?