Page 71 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:01 25. Sep 2010
by Nalkanar
RoF poukazoval na to, že i bez víly dokáže mág vyžít bez zloděje. :roll:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:37 25. Sep 2010
by etkar
Přiznávám nečetl jsem celý tento oddíl Fóra. Nicméně někde jsem tu od Rejtyho četl, že válečník se stává lepším válečníkem právě bojem a nikoliv kraftem.

Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s protivníkem logicky stane lepších bojovníkem.
- XP pouze v aréně aby to nepodrovalo PVP hunt high lvl na lowbies.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:52 25. Sep 2010
by de Aers
etkar wrote:Přiznávám nečetl jsem celý tento oddíl Fóra. Nicméně někde jsem tu od Rejtyho četl, že válečník se stává lepším válečníkem právě bojem a nikoliv kraftem.

Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s protivníkem logicky stane lepších bojovníkem.
- XP pouze v aréně aby to nepodrovalo PVP hunt high lvl na lowbies.
časovky tam nepřibývaj snad ?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:56 25. Sep 2010
by wsweetjane
etkar wrote:Přiznávám nečetl jsem celý tento oddíl Fóra. Nicméně někde jsem tu od Rejtyho četl, že válečník se stává lepším válečníkem právě bojem a nikoliv kraftem.

Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s protivníkem logicky stane lepších bojovníkem.
- XP pouze v aréně aby to nepodrovalo PVP hunt high lvl na lowbies.
__________________________________________________________



Udělala bych to jinak...co si za poplatek nechat třeba v aréně vyvolat od správce nestvůru a za její zabití získat xp - pomohlo by to i ekonomice země, byla by další díra do které by šly hodit peníze....A navíc by to mělo i větší význam než pvp v areně - hráč by se tu připravil na bestie které lze ve světě opravdu potkat!:-)

PS: Muselo by se to zabezpečit proti zneužití na expení třeba jen určitým počtem nestvůr na den...;-)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:20 26. Sep 2010
by etkar
de Aers wrote:
etkar wrote:Přiznávám nečetl jsem celý tento oddíl Fóra. Nicméně někde jsem tu od Rejtyho četl, že válečník se stává lepším válečníkem právě bojem a nikoliv kraftem.

Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s protivníkem logicky stane lepších bojovníkem.
- XP pouze v aréně aby to nepodrovalo PVP hunt high lvl na lowbies.
časovky tam nepřibývaj snad ?
V boji časovky nepřibívají.
wsweetjane wrote:
Udělala bych to jinak...co si za poplatek nechat třeba v aréně vyvolat od správce nestvůru a za její zabití získat xp - pomohlo by to i ekonomice země byla by další díra do které by šli hodit peníze....A navíc by to mělo i větší význam než pvp v areně - hráč by se tu připravil na bestie které lze ve světě opravdu potkat!:-)

PS: Muselo by se to zabezpečit proti zneužití na expení třeba jen určitým počtem nestvůr na den...;-)
To trochu zavání obchodem xp za peníze.

Vyvážení xp v aréně vskutku nebude triviální.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:18 26. Sep 2010
by de Aers
Máte spolu bojovat alá eRPé :P

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:47 26. Sep 2010
by Lord_Berserk
wsweetjane wrote:Udělala bych to jinak...co si za poplatek nechat třeba v aréně vyvolat od správce nestvůru a za její zabití získat xp - pomohlo by to i ekonomice země byla by další díra do které by šli hodit peníze....A navíc by to mělo i větší význam než pvp v areně - hráč by se tu připravil na bestie které lze ve světě opravdu potkat!:-)

PS: Muselo by se to zabezpečit proti zneužití na expení třeba jen určitým počtem nestvůr na den...;-)
To uz na Thalii bylo ... mam pocit ze v arene v podtemnu - zrusilo se to z nakyho zavaznyho duvodu, ze uz si nemuzu zaplatit, aby mi spravce vyvolal potvoru ??? :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:00 26. Sep 2010
by Krata
to je blbost, takhle by každej expil v bezpečí arény, nic dobrého by to nepřineslo... klidně at tam stvůry jsou ale bez xp

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:14 26. Sep 2010
by DarK_cz
Já vím co mi ve hře chybí :) můj hakavarn tím že je velkej a těžkej tak nemuže jezdit na ničem, třeba lidé a elfové jezdí na koních, hobiti a trpaslíci tím že jsou malí a trpaslíci težcí tak jezdí na ponících ale muj hakavarn nemůže na ničem. Jsem měl nápad jestli by nemohli hakavarni jezdit třeba na volech, nebo na medvědech (když už jsou zkrocený jako tažná zvěř) to by byla docela sranda ne? :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:09 26. Sep 2010
by Rejty
DarK_cz wrote:Já vím co mi ve hře chybí :) můj hakavarn tím že je velkej a těžkej tak nemuže jezdit na ničem, třeba lidé a elfové jezdí na koních, hobiti a trpaslíci tím že jsou malí a trpaslíci težcí tak jezdí na ponících ale muj hakavarn nemůže na ničem. Jsem měl nápad jestli by nemohli hakavarni jezdit třeba na volech, nebo na medvědech (když už jsou zkrocený jako tažná zvěř) to by byla docela sranda ne? :D
Klidně, když někdo vytvoří modely a animace...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:42 26. Sep 2010
by nomis_b
btw me by potesili do podtemna jezdici jesterky.

na ty animace jsou... jen je zprovoznit. A to se na nich mluvilo uz tesne po wipu 8)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:28 26. Sep 2010
by zachy
Jaky ještěrky'? Ja si vybavim jediny pojizdny zviře v podtemnu Kortixe a to nevim jestli by si hráč s rychlostí polepšil :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:40 26. Sep 2010
by Firefox_
Digesteři?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:49 26. Sep 2010
by nomis_b
Firefox_ wrote:Digesteři?
neee neco co uz funguje.. jen jde o to stahnout z vaultu a nainstalovat na server.

treba tohle :

http://nwvault.ign.com/fms/Image.php?id=112156

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:59 26. Sep 2010
by -RoF-
Nevím jestli sem špatně viděl, ale nějak mi chybí v prodeji jídla nějaké sladkosti.

Bombóny, čokolády, dortíky a tak dále :roll:

Šlo by to přidat prosím?