Re: Vtípky
Posted: 10:08 11. May 2010
pro vaši info čte se to chumus a je to fakt dobrý 
-darkvision- wrote:Kdyby nekdo byl linej se sam tocit na kolotoci, tak tady inspirace:
http://www.youtube.com/watch?v=iRasoZMi ... r_embedded
wohooo-darkvision- wrote:Kdyby nekdo byl linej se sam tocit na kolotoci, tak tady inspirace:
http://www.youtube.com/watch?v=iRasoZMi ... r_embedded
-darkvision- wrote:Kdyby nekdo byl linej se sam tocit na kolotoci, tak tady inspirace:
http://www.youtube.com/watch?v=iRasoZMi ... r_embedded
to chci...to by mi synovec a neter konecne nebrali plyšaky