Page 71 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 03:38 16. Dec 2011
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 08:34 16. Dec 2011
by Molly23
Takové malé překvapení co nás potkalo na Masters of rock 2011

Nadějní kluci...
http://www.youtube.com/watch?v=s0P2Gr5Ucfk
EDIT: Tyjo ted jsem na wikině zjistil, že jim v roce 2009 při turné umřel basák (na nějakou latinskou nadávku, stejná příčina jako u Vlasty Buriana). To jsem teda moc rád že to nezabalili a jedou dál.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:10 17. Dec 2011
by Fryn
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:55 17. Dec 2011
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:10 17. Dec 2011
by Molly23
http://www.youtube.com/watch?v=7fXz94JSqsg
Velmi doporučuju celé tohle album! Není to žádná divočárna je to prostě krása!
Eluveitie - Evocation in the arcane domination
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:29 20. Dec 2011
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:48 23. Dec 2011
by de Aers
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:19 26. Dec 2011
by Ajax the Great
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:44 27. Dec 2011
by xpm335
Eluveitie nebo Asonance popřípadě Nightwish

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:01 27. Dec 2011
by Ajax the Great
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:44 27. Dec 2011
by xpm335
Docela oblíbené - Nightwish- Bye bye beautiful

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:30 29. Dec 2011
by davidsoft
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:00 31. Dec 2011
by Molly23
Trošku irské hudby
a ještě malý vtípek... víte kolik irů je nutné pro výměnu žárovky?
10... jeden drží žárovku a zbylých devět chlastá aby roztočili místnost!
http://www.youtube.com/watch?v=qGyPuey-1Jw
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:21 31. Dec 2011
by Desmond
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:47 31. Dec 2011
by Molly23