Page 71 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 09:18 23. Jan 2015
by Theogil I
Bahnak wrote:Případně "jistě pane ministře".
Či neméně povedený "Jistě pane premiére".
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 12:10 23. Jan 2015
by pavad
montacue wrote:Také doporučím britský 6 dílný komediální seriál "Ať jedí koláče". Velmi humorná záležitost
Ano, ten se mi libil. PRislo mi, ze scenarista musel v dobe tesne pred padem Bastily prozit notny kus zivota.
ALe at jsem k tematu - puvodne jsem dal odkaz do spatneho topicu:
http://www.imdb.com/title/tt0308476/
Konec trochu moc idylicky - ale i tak doporucuji.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 14:03 24. Jan 2015
by G-ladiator
Tak jsem začal koukat na ty dříve zmiňované Star Wars Rebels a musím říct, že je to super

Připomíná mi to trochu Firefly a to je možná jeden z důvodů, proč se mi to tolik líbí.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:51 02. Feb 2015
by Bahnak
A hele Fryne, vetřelec bude v kině, sice je to staronový rejža sestřih, nevím jak ty, ale já vetřelce v kině a v HD neviděl.
https://www.google.com/maps/d/viewer?mi ... aUMknZh2yg
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:06 03. Feb 2015
by Fryn
Já ho v kině taky neviděl

. Tak se jenom stačí domluvit na dobu, kdy nebudu mít noční/bude dostatek času a vyrazit.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:37 03. Mar 2015
by Fryn
Tak (staronový - directors cut) Vetřelec v kině je opravdový zážitek a to ve velmi pozitivním smyslu slova. Nejen, že plátno dává krásně vyniknout veškerým detailům a divák má možnost naplno pocítit kvalitní digitální zvuk, tak vystřižené scény, které se do filmu "vrátily", nijak neruší (i přes mé počáteční obavy), ale naopak vše hezky doplňují.
Přiznám se, že i když jsem Vetřelce viděl mnohokrát, atmosféra z kina mě docela dostala a i přestože jsem věděl co nastane, stejně jsem měl z některých scén stále mrazení a užíval si z promitání snad každou vteřinu.
Určitě doporučuju

.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:41 03. Mar 2015
by Bahnak
Také mohu jen a jen vřele všem doporučit, stále ještě v některých kinech promítají.
A taky jsem hltal každou vteřinu, rozhodně letos zatím nejlepší filmový zážitek v kině.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:56 05. Mar 2015
by kucik
Pokud se vás oslovily filmy jako Zabijáci lesbických upírek či Yeti (Mrazivé peklo), pak rozhodně nesmíte minout hororový počin jménem
Démonova levárna
Co se může přihodit na americkém venkově, když máte za sousedku švihlou malířku, rodiče se vám propálí postelí a na návštěvu k vám chodí trochu divnej strejda?
Ve filmu je všechno. Zombíci, mutanti, hipíci (a hippie jesus!), metaláci, rednecks, démoni, tak trošku hodní démoni, nadržení démoni, démoni s čtyřma kozama, šílení kytaristi, invaze hovězích flákot, souboje plastových dinosaurů, spousta latexových masek a hlavně potoky krve a kopy vnitřností.
Doporučuje šest z pěti lobotomiků.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:09 20. Mar 2015
by Puxina
Hodně zajímavý mysteriózní film
http://www.csfd.cz/film/10995-svet-podle-prota/
Pro tankisty. Naturalistický drsný film z druhé světové války. Mě se hodně líbil jak byl udělaný
http://www.csfd.cz/film/339501-zelezna-srdce/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:23 20. Mar 2015
by kucik
Rozhodně doporučuju - dnes už je to klasika.
Přiběhově ploché, ale na akční scény se kouká dobře.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:36 20. Mar 2015
by Puxina
kucik wrote:
Rozhodně doporučuju - dnes už je to klasika.
Teď jsem si v souvislosti s tím, jak ten chlapík o sobě tvrdil, že je z jiné planety vzpomněl na tenhle film.
http://www.csfd.cz/film/235331-pozemstan/
Taky hodně zajímavě udělané.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 12:36 20. Mar 2015
by Barbar321
kucik wrote:
Rozhodně doporučuju - dnes už je to klasika.
Taky jsem viděl a můžu doporučit. Sice nepatří k mým TOP, ale rozhodně za jedno shlédnutí (a zamyšlení nad omezeným pohledem světa) stojí.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:45 20. Mar 2015
by radekdnb
Momentálně hltám všechny serie Bleache...
Už jsem párkrát přišel málem pozdě do práce

jen abych ten díl mohl dokoukat

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:17 20. Mar 2015
by Bahnak
To jsem doporučoval nějakej ten pátek dozadu, jde o velice specifické dílko, které posadí člověka do křesla a donutí ho dumat. Za mě 5*
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:09 21. Mar 2015
by G-ladiator
Puxina wrote:G-ladiator wrote:kokosak wrote:Stejně si o moc nepřišel. Holt úplný zatmění je úplný zatmění :/
Jo.
Já chci supershcopnosti.
To byl zajímavý seriál, ale já zkoukl jen první sérii.
Doporučil bych ti film
Chronicle. Stejná tematika, krapet temněji pojatá.