Page 71 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:23 14. Dec 2012
by Prasokralik
šermířka v civilu

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:48 14. Dec 2012
by Pajule
Rodal neni zrzavej

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:16 14. Dec 2012
by -RoF-
Koruška po omlazovací kůře?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:10 14. Dec 2012
by Pajule
Néé dyť to má moc rovný vlasy a ještě k tomu krátký a světlou pleť ;D
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:41 14. Dec 2012
by -RoF-
Pajule wrote:Néé dyť to má moc rovný vlasy a ještě k tomu krátký a světlou pleť ;D
A ...a...a na prdel dostaneš. Šak jí dorostou a zvlní se a proč je nahá? Se opalujem nee?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:03 14. Dec 2012
by jachyra
-RoF- wrote:Koruška po omlazovací kůře?

*temer odpadne od hrôzy* DES! Ani náhodou Kora nie je taká škaredá

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:02 14. Dec 2012
by Barbar321
jachyra wrote:-RoF- wrote:Koruška po omlazovací kůře?

*temer odpadne od hrôzy* DES! Ani náhodou Kora nie je taká škaredá

...vždyť je to pěkná kočka

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:07 14. Dec 2012
by jachyra
X.x ..... to čo som nakreslila je asi 1000x krajšie XD a hlavne Kora nemá silikóny a nevydarenú plastiku LOL
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:09 14. Dec 2012
by Barbar321
jachyra wrote:X.x ..... to čo som nakreslila je asi 1000x krajšie XD a hlavne Kora nemá silikóny a nevydarenú plastiku LOL
mno, sice to jako siikony vypadá, ale nevěříš, že mohou takto nějakou obdařit i přirozenou cestou?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:38 14. Dec 2012
by Prasokralik
Navrhuju tneto spor vyřešit bahením zápasem na adama (teda spíš evu) mezi korou a amandou. Ochotně se nabízím, že udělám screeny a ty sem pak hodíme jako portfolio dotyčných postav a oznámíme vítězku.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:03 14. Dec 2012
by jachyra
Barbar321 wrote:jachyra wrote:X.x ..... to čo som nakreslila je asi 1000x krajšie XD a hlavne Kora nemá silikóny a nevydarenú plastiku LOL
mno, sice to jako siikony vypadá, ale nevěříš, že mohou takto nějakou obdařit i přirozenou cestou?

Určite nie, lebo vyzerajú hrozne neprirodzene a majú neprirodzený tvar XD ani to nevyzerá pekne lol ... TOTO je realistické:
to Prasokralik: by si chcel, čo?

ani vo sne! Leda tak možno v nejakom velkom peknom bazéniku

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:05 14. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Se silikonama se asi v bahne zapasi blbe......aby se ji nahodou ta prsa neocitla na zadech...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:12 14. Dec 2012
by jachyra
xxxMajkyxxx wrote:Se silikonama se asi v bahne zapasi blbe......aby se ji nahodou ta prsa neocitla na zadech...
to sa musíš spýtať Sinae

nakoľko Kora má pekne svoje poctivé *Kora si na ne siahne, chvíľku premýšľa a pikývne* jup, definitívne pravé!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:13 14. Dec 2012
by Barbar321
Prasokralik wrote:Navrhuju tneto spor vyřešit bahením zápasem na adama (teda spíš evu) mezi korou a amandou. Ochotně se nabízím, že udělám screeny a ty sem pak hodíme jako portfolio dotyčných postav a oznámíme vítězku.
To je super nápad. By mě jen zajímalo, jak se ti povede Amandu k tomuhle přesvědčit.
Nu, možná i velký štamprdle bych ti za úspěch slíbil

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:16 14. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
jachyra wrote:xxxMajkyxxx wrote:Se silikonama se asi v bahne zapasi blbe......aby se ji nahodou ta prsa neocitla na zadech...
to sa musíš spýtať Sinae

nakoľko Kora má pekne svoje poctivé *Kora si na ne siahne, chvíľku premýšľa a pikývne* jup, definitívne pravé!
Sina si nechala udelat silikony a ani mi to nerekla?
