Page 71 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:23 14. Dec 2012
by Prasokralik
šermířka v civilu

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:48 14. Dec 2012
by Pajule
Rodal neni zrzavej :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:16 14. Dec 2012
by -RoF-
Koruška po omlazovací kůře? :roll: :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:10 14. Dec 2012
by Pajule
Néé dyť to má moc rovný vlasy a ještě k tomu krátký a světlou pleť ;D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:41 14. Dec 2012
by -RoF-
Pajule wrote:Néé dyť to má moc rovný vlasy a ještě k tomu krátký a světlou pleť ;D
A ...a...a na prdel dostaneš. Šak jí dorostou a zvlní se a proč je nahá? Se opalujem nee? :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:03 14. Dec 2012
by jachyra
-RoF- wrote:Koruška po omlazovací kůře? :roll: :)

*temer odpadne od hrôzy* DES! Ani náhodou Kora nie je taká škaredá :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:02 14. Dec 2012
by Barbar321
jachyra wrote:
-RoF- wrote:Koruška po omlazovací kůře? :roll: :)

*temer odpadne od hrôzy* DES! Ani náhodou Kora nie je taká škaredá :D
...vždyť je to pěkná kočka :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:07 14. Dec 2012
by jachyra
X.x ..... to čo som nakreslila je asi 1000x krajšie XD a hlavne Kora nemá silikóny a nevydarenú plastiku LOL

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:09 14. Dec 2012
by Barbar321
jachyra wrote:X.x ..... to čo som nakreslila je asi 1000x krajšie XD a hlavne Kora nemá silikóny a nevydarenú plastiku LOL
mno, sice to jako siikony vypadá, ale nevěříš, že mohou takto nějakou obdařit i přirozenou cestou? :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:38 14. Dec 2012
by Prasokralik
Navrhuju tneto spor vyřešit bahením zápasem na adama (teda spíš evu) mezi korou a amandou. Ochotně se nabízím, že udělám screeny a ty sem pak hodíme jako portfolio dotyčných postav a oznámíme vítězku.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:03 14. Dec 2012
by jachyra
Barbar321 wrote:
jachyra wrote:X.x ..... to čo som nakreslila je asi 1000x krajšie XD a hlavne Kora nemá silikóny a nevydarenú plastiku LOL
mno, sice to jako siikony vypadá, ale nevěříš, že mohou takto nějakou obdařit i přirozenou cestou? :D

Určite nie, lebo vyzerajú hrozne neprirodzene a majú neprirodzený tvar XD ani to nevyzerá pekne lol ... TOTO je realistické:
Luis Royo - Malefic - 20.jpg
to Prasokralik: by si chcel, čo? :D ani vo sne! Leda tak možno v nejakom velkom peknom bazéniku :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:05 14. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Se silikonama se asi v bahne zapasi blbe......aby se ji nahodou ta prsa neocitla na zadech...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:12 14. Dec 2012
by jachyra
xxxMajkyxxx wrote:Se silikonama se asi v bahne zapasi blbe......aby se ji nahodou ta prsa neocitla na zadech...

to sa musíš spýtať Sinae :P nakoľko Kora má pekne svoje poctivé *Kora si na ne siahne, chvíľku premýšľa a pikývne* jup, definitívne pravé!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:13 14. Dec 2012
by Barbar321
Prasokralik wrote:Navrhuju tneto spor vyřešit bahením zápasem na adama (teda spíš evu) mezi korou a amandou. Ochotně se nabízím, že udělám screeny a ty sem pak hodíme jako portfolio dotyčných postav a oznámíme vítězku.
To je super nápad. By mě jen zajímalo, jak se ti povede Amandu k tomuhle přesvědčit.

Nu, možná i velký štamprdle bych ti za úspěch slíbil :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:16 14. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
jachyra wrote:
xxxMajkyxxx wrote:Se silikonama se asi v bahne zapasi blbe......aby se ji nahodou ta prsa neocitla na zadech...

to sa musíš spýtať Sinae :P nakoľko Kora má pekne svoje poctivé *Kora si na ne siahne, chvíľku premýšľa a pikývne* jup, definitívne pravé!
Sina si nechala udelat silikony a ani mi to nerekla? :x