Page 71 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 04:53 14. Sep 2018
by Zeerit
Tak to jsi to měl skoro zadarmo ne? Je to celkem levná hra už od vydání :D. Jedna rada do života.. pozor na hráče elfů. Ale to ostatně platí skoro všude :P

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:17 18. Sep 2018
by sandoftime
Black Desert Online

craftění, sbírání věcí, obchodování apod.

Image

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:21 18. Sep 2018
by NesQe
Image

tenhle ten haj... z bdo je the best :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:53 18. Sep 2018
by Barbar321
No teda, podle recenze to vypadá jako vysněný sen.

Díky za tip

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:10 18. Sep 2018
by sandoftime
NesQe wrote:Image

tenhle ten haj... z bdo je the best :D
Black Spirit je mazel. Než vyroste a chce tě sežrat.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:14 18. Sep 2018
by Zeerit
Co jsem pozoroval, tak většina lidí z BDO utekla celkem brzo a spěšně. Sám jsem nehrál, tak nemůžu soudit, ale pro jistotu bych doporučoval kouknout co se píše i jinde, než v recenzích.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:18 18. Sep 2018
by sandoftime
Lepší hru na breedování koní, obchodování a craft management obecně neseženeš.

Lidi utíkají kvůli jiným aspektům, zejména PvP endgmae zaměření, imbalanc některých class apod.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:01 18. Sep 2018
by Barbar321
Už stahuju a vyzkouším. Těžko to může dopadnout hůř, než nějaké jiné příklady. Tu mě hodně láká neexistence zrychlené přepravy, údajně bohaté činnosti čím se zabývat a hlavně bez nějakého stropu, takže stále možnost se někam posouvat.

Papírově to pro mne zní velmi zajímavě.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:13 18. Sep 2018
by Zeerit
No za mě už raději rychlou přepravu, než AFK přepravu.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:21 18. Sep 2018
by Barbar321
Zeerit wrote:No za mě už raději rychlou přepravu, než AFK přepravu.
Narážka na NT a nebo má být AFK přeprava i tu? :O AFK přepravu taky nemusím. Na NT jsem raději taky přes lokace přeběhl s postavou, než abych čekal 10 minut na loď a pak dalších 7 minut koukal do vln :(

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:43 18. Sep 2018
by sandoftime
V BDO rychlá přeprava není. AFK přeprava tam je ale trochu jinak pojatá. Postava může sama doběhnout téměř kamkoliv, kde už to máš objevené. Fyzicky tam běžíš ale nemusíš být zrovna u klávesnice.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:33 18. Sep 2018
by Nalkanar
Co jsem viděl, tak tam hodně "hraní" probíhá stylem, že máš puštěné nějaké makro a jsi mezitím všude jinde, jen né u počítače :lol:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:36 18. Sep 2018
by sandoftime
makra tam nejsou ale umí to samo rybařit jen to trvá řádově déle než aktivní rybaření.

zpracovávání surovin vypadá asi jako když na thalii narveš něčím pec nebo craft stůl a jdeš se koukat na yotube

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:39 18. Sep 2018
by Nalkanar
Viděl jsem u kamaráda pustit noťas, nasednou do povozu s koňma a jezdit furt dokola vyznačenou trasu, aby vylvlil koně. Když se k tomu za dvanáct hodin dostal znovu, tak je dal množit, nebo na prodej nebo co a zase šel od toho. A prý je to běžné.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:01 18. Sep 2018
by sandoftime
Jo takhle koně leveluji taky. Ještě se dá chodit dokolečka s batohem věcí na prodej na zádech pro levelení nosnosti postavy.

Ale ty koně musíš prvně najít v divočině, odchytit, registrovat atd.

Jednoduše řečeno, zpracovávní věcí a levelení koní atd. se dá dělat afk, naopak sbírání věcí, kácení stromů, bylinkaření, lov. levelování bojových schopností postavy, odchyt koní nebo mořeplavba to jsou všechno věci které se musí dělat přímo.

Já to třeba hraju tak napůl, přijedu do města, prodám zboží, nakoupím nové zboží, kouknu na obchodnické questy, označím si na mapě město kde mi to něco vynese a tam pak afk odjedu, za 10-20 minut se podívám zpátky do hry a zase si tam všechno prodám, projdu, opravím povoz apod. nakoupím dlší zboží a jedu zas jinam. Takhle leveluju jak koně tak trading a ještě se podívám po lokacích.