Page 71 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:45 07. Sep 2012
by Miell
kucik wrote:Co takhle konečně to lezení? Stěna na Ruzyni je tak pěkně na ráně.
Kdy?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:32 07. Sep 2012
by kucik
Nějakej všední den. Příští týden může kdykoliv po 18h.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:04 07. Sep 2012
by Miell
Hmm.. tak to nemůžu. O víkendu, někdy přes den bych do toho šla.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:26 18. Sep 2012
by Bahnak
Venku je moc krásně, šel by někdo sednout na pár kofol či piv? Klasika Vyšák?

EDIT: vlastně dnes hrajeme ty tančíky, jáááj, ale kdyby bylo zítra tak jak dneska, šel by někdo na jedno???
Nějaké deskovky jsou, možná i nějakou pohybovější aktivitu, prostě dle nálady...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:28 19. Sep 2012
by Bahnak
Koukám zájem sednout nad hrnek pití není. Inu, tak zpět do křesel a k PC.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:57 19. Sep 2012
by Prasokralik
Žádný chalstání voee, prohibice.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:27 19. Sep 2012
by rosnicka
ale pivo se muze

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:47 19. Sep 2012
by Prasokralik
rosnicka wrote:ale pivo se muze
jako že nás zveš?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:59 19. Sep 2012
by rosnicka
Prasokralik wrote:
rosnicka wrote:ale pivo se muze
jako že nás zveš?
kdybych to stihla v jednu vypadnout z baraku a v sest byt zase zpatky tak trebas i jo, ale mam po kapanek ponekud dale tak mas smulu a vubec vzdyt me preci nanavidis :mrgreen: :mrgreen: *šimrá ho pod bradou *

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:18 19. Sep 2012
by KaTo
...pivo zdarma? To neodmítnu!! Proti mě PŘECE nic nemáš :twisted: . A kdybys chtěla být víc rozhazovačná, zmlátím Jarriho a můžeš nás "krmit" dva :lol: :lol: :lol: .

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:10 19. Sep 2012
by pavad
Bahnak wrote:Koukám zájem sednout nad hrnek pití není. Inu, tak zpět do křesel a k PC.
Chuť i čas by byl, jen počasí nepřeje. :/

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:41 27. Sep 2012
by Braenn
Tak co o prodlouženým víkendu? Prohibice polevila - to je třeba minimálně zapít. Nehledě na hromadu akcí a vinobraní, co se teď dějí...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:23 28. Sep 2012
by Thuereg
Tak tuhle sobotu? něco popijem něco zahrajem? Pujdem chlastat na vyšehrad nebo sednem u mě doma?
Bearn a bahňák už učast potvrdili co další? nápady?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:54 28. Sep 2012
by Nalkanar
Když už tu Braenn przníš, tak aspoň stylově dle topicu na BEERn

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:29 28. Sep 2012
by Braenn
Thuereg wrote:Tak tuhle sobotu? něco popijem něco zahrajem? Pujdem chlastat na vyšehrad nebo sednem u mě doma?
Bearn a bahňák už učast potvrdili co další? nápady?
Máš bod za nejzajímavější překroucení mé přezdívky.:)) Já jsem pro, klidně vyšák - je ještě otevřen? Možná by se připojil Drake, co Drakeu? Ale nevím, zda nebudu muset později odběhnout, mám tu bandu Brňáků cotu hrají přes noc larp na motivy WoD (neplést s WoT), a ráda bych je potkala. Ale nic není jistý.
Nalkanar wrote:Když už tu Braenn przníš, tak aspoň stylově dle topicu na BEERn
Já bych si dovolila z významového hlediska poněkud opravit tvůj výrok - třeba na méně kontroverzní "když už tu přezdívku Braenn przníš..." :D