Page 71 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 08:58 03. Dec 2012
by Theogil I
Řádná řež a povedená. Zasílám gratulaci, brácha měl teď něco podobného, jestlim si to uložil, tak mu řeknu ať to postne. Vyznamenání tam měl jak japonská kalkulačka funkcí. :lol:

Re: World of Tanks

Posted: 21:12 05. Dec 2012
by Molly23
Jen taková zajímavost :twisted:
Image

A navíc to má 75mm kanon :roll:
Image

Re: World of Tanks

Posted: 09:08 06. Dec 2012
by Diemo
Podle WoT by to asi jen cinkalo co :-D

Re: World of Tanks

Posted: 10:25 06. Dec 2012
by Molly23
Diemo wrote:Podle WoT by to asi jen cinkalo co :-D
To je otázka. Podle mě by to mělo slušnou penetraci. Připočti k rychlosti projektilu ještě rychlost letounu. A taky pancíř tanků na stropu byl o poznání slabší. Slabší bylo už snad jen dno tanku. Dneska se proti tankům používá i A-10, která krom různých bomb a raket má hlavně tohle...
Image
Image

Re: World of Tanks

Posted: 12:46 06. Dec 2012
by Theogil I
Tak A-10 je létající cihla postavená kolem obřího rychlopalného kanónu. :mrgreen:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Fairchild_ ... derbolt_II

Re: World of Tanks

Posted: 12:54 06. Dec 2012
by -RoF-
Missaku už nám tady zase cpeš ty letadla? Běž si s tím do svého leteckého toppicu. ;)

Re: World of Tanks

Posted: 13:08 06. Dec 2012
by Shaman88
Jsem značně vytočenej.. vytahl jsem si 4kovou francouzkou arty a příjde mi že je slabší než ta trojková....

Re: World of Tanks

Posted: 13:20 06. Dec 2012
by -RoF-
Shaman88 wrote:Jsem značně vytočenej.. vytahl jsem si 4kovou francouzkou arty a příjde mi že je slabší než ta trojková....
Ano, je to s ní horší, páč tě to dává do těžších bitev. Ale 5. tier arty je zase fajn ;).
Holt to musíš nějak přežít a prokousat se na tu lepší.

Re: World of Tanks

Posted: 13:26 06. Dec 2012
by Shaman88
Ještě by mě zajímalo - jaké jsou nevýhody těch amerických destroyerů které mají normální věž?

Re: World of Tanks

Posted: 13:40 06. Dec 2012
by Theogil I
Shaman88 wrote:Ještě by mě zajímalo - jaké jsou nevýhody těch amerických destroyerů které mají normální věž?
Prdlajs vydrží (většinou) a mají nižší dmg (takový pižlací).

Re: World of Tanks

Posted: 13:42 06. Dec 2012
by Shaman88
Dobré vědět, chtěl jsem je hrát...

Re: World of Tanks

Posted: 13:49 06. Dec 2012
by kucik
Přijde mi, že se do nich dobře trefuje. Jsou takovy vysoký a maj pěkně vystavenej pancíř.

Re: World of Tanks

Posted: 14:41 06. Dec 2012
by -RoF-
Já jezdil ty americké stíhače s otočnou věží. Ted mám T30.
Osobně jsem si nestěžoval na žádný z nich. Ikdyž T28 Prototyp je pomalejší, ale zase má fajn pancíř a dobré dělo.

Jinak je dobré využívat jejich rychlost, najet si na fajn pozici a odstřelovat co to jde. Protože ty děla mají vcelku rychlé nabíjení a spíš se držet za nějakým těžkým tankem.

Možná nevýhoda je papírový pancíř u většiny pod 8. tier. A taky pomalejší otáčení věže.

Hodně dobře se mi hrálo s tou M8A1, je to malá rychlá mrška s rychlým pižlacím dělem. Mohla by být nasazovaná do dobrých bitev.
S T49 vím, že jsem většinou jezdil hodně dopředu a kroužil kolem KV-1 a ničil je.
Hellcat nebyl špatný, hlavně to nabíjení bylo rychlé. Dobré je s ním někam najet, vystřelit a zase zmizet. Je hodně rychlý.
Dobrá byla i ta T25/2, ikdyž už není tak rychlá, to dělo co má, umí divy.
S T28 Prototypem, si občas můžeš troufnout i dopředu, páč pancíř 203mm s dobře nastaveným úhlem dokázal potrápit dost protivníků a kdysi se ode mě odrazily 2 střely od Mause :twisted:
No a T30 je mrcha se silným dělem, kde je třeba si krýt podvozek.

Re: World of Tanks

Posted: 15:13 06. Dec 2012
by innfra
Až tam přidaj Land Cruiser tak si tu hru schválně zahraju :lol:
http://en.wikipedia.org/wiki/Landkreuzer_P._1000_Ratte
http://www.youtube.com/watch?v=yL0h19ci6dw
Škoda, že jsem nenašel tu českou stránku, na který jsem se o tomhle nikdy nezhotoveném monstru dozvěděl :(

Re: World of Tanks

Posted: 16:46 06. Dec 2012
by -RoF-
Cheche jo nácci pak vymýšleli obludy, které by žraly nehorázné množstí materiálu, nafty a hlavně by nepřejely žádný most :D