Page 71 of 331
Re: Poděkování
Posted: 09:14 20. Oct 2009
by Czech_Luthor
Já chci moc poděkovat hráči Artei Nimm (postavě Artorius), za supr hraní paladina, stejně tak děkuju i Dalovi, takhle si paladiny opravdu představuju...
Chci pak ještě poděkovat ARtoriusovi za to, že je to jeden z mála hráčů kteří si KONEČNĚ uvědomují, že tady nevládne demokracie.
Tim bych chtěl požádat i ostatní hráče, aby si už fakt uvědomily, že kecy na stráže, nadávání a ponižování se bude trestat vězením a pokutou, doufám, že vám to třeba potom KONEČNĚ docvakne.
Re: Poděkování
Posted: 09:40 20. Oct 2009
by -RoF-
Czech_Luthor wrote:Já chci moc poděkovat hráči Artei Nimm (postavě Artorius), za supr hraní paladina, stejně tak děkuju i Dalovi, takhle si paladiny opravdu představuju...
Chci pak ještě poděkovat ARtoriusovi za to, že je to jeden z mála hráčů kteří si KONEČNĚ uvědomují, že tady nevládne demokracie.
Tim bych chtěl požádat i ostatní hráče, aby si už fakt uvědomily, že kecy na stráže, nadávání a ponižování se bude trestat vězením a pokutou, doufám, že vám to třeba potom KONEČNĚ docvakne.
Ach jo tohle by vydalo na další toppic plný hádek a tak
Gaborne, nemůžeš lidem říkat jak mají hrát své postavy.....vzpomeň tohle dělával Enges ne?

Prostě už to tak bývá, jak je vyšší moc, tak je proti ní i rebelie, to je úplně normální a dle mě to může fajn oživit hru. Věř že by ses možná nudil, kdyby všichni byli jak tupé poslušné ovce

.
Jestli chceš tak z toho vytvoř nový toppic no

Re: Poděkování
Posted: 22:15 20. Oct 2009
by -RoF-
*píp* tralalí tralalá
Re: Poděkování
Posted: 22:44 20. Oct 2009
by Czech_Luthor
Chci moc moc poděkovat Jachyře, za dnešní další úžasný pokračování Questu, nově taky chci poděkovat i Desmondovi a Artoriusovi, kteří se ke Q už před nějakou dobou přidali.

Re: Poděkování
Posted: 06:20 21. Oct 2009
by -RoF-
Hmm zase si děkují DM navzájem, no co už.
Tak já musím opět poděkovat pilníkovi za zajimavou hru

.
Byla sranda, přemýšlet jak by se zachovala ženská. Věř že mi hlavou proběhlo několik možných řešení, ale vymýšlel sem to, které by asi nejvíc sedlo moudré druidce

a zároveň překvapilo.
Re: Poděkování
Posted: 09:43 21. Oct 2009
by jachyra
to ROF: To bolo ďakovanie hráč DMku ... nie DMka navzájom
a ja chcem tiež poďakovať hráčom, hlavne Fallionovi a Desmondovi, že veľmi pekne zohrali celý Q

a popravde už sa teším na poslednú radu tohto pradávno začatého príbehu a pokračovanie zatiaľ pozastaveného akčného thrilleru

Re: Poděkování
Posted: 12:53 21. Oct 2009
by Desmond
Take bych rad podekoval vsem zucastnenym na vcerejsim questu s Jachyrou. Nebyla nouze o infarktove situace a meli jsme co delat abychom vsichni neskoncili jako pekelny barbecue. DM odvedlo opet praci na jednicku nebo spis jedna minus, protoze jsme cely den nenarazili ani na jedinou succubu

, ale ted vazne, mit prostor pro improvizaci a hledani alternativnich(svych) cest neni vzdy uplnou samozrejmosti.
Sadne prochasky po nalinkovanych sestickach .. glum, ale nakonec jsou to samotni hraci respektive jejich postavy co si klesti prulez trnitym krovim. Kazdy si pak zbasti jen to co si sam nadrobi nebo naopak sklidi ovoce sve ... no nechme to byt, vsichni uz me jiste pochopilli. A v neposledni rade bych take rad podekoval systemu za tu 1% sanci na automaticky res, *utrhne ctyrlistek* pfff zase! XD
A ty RoFiku *vytrhne mu zapalky z rukou*, tohle neni na hrani

Re: Poděkování
Posted: 18:10 21. Oct 2009
by venomeq
Q mohl bejt peknej od jachyry ale asi sem to trosku pokazil...omlouvam se pac sem byl trosku podnapilej..kamarad slavil narozky tak sme trosku popijely....
Re: Poděkování
Posted: 17:46 22. Oct 2009
by jachyra
Takže ... pri zdárnom zavŕšení prvého rozbehnutého dlhodobého Q, kde konečne aspoň na záver nik neumrel
Chcem veľmi poďakovať hráčom, stáliciam, ktorí sa účastnili od pokračovania autoQ a teda začiatku môjho DMkovania, až doteraz .. a to jest:
Czech_Luthorovi, Venomeqovi a Desmondovi
I keď sa našli časy, keď sme sa navzájom hádali a boli rôzne konflikty aj medzi nami hráčmi ... dotiahli sme to do konca.
Fakt vám ďakujem za vašu hru a musím povedať, že to fakt stálo za to. Ani nehovorím o vašich nápadoch riešení Q, hrania sa so situáciami a NPCčkami. Pri vás som nikdy nevedela, čo sa vyvŕbi a včera som veru tŕpla, či to nakoniec neskončí hromadným masakrom ... ale nwn kocky ma sklamali
A už teraz sa teším na pokračovanie rozbehnutého kváziarmádneho Q, kde sa striedajú hráči, ale tiež isté stálice držia

môžete sa tešiť na ďalšie hororové situácie.
Kriminálka Thalia pokračuje .. akčný thriller v priamom prenose na vlastnej koži.
EDIT: ešte dodám .. máte fakt odvahu, dobre ste ten pôrod zmákli

a reku hádam sa kvôli nemu nebudete báť mať vlastné deti! NoNoNo!
Re: Poděkování
Posted: 18:55 22. Oct 2009
by venomeq
Jojo Q byl fajn taky diky...co se tyce porodu pekne fajnove zakonceni Q:) jinak co se tyce irl deti...dekuji ale nechci....
Re: Poděkování
Posted: 19:10 22. Oct 2009
by Czech_Luthor
Já taky moc děkuju, hlavně Jachyře, která dokázala přežít to moje šílené období... Ten Q byl celkvoě naprosto unikátní a legendární, pochybuji, že někdy zažiju další takový

. Stejně tak děkuji i Desmondovi a Artoriusovi, kteří hráli vážně suprově, moc mě to svámi bavilo kucí

Re: Poděkování
Posted: 15:34 23. Oct 2009
by Karogan
Ahoj.
chtel bych poděkovat DM Caironovi za jeho klíštata

) kobolta v lese a to že mi nechal +200 zlatáčků + cca 10 000 šípů o který mne obohatil včerejší pád serveru (nebo nevím co to přesně bylo).
(Všehno bylo hlášeno, ne abyste mne ostatní DM banovali *výhružne*)
A když jsem v tom děkování, tak z pohledu nováčka, bych chtěl poděkovat hráčce s acc Abdila, je to dobře?, která mne provedla kousíčkem Thalie i když to asi bylo proti přesvědčení její postavy a dělí se o zkušenosti se serverem. A potom hráči Patrik1 (omlouvám se, nevím jak je to přesně) a jednomu magovi/zaklínači co byl včera s low lvlíkama v kryptě na severu Ivory, kteří mi ukázali neco jinýho než jsou jezevci či divoký prasata, jo a klíšťata

Re: Poděkování
Posted: 22:17 24. Oct 2009
by zachy
Musim rict velke diky Caironovi za skvely jezdecky Q a pohotove reakce na veskere RP. Diky vsem zucastnenym, specialne vsak bardovi Viktorius Meleanol.
Re: Poděkování
Posted: 22:28 24. Oct 2009
by Czech_Luthor
Taky diky moc, děkuju za možnost vyzkoušet si svoje znalosti terénu

Re: Poděkování
Posted: 22:53 24. Oct 2009
by jachyra
Rovnako sa pripájam, bolo to fakt super od začiatku do konca

skládam poklonu.