Page 72 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:06 21. Mar 2015
by Puxina
Dost se mi líbil i tenhle postapokalyptický film, ale je fakt, že alternativní konec se mi líbil víc.
Hodně mi ten film připoměl hru Dead Island :).

http://www.csfd.cz/film/224182-ja-legenda/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:59 21. Mar 2015
by Bahnak

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:02 22. Mar 2015
by LDamian
Prosím o doporučení dobrých filmů (mohou být i manga komixy, knihy, kvalitní weby a podobně), kde je dobře spracovaný japonský folklór, japonská mystika, magie, náboženství...

Zejména bohové, démoni, různé nadpřirozené bytosti, japonská magie, náboženské představy a systémy.

Pokud to bude ve spojení s japonskou historií (nejlépe 10. až 15. století, ale může být i dřívější doba), s ninji (shinobi), samuraji a podobně, tak tím lépe.

Ideálně (pokud dokážete posoudit), když to bude navazovat na historicky skutečně existující náboženské a magické systémy, nadpřirozené bytosti ve které se opravdu věřilo / věří a podobně.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:34 22. Mar 2015
by kokosak

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:53 24. Mar 2015
by LDamian
Díky. Cesta do fantazie je velmi dobrá.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:48 24. Mar 2015
by kokosak
Tak můžeš zkusit ještě Tonari no Totoro

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:43 24. Mar 2015
by Caehan
Nausicaa i princezna Mononoke jsou pěkné... podobný žánr, spíš s přírodními božstvy nebo jejich ekvivalenty.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:48 24. Mar 2015
by kokosak
No, ale ty už bych řadil spíš do fantasy, s japonskými realitami propojenými jen lehce. Nausicu obzvlášť ;)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:50 24. Mar 2015
by KaTo
...řeknu jen dvě věci:
Brendan a tajemství Kellsu
a
Píseň moře

//obě jsou to kreslený (severozápadní :twisted: ) evropský pohádky, ale takový...lepší :ugeek: .

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:22 25. Mar 2015
by Bahnak
http://www.csfd.cz/film/12663-interstate-60/
Jak mi tohle mohlo ujít...?
100%

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:25 15. Apr 2015
by Puxina
Tak jsem zkoukl oba díla Sin City. Oba moc hezké, nevím proč ta dvojka má tak nízké hodnocení, ale to je každého názor. Dle mě zajímavá drsňárna a Marv teda asi nejsympatičtější charakter. :wink:

Jen nevím proč Marv v druhém dílu žije, když v prvním umřel na tom elektrickém křesle, ale tak je to dle komiksu a tam je vše možné :).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:41 15. Apr 2015
by Krysak
Mozna jste si nevysimli, ale bezi GoT. Nic nového ale vse je jak podle pravítka.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:54 15. Apr 2015
by kokosak
A možná ste si nevšimli, ale souběžně se rozeběhla i pátá série poníků. Náhoda? :D

Image

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:00 15. Apr 2015
by Zeerit
Pro fandy komiksových předloh doporučuju seriál Daredevil. Minulý týden vyšla celá první série.

http://www.csfd.cz/film/370706-daredevil/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:17 16. Apr 2015
by Puxina
Zeerit wrote:Pro fandy komiksových předloh doporučuju seriál Daredevil. Minulý týden vyšla celá první série.

http://www.csfd.cz/film/370706-daredevil/
A viděls i ten film daredevil z roku 2003. Zajímá mě jestli stojí za to se na něj podívat. ;)