Page 72 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:17 14. Dec 2012
by Barbar321
jachyra wrote:
Určite nie, lebo vyzerajú hrozne neprirodzene a majú neprirodzený tvar XD ani to nevyzerá pekne lol
To víš, to je umělotina pro chlapy

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:19 14. Dec 2012
by J.F.Payne
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:21 14. Dec 2012
by jachyra
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:22 14. Dec 2012
by Nalkanar
Dle botoxu v Kořině ksichtě bych se o pravosti čehokoliv jiného na ní hádal

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:28 14. Dec 2012
by Amber
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:32 14. Dec 2012
by jachyra
No ja plne súhlasím! A aj to .. KUKAJTE! ten zadok isto nie je jej :O to je des! Ahhhh ale to je škoda, ak vyzerá tak hrozne, to sa potom nedá urobiť tú biku v bahne
EDIT: zá bathoryovská metóda je ... no ... pri Kore aj dosť reálna možnosť XD
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:45 14. Dec 2012
by Aulus
A co tahle metoda?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:18 15. Dec 2012
by Pajule
Sláva elfkám, ty se o nic takého nestarají, že majky?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:21 15. Dec 2012
by Aulus
Pajule wrote:Sláva elfkám, ty se o nic takého nestarají, že majky?

Plyš...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:22 15. Dec 2012
by Pajule
Plyš?! Pff co to je?! Já mam vlastní stranu gremlinů ;D
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:52 15. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Pajule wrote:Sláva elfkám, ty se o nic takého nestarají, že majky?

Tem clovecicim a clovecakum to stejne nvysvetlis. Za vsim co se jim nelibi totiz vidi plys

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:56 15. Dec 2012
by Nalkanar
Sláva šupinatým!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:56 15. Dec 2012
by Miell
Co dělá celé dny Aliho rodina...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:18 15. Dec 2012
by -darkvision-
Kruci, asi jsem se zamiloval

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:11 15. Dec 2012
by Amber
A poslední z teorií Kořina mládnutí:
Zamkne dítka doma, vytáhne hřeben... a jede!
- Chudák Artorius a jeho blond vlásky...