Page 72 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:17 14. Dec 2012
by Barbar321
jachyra wrote:
Určite nie, lebo vyzerajú hrozne neprirodzene a majú neprirodzený tvar XD ani to nevyzerá pekne lol
To víš, to je umělotina pro chlapy :(

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:19 14. Dec 2012
by J.F.Payne
Když jsme u tajemství Kořiny omlazovací kůry...

http://digital-art-gallery.com/oid/84/8 ... pictur.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:21 14. Dec 2012
by jachyra
J.F.Payne wrote:Když jsme u tajemství Kořiny omlazovací kůry...

http://digital-art-gallery.com/oid/84/8 ... pictur.jpg

LOL XDDDDD to je drsné

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:22 14. Dec 2012
by Nalkanar
Dle botoxu v Kořině ksichtě bych se o pravosti čehokoliv jiného na ní hádal :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:28 14. Dec 2012
by Amber
Já se přikláním spíš k tzv. bathoriovské teorii: :twisted:
http://zombie1369.deviantart.com/art/El ... y-98181782

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:32 14. Dec 2012
by jachyra
No ja plne súhlasím! A aj to .. KUKAJTE! ten zadok isto nie je jej :O to je des! Ahhhh ale to je škoda, ak vyzerá tak hrozne, to sa potom nedá urobiť tú biku v bahne :( :?

EDIT: zá bathoryovská metóda je ... no ... pri Kore aj dosť reálna možnosť XD

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:45 14. Dec 2012
by Aulus
A co tahle metoda? :twisted:

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:18 15. Dec 2012
by Pajule
Sláva elfkám, ty se o nic takého nestarají, že majky? :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:21 15. Dec 2012
by Aulus
Pajule wrote:Sláva elfkám, ty se o nic takého nestarají, že majky? :D
Plyš... :twisted: :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:22 15. Dec 2012
by Pajule
Plyš?! Pff co to je?! Já mam vlastní stranu gremlinů ;D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:52 15. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Pajule wrote:Sláva elfkám, ty se o nic takého nestarají, že majky? :D
Tem clovecicim a clovecakum to stejne nvysvetlis. Za vsim co se jim nelibi totiz vidi plys :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:56 15. Dec 2012
by Nalkanar
Sláva šupinatým!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:56 15. Dec 2012
by Miell
Co dělá celé dny Aliho rodina...
Výuka hry na klavír - Desmin.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:18 15. Dec 2012
by -darkvision-
J.F.Payne wrote:Když jsme u tajemství Kořiny omlazovací kůry...

http://digital-art-gallery.com/oid/84/8 ... pictur.jpg
Kruci, asi jsem se zamiloval :o

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:11 15. Dec 2012
by Amber
A poslední z teorií Kořina mládnutí:
Zamkne dítka doma, vytáhne hřeben... a jede! :twisted: :D

Image
  • Chudák Artorius a jeho blond vlásky...