Page 72 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:30 28. Sep 2012
by Molly23
já jsem mimo pragl tak snad jindy, rád bych vás zas viděl.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:11 28. Sep 2012
by Nalkanar
Braenn wrote:Nalkanar wrote:Když už tu Braenn przníš, tak aspoň stylově dle topicu na BEERn
Já bych si dovolila z významového hlediska poněkud opravit tvůj výrok - třeba na méně kontroverzní "když už tu přezdívku Braenn przníš..."


a konec mého spamu
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:33 29. Sep 2012
by Thuereg
Já neřikám jít chlastat na hradby do hospody, ale jít na vyšehrad. někde si sednout na trávník a v klidu popíst svoje.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:16 29. Sep 2012
by Braenn
Oky, proč ne:) jen na hry to chce plochu, kde nefouká. Tak v kolik?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:03 29. Sep 2012
by Thuereg
Třeba v sedm sraz u cihelný brány?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:51 29. Sep 2012
by Braenn
Thuereg wrote:Třeba v sedm sraz u cihelný brány?
Co třeba ještě za světla?

Jinak můžem rovnou do hospy.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:53 29. Sep 2012
by Thuereg
Dneska nejdu nikam do hospody. Nemusíme pařit bang ne? nehledě na to že tam začíná bejt hnusně....
Tak je tu druhá varianta, mužeme jít ke mě.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:00 29. Sep 2012
by Thuereg
Tak tedy dnešek zrušen.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:24 15. Oct 2012
by Absinthorix
PÁTEK 19.10 - pozdní odpoledne až večer
Hospůdka Na Hvězdě
Jo... raději se napište kdo kdy a jak - zamluvíme třeba celou nekuřáckou místnost

(dveřmi oddělenou)
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:12 15. Oct 2012
by Bahnak
To zní (až na ten nekuřák) v pohodě.
Pokud do toho něco nevleze tak bych se mohl zjevit.
Co drowata? Přijdete na jedno taky?? Můžem rejpat do povrchňanů i v reálu

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:11 15. Oct 2012
by -darkvision-
Co znamená "pozdní odpoledne až večer" ?
Že tam budete v pátek od čtyř již? Od šesti? Podle toho buď budu moci či ne

.. i když jak se tak dívám co tam jezdí za tramvaje :/
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:12 15. Oct 2012
by Derken-
Kámoš slaví v pátek dvacítky, ale kdyby to začínalo v nějakou rozumnou hodinu a sešlo se dostatečné osazenstvo černých, tak bych se i objevil a pak přejel s welvem na ty dvacítky

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:25 15. Oct 2012
by Bahnak
Hmmm, jako že mám přijít pít už před čtvrtou? Ehm.., no..., tak jako člověk žije jen jednou že.
Koneckonců ta hospoda je skoro u mě u baráku, tak já přijdu brzy jen co se vyspím z noční...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:42 15. Oct 2012
by Absinthorix
Mně končí škola oficiálně v 16.00 ale obvykle tak o půl třetí jsem v Kladně hotovej... takže bych se měl okolo čtvrté klidně dostat na místo určení, nejpozději o půl máte (max v pět

) v plné parádě
Tož tak...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:47 15. Oct 2012
by Derken-
Já myslím, že pátá zní dobře
