Page 72 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:53 26. Dec 2012
by Kathermara
Braenn wrote:Aha. Ty bys ho tak rád hrál, ale nemůžeš, protože ti to RP nedovoluje, chápu. A stačí domluva... ok. Tak já bych chtěla, abys byl ve hře celý den 27.12, co to jen půjde, třeba od poledne výš, a tak jako náhodile, protože lovit někoho, kdo se loguje s tím, že ho bude následující hodinu dvě někdo lovit, to trochu... ztrácí smyl a prvek náhody. Ale toho 27. budu doufat.

Edit: vlastně naopak, dovoluje ti to jen RP, jinak tě to - nebaví. No, tím vlastně jen potvrzuješ to, co jsem psala prvně.
A snad se někdy logne i zbytek vaší "party". :)
A koho že to považuješ za jeho partu? :D
Jinak za mě - já si taky nemůžu logovat pořád a to kvůli rp a důvodu, který tu rozebírat nebudu, páč by to bylo vynášení IC. Mysli si co chceš a buď taky trochu trpělivá, tobě se to kope když si můžeš ve hře dělat co chceš, lítat kamkoli a stěžovat si na forku ;)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:02 26. Dec 2012
by Braenn
No jo, můžu dělat co chci. Třeba někoho neloglého lovit ve * *, a když to budu dělat dost dlouho, možná se DM smiluje a rovnou vás po lognutí šoupne do basy.

A parta? Ne jeho, ale vaše, a byla v " " zcela cíleně - myslím že rozebírat to, kdo je momentálně hledaný není tak nutné.

To že se nemůžete logovat, o tom ani slovo, jsou vánoce, jiné důvody, jiná zábava, rodina atd., není chuť, vždyť to je hra. Ale to nevysvětluje hru jiné postavy. A RP důvody nelognutí, no - musím ti věřit, co jiného zbývá.
Každopádně, své jsem si řekla, a snad, až tomu teda to RP bude nebo nebude bránit, nebo co, se ještě někdy ve hře objevíte. To mi stačí.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:14 26. Dec 2012
by zachy
Braenn wrote:No jo, můžu dělat co chci. Třeba někoho neloglého lovit ve * *, a když to budu dělat dost dlouho, možná se DM smiluje a rovnou vás po lognutí šoupne do basy.

A parta? Ne jeho, ale vaše, a byla v " " zcela cíleně - myslím že rozebírat to, kdo je momentálně hledaný není tak nutné.

To že se nemůžete logovat, o tom ani slovo, jsou vánoce, jiné důvody, jiná zábava, rodina atd., není chuť, vždyť to je hra. Ale to nevysvětluje hru jiné postavy. A RP důvody nelognutí, no - musím ti věřit, co jiného zbývá.
Každopádně, své jsem si řekla, a snad, až tomu teda to RP bude nebo nebude bránit, nebo co, se ještě někdy ve hře objevíte. To mi stačí.
V tomhle se musím těch zlobidel zastat, každý den není chuť obíhat frekventovaná místa, zkoumat dungy a stopovat hráče. Občas je prostě chuť zahrát si nekonfliktní postavu bez rizika nebezpečí atd.
Totéž u mě platí když jsem třeba nalitej a mám chuť na NWN, taky nebudu hrát Aze když vím že nic nevím. :mrgreen:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:16 26. Dec 2012
by Braenn
Jj, zcela chápu. :D Jak říkám, pokud je hodlají hrát v budoucnu, nebo alespoň někdy, jako vyjádření mi to stačí.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:20 26. Dec 2012
by innfra
ááá, takže my se máme lognout a čekat až nás milostivě potkáš na mapě jo? :lol:
Promiň, ale tohle neberu. Kdyby jsi něco zkusila IC, tak by jsi byla určitě dál než teď a nespamovala forum s tím, že se nelogujem.
Svoje jsem ti řek a jestli to nechápeš, založ si divokýho elfa a hraj mimo město loanera, za jak dlouho ti to začne lézt na mozek. Protože ta věznice mě poslední týden už na mozek lezla. Promiň, že nechci a nebudu hrát další podobné RP a jsem na jiné postavě.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:21 26. Dec 2012
by zachy
Že já vůl jsem se to snažil uklidnit :mrgreen: :wall:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:23 26. Dec 2012
by Braenn
zachy wrote:Že já vůl jsem se to snažil uklidnit :mrgreen: :wall:
:D Dobrá vůle se počítá.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:25 26. Dec 2012
by innfra
Jsi mi to tam postnul dřív než jsem to stačil odeslat a pak čumim při vybíjení proč se to neodeslalo :lol:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:45 26. Dec 2012
by Legition
Nemohu lognout do hry s ždánou svou postavou :D Do výběru se však dostanu :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 06:59 04. Jan 2013
by Prasokralik
Absence možnosti změnit vzhled pláště. Ať už barvíř, nebo kovadlina.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:07 04. Jan 2013
by XŠevyX
Prasokralik wrote:Absence možnosti změnit vzhled pláště. Ať už barvíř, nebo kovadlina.
*podepisuje se*

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:09 04. Jan 2013
by Molly23
Že žere moc času. Že mě pokouší abych se vykašlal na učení. GRRRR :evil:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:11 04. Jan 2013
by Bruciacullo
XŠevyX wrote:
Prasokralik wrote:Absence možnosti změnit vzhled pláště. Ať už barvíř, nebo kovadlina.
*podepisuje se*
Pokud nekdo chcete zmenit vzhled pláště napiše mi do pm bonusy co dava a požadovany vzhled

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:13 04. Jan 2013
by Molly23
Já si myslím, že by stačilo udělat prodejce pláštů bez bonusů, který by prodával všechny vzhledy! A bylo by to.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:31 04. Jan 2013
by Prasokralik
Bruciacullo wrote:
XŠevyX wrote:
Prasokralik wrote:Absence možnosti změnit vzhled pláště. Ať už barvíř, nebo kovadlina.
*podepisuje se*
Pokud nekdo chcete zmenit vzhled pláště napiše mi do pm bonusy co dava a požadovany vzhled
Tohle je super a je fjan že se nabízíš, já samozřejmě vím, že s ochotným DM to jde. Problém je, že je mi proti srsti s tím DM otravovat. Systém šití pláš´tů nemůže být těžší než na thalii fungující systém úprav oblečení/zbraní/štítů. Je jedno, který z těch dvou prostě aplikovat nap láště. Chápu, že je to zabití dalších 30-ti minut pro kučíka nebo jiného wb čaroděje, ale výsledek bude znatelný a hlavně prezistentní.