Page 72 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 17:14 06. Dec 2012
by Molly23
Jen co by ten stroj byl objeven... BAM letectvo! :lol: Ten stroj by měl pramalou vojenskou hodnotu.
Image

Re: World of Tanks

Posted: 17:57 06. Dec 2012
by -RoF-
Missaku neumíš číst? Nemáš jiný toppic? ;)

Re: World of Tanks

Posted: 18:16 06. Dec 2012
by KaTo
*dá Mollymu zeleného bludišťáka* ...dobře to děláš Molly :mrgreen: . Nedej se zviklat ni zastrašit! :lol:
trolllik.jpg
trolllik.jpg (12.75 KiB) Viewed 4027 times

Re: World of Tanks

Posted: 19:36 06. Dec 2012
by Molly23
Bavím se k tématu Rofe. Všechno je to spjaté s tanky a jejich ničením. A prostě nemůžeš od vojenské techniky oddělit letectvo. Třeba takový Blitzkrieg je přímo postavený na součinnosti tanků a letectva.
Image

A bylo to právě letectvo, které nejvíce likvidovalo německé obludy. A proto pro zajímost ukazuji prostředky a taktiky ničení tanků.

Třeba ten obrázek s náměry. Víš že Hs-129 (letoun na obrázku) měl dokonce na pravém skle v kabině úhloměr? To aby střela dopadala kolmo na pancíř. To samé měl Ju-87G, který nesl pod křídly dva kanony ráže 37mm.
Image

A vůbec nejvtipnější prostředek na ničení tanků je lepící granát, který používali britové. Prý se jim stávalo, že se jim přilepil k oděvu a tak někdy házeli na tank celé kalhoty!
Image

Re: World of Tanks

Posted: 20:08 06. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Problem asi bude, ze to nema co delat s WoT :)

Re: World of Tanks

Posted: 20:56 06. Dec 2012
by KaTo
xxxMajkyxxx wrote:Problem asi bude, ze to nema co delat s WoT :)
Chachá! Ne a ne a nedal se zastrašit! A ani ty ho nezvikláš Majky! :twisted: :lol:
P.S.
S WoT ne, ale s tanky jo...a i jsou to hezký obrázky, ve spamu by jich byla škoda...

Re: World of Tanks

Posted: 00:02 07. Dec 2012
by Braenn
KaTo wrote:S WoT ne, ale s tanky jo...a i jsou to hezký obrázky, ve spamu by jich byla škoda...
Zato by se možná ujaly tady: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 111&t=5805

Re: World of Tanks

Posted: 00:39 07. Dec 2012
by Shaman88

Re: World of Tanks

Posted: 01:15 07. Dec 2012
by -darkvision-
DarkvisionTh - zatím I a II tier jen. Zítra snad bude třetí.

Re: World of Tanks

Posted: 10:30 07. Dec 2012
by Theogil I
-darkvision- wrote:DarkvisionTh - zatím I a II tier jen. Zítra snad bude třetí.
Jahů, vítej do klubu, zkusím si tě najít, koupím si nějaký papírák a projedeme se. :D

Re: World of Tanks

Posted: 11:42 07. Dec 2012
by -darkvision-
Theogil I wrote:
-darkvision- wrote:DarkvisionTh - zatím I a II tier jen. Zítra snad bude třetí.
Jahů, vítej do klubu, zkusím si tě najít, koupím si nějaký papírák a projedeme se. :D
Good. Dnes tu jsem pres den az do vecera. Kdybych nebyl tam tak na skype "-darkvision-"

Re: World of Tanks

Posted: 11:50 07. Dec 2012
by Theogil I
-darkvision- wrote:
Theogil I wrote:
-darkvision- wrote:DarkvisionTh - zatím I a II tier jen. Zítra snad bude třetí.
Jahů, vítej do klubu, zkusím si tě najít, koupím si nějaký papírák a projedeme se. :D
Good. Dnes tu jsem pres den az do vecera. Kdybych nebyl tam tak na skype "-darkvision-"
Počítám, že dojdu okolo 19:00 z roboty. Zkusím tě odchytit.
acc Noirdin

Re: World of Tanks

Posted: 12:58 07. Dec 2012
by -RoF-

Re: World of Tanks

Posted: 23:39 07. Dec 2012
by -darkvision-
S čím tedy disponuji:

III.tier : Sturmpanzer II ; SU-76
II.tier : PzKpfw 35

Re: World of Tanks

Posted: 23:39 07. Dec 2012
by Molly23
:P
Image
Image