Page 72 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:24 24. Oct 2009
by marii
Miawill bude mit otlacene pozadi urcite jeste tyden s te divoke jizdy cestou- necestou..ale bylo to bajecne..diky Cairone a diky vsem zucastnenym:)

Re: Poděkování

Posted: 09:25 28. Oct 2009
by jachyra
:mrgreen: Ja chcem veľmi veľmi veľmi poďakovať Kratovi za návrat ku jeho kuriatkam a teda Ochráncom Svetla.
Zároveň chcem veľmi poďakovať za včerajší Q, bol super

Re: Poděkování

Posted: 10:19 28. Oct 2009
by Tretas
Taky musím kratovi veřejně poděkovat!
Díky, ten quest neměl chybu! Nejvíc mě asi dostalo ten předmět "mlíčko". :mrgreen: :mrgreen: Ne nejlepší byl celý Q! :)

Re: Poděkování

Posted: 01:26 31. Oct 2009
by -RoF-
Tááák *pohodlně se usadí a procvičí prsty*

Dík za dnešní srandu u striptýzové akce Arie Orie....dost dobře sem se pobavil a zasmál a vy doufám taky :wink: .

Díky Caironovi za vyzdobení hospody, nedoufal sem že se DM dostaví, ale dost mě to potěšilo.

Dík postavám Bertold, Aysha, Ghorin, Šedík a Skal za účast :twisted:

Jistě zase něco podobného uspořádáme. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 01:34 31. Oct 2009
by jachyra
Ahojte všetci predrahí hráči Thalie i drahý môj team ...

Tak je to nakoniec tu, definitívne som sa rozhodla prestať hrať na Thalii.
Nebudem rozoberať prečo, ani nič podobné, nakoľko to by som dala do flame a nie poďakovaní :mrgreen:
Chcem tu ale urobiť jednu vec:

veľmi, skutočne veľmi ďakujem:

Rejtymu - za to, že ma na začiatku hry pekne zdrbal ... ale na zraze sme super pokecali a potom mi dal možnosť ukázať, že som schopná byť DM, že mi veril
Kratovi - za super pokecy po icq i na zraze, že mi dovolil pri riadnej snahe vypracovať sa na podporučíka, bolo úžasné hrať s ním, je to parádne guildovné DMko a jeho questy sú super
Marvinovi - za veľmi dlhé priateľstvo, za možnosť pripomenúť si matematiku a za oporu, ktorú mi dal veľa krát počas kríz, ktoré som mala
Caironovi - za parádne Qstíky a nádherný darček na koniec :D

Mornovi a Brune - za prvé RP, skutočné RP, ktoré som na Thalii zažila a bolo fakt super
Rokovi, Korovi a ostatným trpaslíkom - tie crafty v dielňach stáli za to ;)
Terke - aj keď sa naprudí na každú sprostosť a vyrývanie, fakt ďakujem za jeho humor a tie večné narážky na všetko možné
Sandričke - za skoro ročné sprevádzanie a priatelskosť, pri crafte, pri debate po telli .. a nech vnúčatá moc neprudia ;)
Paji - za večné otravovanie ... ktoré ale už sa stalo návykovým a občas aj chýbalo ;)
Asshenovi - za super hru aj pokecy, ktoré sme nejeden raz mali ;)
Gorrimu - za jeho prchkosť, ale otvorenosť a priamosť ;) a hlavne za Ossirianda, ktorý mi veľmi potom chýbal
Bersovi a podtemnákom - za chvíľky napätia a zažitia ten zlej stránky Thalie :D
Sorrowovi - za ranné kávičky, posedenia pri ohni a vynikajúcu debatu ;)

A samozrejme veľmi ďakujem celej šiestej rote za hru - Jorgovi, Bronovi, Justinovi a veľmi veľmi Artoriusovi a Daladanovi

A najviac chcem poďakovať dvom hráčom, s ktorými ma hra vskutku najviac bavila

Fallionovi - za parádnu hru .. koľko? pol roka asi? .. fakt to stálo za to a bolo to super .. všetky tie zážitky a že ich bolo ... a aj keď sme sa fajne rozhádali potom, tak sa ešte to priateľstvo myslím udržalo :mrgreen: len nezabudni .. dýchať z hlboka a tá puberta už nejako prejde :twisted:
Desmondovi - síce za kratšiu, ale úplne nádhernú hru, každý Q a hranie som si užila, zabavila sa a ten Desov kľud niekedy až vytáčal :D

A samozrejme mne samej, že som tu s vami tak dlho vydržala XD

Dúfam, že som na nikoho nezabudla ;) ak si ešte na dôležitú osôbku spomeniem, jednoznačne ju pripíšem

Tak teda želám zbohom a v zdraví ostávajte ;)

Nech vo vašich spomienkach aspoň na chvíľku ostane najvyšší 34 lvl (už sa to môže i verejne myslím povedať) a majster crafter v temer dokončených 4och a polke 5teho remesla :mrgreen: ale ešte lepšie by bolo, ak by ostala na mňa spomienka ako na hráčku, s ktorou ste aj niečo prežili ;)

EDIT: jedno veľké ďakujem DM Fallionovi a veľkému hrdinovi Berserkovi za umožnenie toho, čo som už dlho chcela - súboja v aréne len tak pre zábavu .. nie je podstatné, ako to dopadlo, ale bolo to skutočne super ;) myslím, že po tomto som si fakt už splnila všetky sny na Thalii a teda odchádzam i so spokojným srdiečkom

Re: Poděkování

Posted: 11:14 31. Oct 2009
by monstera
[quote="jachyra"]Ahojte všetci predrahí hráči Thalie i drahý môj team ...

Tak je to nakoniec tu, definitívne som sa rozhodla prestať hrať na Thalii.


Roním slzy, odchází kus života těžkého... Kolikátý již z těch, kteří jsme začínali s kraftem, jakmile ho tým spustil..
Mnoho zdraví, štěstí a ať ti děcka dobře rostou, manžel nezlobí a počítač nestávkuje... Třeba se někdy zase někde potkáme..

Re: Poděkování

Posted: 11:19 31. Oct 2009
by Czech_Luthor
Je mi to líto, vážně moc líto, že musím koukat nato, že odcházíš, ale život jde dál a tak to v životě i chodí... Já chci Jachyře... ne Lence chci hrozně moc poděkovat zato, jak se ke mě vždy chovala, protože někoho; kdo by mi do hlavy vtloukl vždy to, jak jsem se choval, kdo mě naučil tolik věcí a měl semnou velkou trpělivost; jsem v životě neskutečně potřeboval... Proto ti přeju všechno nejlepší, ať se vše v životě daří a hlavně hodně klidu a skvělé zábavy...
Kdybych měl vyjmenovat všechny krásné zážitky, rady, pokecy a Bůh ví co ještě, byli bychom tu dlouho do zítřejšího večera. Budeš mi chybět. :cry:

Re: Poděkování

Posted: 12:21 31. Oct 2009
by -RoF-
Vsadím se že Do měsíce ti budou kámoši chybět a vrátíš se :wink:
Tak si dej klidně pauzu, odpočin si a pak se zase vrat.

Re: Poděkování

Posted: 18:19 31. Oct 2009
by Desmond
Meh, tak hezky jako Jachyra se asi nedokazi rozloucit, ale presto bych timto chtel podekovat vsem s kterymi jsem mel moznost hrat. Je tu moc hezkej kolektiv hracu ve kterem to sice obcas trochu zaskripe, ale to uz k tomu patri :D. Je pravdou, ze jsem se tu nesdrzel dlouho, ale tak uz to hold chodi. A priznejte se, Des uz vam sel pekne na nervy, ze jo? XD. Takze vsem thalijcum i Thalii samotne preji pouze to nejlepsi a hlavne se drzte, takovy server v nasich vodach rozhodne chceme a potrebujeme!

So long and thanks for all the fish ;)

PS.: Za ten ples se omlouvam a doufam, ze se toho ujme nekdo jiny. Preji hodne zabavy

Re: Poděkování

Posted: 20:33 31. Oct 2009
by LDamian
Mej se krasne Jachyro a at se ti dari. Diky za hru. Kora je pekna postavicka a chapu, ze jsi to leckdy i diky tak vysokemu levelu nemela snadne. Kazdopadne krome mnoha jinych uspechu a titulu, ktere jsi se svou postavickou ve hre ziskala, odchazis take jako jasny Sampion areny. :) :wink:

Jo a kdyz se ti preci jen zasteskne, urcite se vrat. :)

Re: Poděkování

Posted: 21:13 31. Oct 2009
by LDamian
-RoF- wrote:Tááák *pohodlně se usadí a procvičí prsty*

Dík za dnešní srandu u striptýzové akce Arie Orie....dost dobře sem se pobavil a zasmál a vy doufám taky :wink: .

Díky Caironovi za vyzdobení hospody, nedoufal sem že se DM dostaví, ale dost mě to potěšilo.

Dík postavám Bertold, Aysha, Ghorin, Šedík a Skal za účast :twisted:

Jistě zase něco podobného uspořádáme. :wink:
Aby se nezapomelo. Skvela akce, ktera mne bavila a musim uznat, ze Arii hrajes skvele, zvlast v techto situacich. Jen nezapomen, ze jsi sliboval jeste soukrome pokracovani teto show pro vyvolene. :) :wink:

Re: Poděkování

Posted: 21:27 31. Oct 2009
by Xantipa
LDamian wrote:
-RoF- wrote:Tááák *pohodlně se usadí a procvičí prsty*

Dík za dnešní srandu u striptýzové akce Arie Orie....dost dobře sem se pobavil a zasmál a vy doufám taky :wink: .

Díky Caironovi za vyzdobení hospody, nedoufal sem že se DM dostaví, ale dost mě to potěšilo.

Dík postavám Bertold, Aysha, Ghorin, Šedík a Skal za účast :twisted:

Jistě zase něco podobného uspořádáme. :wink:
Aby se nezapomelo. Skvela akce, ktera mne bavila a musim uznat, ze Arii hrajes skvele, zvlast v techto situacich. Jen nezapomen, ze jsi sliboval jeste soukrome pokracovani teto show pro vyvolene. :) :wink:
take diky za skvelou show Arii, bylo se na co koukat! :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 23:25 31. Oct 2009
by Addieau
Sbohem a šáteček Jachyro... :cry: Já ti děkuji za naše společné hry před dlouhou, velmi dlouhou dobou, kdy jsme si spolu na nízkých levelech užily nemálo srandy a děkuju za všechno, co jsi během dlouhodobého přátelství Kory s Liou pro ni vytvořila. Kora je(byla) moc fajn postava a je dobře, že sis před svým definitivním odchodem splnila všechny sny... tak to má být.

Protože tak nějak mám ve zvyku děkovat hromadně a dost se to nastřádalo, připojuji poděkování dalším osůbkám 8)
DM Caironovi a Matlafouskovi - za technickou pomoc a zajímavé Q. Dnešní s houbičkama byl krátký, ale moc fajn.

Karoganovi děkuju za několik docela pěkných her. Czech_Luthorovi za pěkné RP, M4N4Sovi a G14 za drsný pohled na tvrdost virtuálního života, Pajky za to, že musím neustále vymýšlet nové pozdravy po tellu :) a všem ostatním se kterými jsem měla v poslední době příležitost hrát kvalitní RP hru. Díky.

Re: Poděkování

Posted: 00:44 01. Nov 2009
by Sobik
LDamian wrote: Jen nezapomen, ze jsi sliboval jeste soukrome pokracovani teto show pro vyvolene. :) :wink:
Šak já byl vyvolený. :D :D :D

Re: Poděkování

Posted: 01:05 01. Nov 2009
by Bahnak
jachyra wrote:Rokovi, Korovi a ostatným trpaslíkom - tie crafty v dielňach stáli za to ;)
*zatlačí slzu* brachum vyridim,

Nordovy kladiva zdravijo do Valhaly!