Re: Poděkování
Posted: 23:24 24. Oct 2009
Miawill bude mit otlacene pozadi urcite jeste tyden s te divoke jizdy cestou- necestou..ale bylo to bajecne..diky Cairone a diky vsem zucastnenym:)
Aby se nezapomelo. Skvela akce, ktera mne bavila a musim uznat, ze Arii hrajes skvele, zvlast v techto situacich. Jen nezapomen, ze jsi sliboval jeste soukrome pokracovani teto show pro vyvolene.-RoF- wrote:Tááák *pohodlně se usadí a procvičí prsty*
Dík za dnešní srandu u striptýzové akce Arie Orie....dost dobře sem se pobavil a zasmál a vy doufám taky.
Díky Caironovi za vyzdobení hospody, nedoufal sem že se DM dostaví, ale dost mě to potěšilo.
Dík postavám Bertold, Aysha, Ghorin, Šedík a Skal za účast![]()
Jistě zase něco podobného uspořádáme.
take diky za skvelou show Arii, bylo se na co koukat!LDamian wrote:Aby se nezapomelo. Skvela akce, ktera mne bavila a musim uznat, ze Arii hrajes skvele, zvlast v techto situacich. Jen nezapomen, ze jsi sliboval jeste soukrome pokracovani teto show pro vyvolene.-RoF- wrote:Tááák *pohodlně se usadí a procvičí prsty*
Dík za dnešní srandu u striptýzové akce Arie Orie....dost dobře sem se pobavil a zasmál a vy doufám taky.
Díky Caironovi za vyzdobení hospody, nedoufal sem že se DM dostaví, ale dost mě to potěšilo.
Dík postavám Bertold, Aysha, Ghorin, Šedík a Skal za účast![]()
Jistě zase něco podobného uspořádáme.![]()
Šak já byl vyvolený.LDamian wrote: Jen nezapomen, ze jsi sliboval jeste soukrome pokracovani teto show pro vyvolene.![]()
*zatlačí slzu* brachum vyridim,jachyra wrote:Rokovi, Korovi a ostatným trpaslíkom - tie crafty v dielňach stáli za to