Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:24 25. Oct 2010
Musim říct, že je to zajímavý nápad. pak by se ovšem musel udělat i lektvar vyp (vyprošťovák) 
Je v plane kompletna predelavka lokacii. Kedze natom pracuje jenom par ludi, tak to znacne trva, ale urcite to raz bude.LDamian wrote:- opraveni smazane casti Karathskeho hrbitova, mozna pridani par dalsich mist na exp pro postavy 4-8 level. Nabizi se treba vychodni cesta z Karathy, ktera by se dala trochu ozivit. Zaroven asi lehke zvyhodneni panteru (prijdou mi prilis drsni na to, kolik je z nich expu), coz by pak take bylo pro postavy na techto urovnich. Uprava lednich medvedu (take smerem k vetsi vyhodnosti).
Pokial viem, taktiez v plane a bude to casto vyuzivane pri hre s poskytnutim roznych moznosti.-postupne zavadeni vyuzivani skillu persuade, bluff a pripadne intimidate. Nic nejak nezbytneho pro vsechny, ale aby ty skilly prinasely nejaky bonus
Moudrost by už měla být na kapucích dávno.- zajimavejsi kapuce (vycvik, AC, moudrost). Helmy stejne budou lepsi, protoze tam je AC i vycvik zaroven. Pomuze to trochu srovnat dex build vs silovy build a postavy kouzlici na wisdom vs inteligenci.
Na Karathskym hřbitově někdo vypnul spawn. Musí ho nějaký DM zapnout DM hůlkou.- opraveni smazane casti Karathskeho hrbitova, mozna pridani par dalsich mist na exp pro postavy 4-8 level. Nabizi se treba vychodni cesta z Karathy, ktera by se dala trochu ozivit. Zaroven asi lehke zvyhodneni panteru (prijdou mi prilis drsni na to, kolik je z nich expu), coz by pak take bylo pro postavy na techto urovnich. Uprava lednich medvedu (take smerem k vetsi vyhodnosti).
To už bych byl radši pro speciální zbroje pro druidy, které by se vyrovnaly plátovce. Třeba by se mohly prodávat v Alwarielu nebo vyrábět z prastarého dubu.- zruseni pravidla o zakazu kovovych zbrani a zbroji u druida. Osobne se mne to sice netyka, ale jednoduse nevidim pro to omezeni moc duvod. A navic jak uz jsem zminoval, u shiftera to ani nejde dodrzet pri urcitych promenach. Takhle by se na ty urcite zbrane mohl ten druid primo zamerit. Koneckoncu druid (stejne jako hranicar) byl v posledni dobe trochu oslaben omezenim ovladani zvirat. A nemyslim, ze by tu build druid/fighter nebo druid/cokoli na silu v kovove zbroji a se zbrani nejak zasadne rozvratil rovnovahu. Naopak mohla by to byt alternativa ke klerik/fighter.
To není otázka konceptu, ale toho, že se dříve nepočítalo s postavam lvl 30+ a tak se to výše nenastavovalo. Musí to někdo přenastavit.- pokud jeste nebylo udelano, tak zavedeni ucitelu i pro levely nad tricet. Pokud postavy s levelem nad 30 vyzaduji pritomnost DM, tak je to znevyhodnuje oproti kombinovanym buildum. Navic je tu rozpor v pojimani levelu. Bud je level rp vec a melo by se k nemu prihlizet pri jednani s NPC a svetem a nebo je OOC vec a neni duvod postavy se single povolanim a levelem pres 30 najednou brat jako neco specialniho, co vyzaduje quest pro postup. Zvlast kdyz pak takova postava level 33 single povolani stejne nebude brana jako ve svete nejak vyjimecna kvuli svemu levelu. Zkratka momentalne je to tak nejak na pul cesty a neni v tom jasna koncepce.
Já už mám vymyšlené úpravy slabých povolání (pán smrti, barbar, hraničář), ale není kdo by to naskriptoval.- summony pro pana smrti + pripadne pravidlo o tom, ze pri kouzleni nekromantskych kouzel se level pana smrti pricita ke caster levelu.
Také mám sepsáno několik systémů, ale opět chybí skripter.- postupne zavadeni vyuzivani skillu persuade, bluff a pripadne intimidate. Nic nejak nezbytneho pro vsechny, ale aby ty skilly prinasely nejaky bonus.
Od posledního updatu kapucí inzerovaného v novinkách (z 26. září) jsem ušila kapuce se všemi druhy drahokamů a ani jeden nedává moudrost.Rejty wrote: Moudrost by už měla být na kapucích dávno.
Tak se jedná o chybu.gimlicek wrote:Od posledního updatu kapucí inzerovaného v novinkách (z 26. září) jsem ušila kapuce se všemi druhy drahokamů a ani jeden nedává moudrost.
Když by mi vysvětlil základyBahnak wrote:Mě na Thalii chybí scripter! Neumí někdo naučit čísílka a písmenka poslouchat rozkazy?
Přijde mi že je Nomisek na všecičko sám a mám z bobka pocit že toho má v realu opravdu moc a nestíhá.
Pomalu se modlím aby se objevil kdokoliv s chutí tvořit.