Page 73 of 329
Re: Vtípky
Posted: 17:21 21. May 2010
by sandoftime
http://www.google.cz
dnešní pac-man na googlu mě dostal

Re: Vtípky
Posted: 17:34 21. May 2010
by kucik
Drsný

Štěstí, že jsem to nenašela ráno. To bych moc neudělal

Re: Vtípky
Posted: 10:35 23. May 2010
by Rejty
Trocha překladů...
Vrhl na ni dlouhý pohled. – He vomited a long postcard on her.
Škoda mluvit. – Damage to speak.
Odpočívej v pokoji. – Relax in the living room.
Tvé oči září. – Your eyes september.
Tažní ptáci. – Pulling birds.
Trávicí ústrojí. – Poisoning mechanism.
Výběrové řízení. – Selective driving.
Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic. – Christopher The Bastard from Afterspoons and Withnout Satellites.
Re: Vtípky
Posted: 10:46 23. May 2010
by Rejty
Radostná zpráva pro ekology:
Podařilo se postavit auto, které jezdí na vodu!!!
Zatím to ale musí být voda z Mexického zálivu.
V Americe lidé pracují, když jim dobře platí.
V ČR lidé pracují. Když jim platí, je to dobře.
V Číně lidé pracují. A to je dobře
Stařik nastoupí do taxíku. Mercedes vyrazí a dědek se ptá řidiče: "Na copak tam vpředu máte tu hvezdičku?" "Byl jste na vojně? To je zaměřovač, neco jako muska na pušce. Když se mi někdo dostane pred kapotu, zaměřim, buch... a je po něm!" Jedou dál, najednou strašná rána. Řidič se otočí, co se deje, dědek vzadu vyčítavě kývá hlavou: "Že prej zaměřovac... človece, vždyť vy jste toho cyklistu minul, jen taktak jsem ho stačil vzit dviřkama..."
Zpěvák Bono jednou na koncertě gesty zklidnil publikum a pak začal do úplného ticha pomalu tleskat. Tleskal delší dobu, než vysvětlil:
"Chci, abyste si něco uvědomili. Pokaždé, když tlesknu, umře v Africe jedno dítě."
Kdosi z publika zařval:
"Tak přestaň tleskat, ty idiote!"
Starý penzista má na konci své velké zahrady krásné udržované jezírko a okolo něho vysazené ovocné stromy. Jednoho letního odpoledne se rozhodne, že si nasbírá čerstvé ovoce. Vezme si plastový kbelík a jde k jezírku. Jakmile však dorazí na místo, zjistí, že se v jezírku koupe pět nahých mladých slečen.
Slečny se při spatření starého pána shluknou do středu jezírka a ponoří po krk do vody.
Po chvíli jedna volá na dědu:
"Tak co, přišel jste nás očumovat a teď čekáte, že vylezeme z vody, vy úchyláku?"
Na to děda zamává kbelíkem a s nevinným úsměvem odpoví:
"Ale kdepak dívky, já jen přišel nakrmit aligátora."
Za komunistů vleze chlap do Prioru a prochází se mezi regály. Sem tam se u nějakého zastaví a říká: "Výborná klimatizace." Pak přejde zase jinam opět se zastaví, kouká na další vybrakovaný regál a opět prohlásí: "Výborná klimatizace."
Když takhle chodí asi čtvrt hodiny, prodavačům už to přijde divné. Zavolají vedoucího, ten chlapa zastaví a ptá se: "Pane, co to tu prosím vás pořád děláte?"
Chlap odpoví: "Ale jen chválím vaši výbornou klimatizaci, máte tady hovno a vůbec to tu nesmrdí."
Re: Vtípky
Posted: 11:51 24. May 2010
by Lenulasek
Rejty wrote:Trocha překladů...
Vrhl na ni dlouhý pohled. – He vomited a long postcard on her.
Škoda mluvit. – Damage to speak.
Odpočívej v pokoji. – Relax in the living room.
Tvé oči září. – Your eyes september.
Tažní ptáci. – Pulling birds.
Trávicí ústrojí. – Poisoning mechanism.
Výběrové řízení. – Selective driving.
Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic. – Christopher The Bastard from Afterspoons and Withnout Satellites.
Po výkendu ve stanu s pár lidma *koukne na dva kolegy nejmenované drowy*, je ten překlad pro "trávící ústrojí" více než odpovídající.
Re: Vtípky
Posted: 12:49 24. May 2010
by -darkvision-
Re: Vtípky
Posted: 14:10 24. May 2010
by Lenulasek
Tak takovou kočku chci domů. Vynalézavá, ale občas pěkně hloupá a hravá

.
EDIT: PArdon! chybějící link:
http://www.youtube.com/watch?v=w-iIbotFkzQ
Extreme Sheep LED Art
Posted: 17:38 25. May 2010
by Freddy
http://www.youtube.com/watch?v=D2FX9rviEhw&eurl
Nejvíc je pro mně ta Mona Lisa

, To chtělo pořádně prozkoumat rastr toho obrázku

Re: Extreme Sheep LED Art
Posted: 12:44 27. May 2010
by Jkerry
Re: Vtípky
Posted: 14:43 27. May 2010
by Krata
božeeeeeee, ta ženská by měla jít k psychoušovi..

Re: Vtípky
Posted: 14:46 27. May 2010
by Luelle
Krata wrote:božeeeeeee, ta ženská by měla jít k psychoušovi..

pozdě, navrhuji odstřel v rámci akce "chceme zdravější svět"
Re: Vtípky
Posted: 14:54 27. May 2010
by Krata
u soudu by možná stačilo ukázat jedinou vytištěnou stránku a dali by ti milost a ještě se omluvili

Re: Vtípky
Posted: 14:58 27. May 2010
by Luelle
Krata wrote:u soudu by možná stačilo ukázat jedinou vytištěnou stránku a dali by ti milost a ještě se omluvili

bych ještě dostala peněžní bonus

Re: Vtípky
Posted: 14:07 28. May 2010
by v_sude
Re: Vtípky
Posted: 14:51 28. May 2010
by kucik