Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:34 03. Jan 2012
Molly: no já Linkiny poslouchám pořád, i když ty alba už nejsou aktuální... a fandů přibývá, někomu se sice už teď nelíbí to nové, ale to se zase líbí jiným. Mě příjde, že dost experimentují. A ty metlové věci co tu vyjmenováváš, taky poslouchá kdejaký metalista, který třeba nemá až takovou vytříbenou chuť - Judas Priest třeba je hodně známá věc a tak, takže tím bych se neoháněl
jakože taky vesměs poslouchám spíš hudbu, co v hitparádách nenajdeš, ale v hitparádách obecně nenajdeš žádný trošku tvrdší metal, což ale neznamená, že nějaký druh metalu a kapely se neposlouchají stejně tak, jako popové skladby 
Bennington měl vedlejší projekt Dead By Sunrise. Zase záleží jak hodnotíš úspěch.
Bennington měl vedlejší projekt Dead By Sunrise. Zase záleží jak hodnotíš úspěch.
