Page 73 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:37 16. Apr 2015
by kokosak
Puxina wrote:
Zeerit wrote:Pro fandy komiksových předloh doporučuju seriál Daredevil. Minulý týden vyšla celá první série.

http://www.csfd.cz/film/370706-daredevil/
A viděls i ten film daredevil z roku 2003. Zajímá mě jestli stojí za to se na něj podívat. ;)
...tak jestli se chceš smát/zvracet/nudit se, tak jistě.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:03 16. Apr 2015
by Puxina
U filmu jde někdy i zvracet? Hmm hmm máš zajímavé zážitky :D.

Já se teď díval na tohle http://www.csfd.cz/film/248143-kick-ass/ jsem si říkal, co to je za újeťárnu, ale je to hodně zábavné :D, sice pohádka, ale to nevadí. Mindy vážně drsná zabijačka :twisted: .
A mají tam na určité části použitou vážně dobrou hudbu :).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:39 17. Apr 2015
by J.F.Payne
Máte někdo tip na nějaký dobrý postapo?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:44 17. Apr 2015
by Puxina
J.F.Payne wrote:Máte někdo tip na nějaký dobrý postapo?
http://www.csfd.cz/film/224182-ja-legenda/
Tohle nebylo špatné, sice pár chybek, ale udělané to bylo hezky. Jo a má to dva konce. Dá se to najít na youtube.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:49 17. Apr 2015
by KaTo
Kromě Černobylu, sérii Falloutů mě nic nenapadá.

Ale jestli si raději nezahraješ "emo-depko-RPG-plošinovku", tak pak bych ti mohl doporučit Child of Light. Vypíchnu poměrně "temný" příběh, soundtrack, kresbu(!!) a něco, co by mohlo nalákat i RoFa (apod. :twisted: ) - hlavní hrdinka je zrzavá holčička s tááááákhle velkým mečem a křídly.

edit: Sakra, ono to není o hrách, ale o filmech :wall: . Nevadí, už to tu nechám.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:07 17. Apr 2015
by kucik
J.F.Payne wrote:Máte někdo tip na nějaký dobrý postapo?
Pokud jsem to sem ještě nedával, tak Dredd http://www.csfd.cz/film/266803-dredd/
Akčňárna, která rozhodně neurazí a nenudí. Za mě jedna z nejlepších akcí posledních let. Mimo jiné proto, že se do toho mermomocí nesnažili nacpat žádné plytké emoční výlevy hrdinů, jak je to teď v módě.
A samozřejmě praotec všech postapo - Mad Max.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:23 17. Apr 2015
by Puxina
kucik wrote:
J.F.Payne wrote:Máte někdo tip na nějaký dobrý postapo?
Pokud jsem to sem ještě nedával, tak Dredd http://www.csfd.cz/film/266803-dredd/
Akčňárna, která rozhodně neurazí a nenudí. Za mě jedna z nejlepších akcí posledních let. Mimo jiné proto, že se do toho mermomocí nesnažili nacpat žádné plytké emoční výlevy hrdinů, jak je to teď v módě.
A samozřejmě praotec všech postapo - Mad Max.
Jo to jsem si nedávno dal do pořadí. :)

Ještě postapo byl http://www.csfd.cz/film/227774-terminator-salvation/ ale není tak dobrý jak T1 a T2.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:38 17. Apr 2015
by G-ladiator
J.F.Payne wrote:Máte někdo tip na nějaký dobrý postapo?
Úsvit planety opic by se dal brát jako postapo a není to vůbec marný.

Nebo na youtube najdi playthrough bez komentáře ke hře The Last of Us.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:51 17. Apr 2015
by Bahnak
J.F.Payne wrote:Máte někdo tip na nějaký dobrý postapo?
Mad Max je pratáta, je to klasika.
Já legenda je dnes již také klasa.
Dredd je boží, víc takových filmů.
Úsvit planety opic jsem viděl v kině a po vydařeném zrození jsem tento velkolepý blockbooster klasifikoval jako odpad. Osobní názor, ale ten film je plytkej až to bolí.

Přidám z postapa/zombíkofilie něco do placu co s i mi alespoň trochu líbilo:
http://www.csfd.cz/film/233126-cesta/
Aragorn trochu jinak...
http://www.csfd.cz/film/895-28-dni-pote/
Zombíkárna staršího data.
http://www.csfd.cz/film/247339-kniha-preziti/
Akční postapo, děj stojí sice za * ale Mila Kunis má velký oči.
http://www.csfd.cz/film/234454-svetova-valka-z/
Zombíkárna s Pitem.
http://www.csfd.cz/film/7684-vodni-svet/
Kevinova vize zaplaveného světa se mi velice líbila, film u kritiky svýho času propadl, ale nedám na něj dopustit, je v tom vše co v tom být má. Dodnes čekám zda se v nějakém filmovém návratu neobjeví tento snímek v kině, ty záběry na plátně by stály za to.
http://www.csfd.cz/film/1748-the-postma ... doucnosti/
Kevinova trošku jiná vize, dnes se tomu filmu i zasměju, ale na druhou stranu hezunký postapo, sice naředěné proamerickým duchem, ale jsou tam i scény které stojí za to.
http://www.csfd.cz/film/231646-vall-i/
...náhodou...
http://www.csfd.cz/film/252091-zombieland/
Doporučuje 10/10 zombíkofilů
http://www.csfd.cz/film/228252-cislo-9/
Doporučuji.
http://www.csfd.cz/film/224952-soudny-den/
To německo z toho dost čiší, ale jinak vlastně žánrovka. Nebudu lhát, slabší.
http://www.csfd.cz/film/229799-stalo-se/
Mě se to náhodou docela líbilo.
http://www.csfd.cz/film/268090-zivi-mrtvi/
Povinný seroš pro zombíkofily.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:05 17. Apr 2015
by J.F.Payne
Dík, aspoň se navnadím, než bude v kinech novej Mad Max :)) Ne, že bych jako extremistickej fanda Falloutů a postapa drtinou většinu z toho seznamu už neviděl... :))

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:18 17. Apr 2015
by Bahnak
Já se toho nového Mad Maxe začínám bát.
Jedinou útěchou je mi zatím Tom Hardy.
Když by to byla akčňárna která by se 90% času točila kolem fightu v autech jak nám trailer ukazuje, mohlo by to být super, ale bojím se, bojím...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:39 17. Apr 2015
by J.F.Payne
Já se toho nebojím vůbec, a Tom Hardy imho bude lepší než Mel, kterýho Mad Max očividně vůbec, ale vůbec nebavil :))

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:12 17. Apr 2015
by G-ladiator
Cestu můžu jen doporučit, nedávno jsem jí viděl a je to opravdu dobrý. Věděl jsem, že jsem na nějaký post-apo zapomněl a tohle je ono :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:25 17. Apr 2015
by Puxina
kucik wrote: Dredd http://www.csfd.cz/film/266803-dredd/ .....
Jo tak povedené :). Stálo za to se na to podívat ;).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:09 17. Apr 2015
by LDamian
Hledám dobré, zábavné dokumenty o vědě. Něco třeba ve stylu seriálu Zázraky vědy. Má někdo nějaké tipy?