Page 73 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:20 15. Dec 2012
by Miell
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:24 15. Dec 2012
by Aulus
Miell wrote:
Dokonale jsi pobavila Amber!
To mělo pobavit? Já to beru jako seriózní možnost. Z uvedených asi tu nejvíc pravděpodobnou
(s bonusem, že z dětí postupně vysává život - hledá si nové oběti).

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:51 16. Dec 2012
by slencak
Barakas, trp z rodu zlatých.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:25 17. Dec 2012
by jachyra
Aulus wrote:Miell wrote:
Dokonale jsi pobavila Amber!
To mělo pobavit? Já to beru jako seriózní možnost. Z uvedených asi tu nejvíc pravděpodobnou
(s bonusem, že z dětí postupně vysává život - hledá si nové oběti).

Omg omg

*hroooozne moc sa smeje* toto je uplne uzasna teoria, ja mam normalne chut si zahrat nejaku nekro uz len kvoli tomuto obrazku

a filmu muhaha, najdem si artefaktovy hreben xD
Ale inak nieeeeee Kora miluje tie svoje deticky

ale preco by si neodchytila nejake chudiatko naivne dievcatko ...... taku co ja viem .... no nejaku a z tej nevysala zivot? Vsak stale prinajhorsom je npc na th viac ako dost lol ..... a preco len dievca? Muzskych su v hre tiez

a dookola sa ich tiez fajne obsmieta. Len pockajte .... onedlho bude mat Rien cierno-cerveno-sive vlasy *evilacky smiech*
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:49 18. Dec 2012
by Molly23
Sinae

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 02:28 18. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Molly23 wrote:Sinae...
To k ní opravdu sedí

. Pěkné
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:52 19. Dec 2012
by Pajule
Rodalek a Nienka před cca 4 ic roky
Nessa "motýlek"

- Nesa.jpeg (8.43 KiB) Viewed 5459 times
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:33 19. Dec 2012
by Aulus
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 02:14 20. Dec 2012
by Prasokralik
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:17 20. Dec 2012
by Lord_Berserk
Výroční Sjezd Paladinů
Thalie (okres Karatha)
12:00 PM
Zleva do prava: Johannes, Rodal, Jarri, Lior, Wistram, Balian → dále stojí bezvýznamné loutky
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:37 20. Dec 2012
by jachyra
Trochu to tu zaspamujem
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:41 20. Dec 2012
by jachyra
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:19 20. Dec 2012
by Prasokralik
Myslím že kdo doteď pochyboval o sexuální orientaci jistého elfa, má jasno -.-
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:19 20. Dec 2012
by Braenn
Áano, znám galerii toho umělce, kreslí nádherně a osobitě, a jeho styl kresby pánů přesně vystihuje jeho sexuální orientaci.
Edit - zas mě předběh.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:28 20. Dec 2012
by Absinthorix
Prasokralik wrote:Myslím že kdo doteď pochyboval o sexuální orientaci jistého elfa, má jasno -.-
Ještě to není úplně jisté, chybí tam jednorožec