Page 73 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:20 15. Dec 2012
by Miell
Amber wrote:A poslední z teorií Kořina mládnutí:
Zamkne dítka doma, vytáhne hřeben... a jede! :twisted: :D

Image
  • Chudák Artorius a jeho blond vlásky...
:biggrin: :biggrin: :biggrin:
Dokonale jsi pobavila Amber!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:24 15. Dec 2012
by Aulus
Miell wrote: Dokonale jsi pobavila Amber!
To mělo pobavit? Já to beru jako seriózní možnost. Z uvedených asi tu nejvíc pravděpodobnou (s bonusem, že z dětí postupně vysává život - hledá si nové oběti). :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:51 16. Dec 2012
by slencak
Barakas, trp z rodu zlatých.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:25 17. Dec 2012
by jachyra
Aulus wrote:
Miell wrote: Dokonale jsi pobavila Amber!
To mělo pobavit? Já to beru jako seriózní možnost. Z uvedených asi tu nejvíc pravděpodobnou (s bonusem, že z dětí postupně vysává život - hledá si nové oběti). :twisted:
Omg omg :-D *hroooozne moc sa smeje* toto je uplne uzasna teoria, ja mam normalne chut si zahrat nejaku nekro uz len kvoli tomuto obrazku :-D a filmu muhaha, najdem si artefaktovy hreben xD
Ale inak nieeeeee Kora miluje tie svoje deticky :-P ale preco by si neodchytila nejake chudiatko naivne dievcatko ...... taku co ja viem .... no nejaku a z tej nevysala zivot? Vsak stale prinajhorsom je npc na th viac ako dost lol ..... a preco len dievca? Muzskych su v hre tiez :-P a dookola sa ich tiez fajne obsmieta. Len pockajte .... onedlho bude mat Rien cierno-cerveno-sive vlasy *evilacky smiech*

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:49 18. Dec 2012
by Molly23
Sinae
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 02:28 18. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Molly23 wrote:Sinae...
To k ní opravdu sedí :) :wink:. Pěkné

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:52 19. Dec 2012
by Pajule
Rodalek a Nienka před cca 4 ic roky :)
Rodal_Nien.jpg
Nessa "motýlek" :)
Nesa.jpeg
Nesa.jpeg (8.43 KiB) Viewed 5459 times

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:33 19. Dec 2012
by Aulus
Ne, že by tak přesně vypadali, ale tyhle dvě reálné postavy ze známého televizního seriálu "Já, Claudius!" mi charakterově a snad i trochu příběhově připomínají dvě známá thalijská NPC. :lol: :mrgreen:
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 02:14 20. Dec 2012
by Prasokralik
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:17 20. Dec 2012
by Lord_Berserk
Výroční Sjezd Paladinů
Thalie (okres Karatha)
12:00 PM

Image
Zleva do prava: Johannes, Rodal, Jarri, Lior, Wistram, Balian → dále stojí bezvýznamné loutky

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:37 20. Dec 2012
by jachyra
Trochu to tu zaspamujem ;)
a_MAN_by_heise.jpg
the_fighter_by_heise.jpg
qilin_from_the_artbook_by_heise.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:41 20. Dec 2012
by jachyra
wangye_by_heise.jpg
horse_by_heise.jpg
s3frv21pj1t9pv7htpgr8v231150d2ebf6b9f93.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:19 20. Dec 2012
by Prasokralik
Myslím že kdo doteď pochyboval o sexuální orientaci jistého elfa, má jasno -.-

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:19 20. Dec 2012
by Braenn
Áano, znám galerii toho umělce, kreslí nádherně a osobitě, a jeho styl kresby pánů přesně vystihuje jeho sexuální orientaci. :D

Edit - zas mě předběh.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:28 20. Dec 2012
by Absinthorix
Prasokralik wrote:Myslím že kdo doteď pochyboval o sexuální orientaci jistého elfa, má jasno -.-
Ještě to není úplně jisté, chybí tam jednorožec